Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Morfina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Morfina (/showthread.php?tid=2393)

Strony: 1 2 3 4


Morfina - maciusss. - 16.07.2023

W tym wątku możecie pisać swoje doświadczenia, dawkowanie i uwagi o morfinie.

No to może zacznę.
Z morfiną miałem do czynienia kilkanaście razy. Opiszę tu jednak tylko 2 a właściwie to 3 przypadki. Przy wszystkich przypadkach waga laboranta wachała się w graniach 70 kilogramów a lek, który zażywałem to Sevredol 20 mg.
Przypadek 1:
Zastosowana dawka - 50 mg per oral
Opis tripa - Bardzo przyjemny wjazd, typowy dla opiatów. Lekka głowa i chetka na spanie. (BARDZO PRZYJEMNIE SIĘ PO TYM ŚPI!) Sam przebieg tripa określiłbym jako zajebisty. Tak w skrócie. Ciężko jest mi coś więcej napisać bo to było dawno temu ale to po prostu trzeba przeżyć.

Przypadek 2:
Zastosowana dawka - 120 mg per oral
Opis tripa - Mało co z tego pamiętam. Jedyne co mogę powiedzieć to że na wejściu tak mnie ujebało, że ledwo mogłem otworzyć oczy a i tak był z tym duży problem. Po jakichś 15-20 minutach od wejścia zachciało mi się rzygać. Do tej pory nie wiem jak wtedy doszedłem do kibla ale się udało. I to w zasadzie tyle na temat tego przypadku.

Przypadek 3:
Zastosowana dawka - 30 mg + 4 piwa i 2 szklanki wódki
Opis tripa - Alkohol mocno zniwelował działanie morfiny. Dodam, że Alkohol był pity jakąś godzinkę przed przyjęciem morfiny. Morfina jednak pomogła zasnąć bez helikoptera i ogólnie bardzo dobrze wspominam spanie na morfinie. 

Substancji daję mocne 10/10 jeśli chodzi o sen po niej i fazę. Gorąco polecam Morfeusza!  Heart


RE: Morfina - Mfexor - 16.07.2023

Morfina jak dla mnie idzie bardziej w stan euforyczny przy podaniu doustnym jak jest przy iv do końca się nie orientuje tylko tyle co z opowieści. Przy złamanym kręgosłupie,przy wstawaniu na nogi przyniosła mi ogromną ulgę


RE: Morfina - horsii - 17.07.2023

Ech, siarczan morfiny oral... marnacja tematu Podobno kultowa


RE: Morfina - Twilight Sparkle - 20.07.2023

Wiadomo że tylko pr! Najlepsza droga podania prawda horsii?


RE: Morfina - PUDZILLA - 30.09.2023

rozpisze ktoś biodostepność wszystkich dróg podania? nie chce mi się robić researchu, a chciałbym miec pod ręką na forum takie info


z góry dziękuję


RE: Morfina - Twilight Sparkle - 30.09.2023

Jak masz dostęp do farmakopei to dobrze byłoby tam zajrzeć, no i zrobić fotę dla nas robaczków.


RE: Morfina - PUDZILLA - 30.09.2023

Twilight Sparkle w której farmakopei znajdę morfine, w IX? bede na zajeciach to sprawdze


RE: Morfina - Twilight Sparkle - 30.09.2023

Powinna tam być. Koniecznie zrób foty. I innych ciekawych leków też pls.


RE: Morfina - swo002 - 30.09.2023

Na mnie majka(200mg MST) podana doustnie działała bardzo fajnie,z tym że euforia jest na oczywiście na o wiele niższym poziomie niż przy iv


RE: Morfina - PUDZILLA - 30.09.2023

swo002 a pr nie probowales? dla mnie to najlepsza metoda podania tego, a za slaby jestem by sie w instalacje kłuć