Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 (/showthread.php?tid=2397)

Strony: 1 2 3


Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - PUDZILLA - 17.07.2023

[Obrazek: front.jpg]

Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17



RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - kot_kreskowy - 17.07.2023

Polska dla Polaków Exclamation
Ukraińców wypierdolić co najmniej 50% bo ewidentnie w dupach im się popierdoliło, a do czarnuchów i innych turbanów strzelać z kałacha na granicy. Jeśli któryś się przedrze to poprawić granatem😎
Wszyscy WON!


RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - GlasshanD - 17.07.2023

Raczej nie ew.tylko poszczegolne jednostki czyt.użytnicy  pokroju ajnsztajna są u nas mile widziani reszta won Podobno kultowa


RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - Epsiakos - 17.07.2023

Ja tam do nich nic nie mam, nawet szacunku.
Nie wpuszczać i tyle, jak kot_kreskowy pisał wyjebac połowę ukrow, niech bronią ojczyzny a nie ciągną zasiłki u nas i bawią się u nas za nasze hajsu.
Jebani żyją tu jak paczek w maśle, jedynie nie mam nic do tych co przyjechali tu dawno i uczciwe pracując i żyją, ale reszta Out


RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - fiodor - 17.07.2023

Ukrow nie, inne narodowości bez różnicy.


RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - Mfexor - 17.07.2023

Zależy jak na to spojrzeć z jednej strony nic do nich nie mam a  z drugiej Polacy przez to są traktowani inaczej bo to uchodźcy mają pierwszeństwo do pracy,lekarzy itp. Dodatkowo niektórzy uchodźcy nie potrafią uszanować tego, że ktoś dał im dach nad głową i robią totalne rozruby w miejscu zamieszkania.


RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - Epsiakos - 17.07.2023

Rozruby to jedna sprawa, ale moim zdaniem jak przyjeżdżasz do obcego kraju żyć itp to wypada się nauczyć języka urzędowego a oni są na tyle bezczelni że mówią byśmy to my uczyli się ich języka... Historia ich mało nauczyla

No chuj, wychodzę na rasiste


RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - Mfexor - 17.07.2023

Epsiakos Trzeba zacząć od tego, że oni czują specjalne przywileje, że wszystko im wolno bo są poszkodowani przez "wojnę " jeśli chodzi o Ukraińców. Nie przykładają uwagi do tego, że jak już są tutaj z 2 lata to powinni już wiedzieć podstawowe rzeczy urzędowe tak jak wspomniałeś. Wolą iść na łatwiznę i wysłużyć się kimś stąd lub urzędnikiem


RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - Epsiakos - 17.07.2023

No i właśnie to jest ten problem, pozatym mnie denerwuje tez duża ilość młodych bądź w sile wieku ludzików co krzycza slava Ukrainie itp ale siedzą tutaj, nie wiem może to ze mną jest coś nie tak albo służba mnie na tyle skrzywiła, ale ja w analogicznej sytuacji to bym zapierdalal bronić swojego kraju i tyle.
Nie będę mówił o tym że w niektórych miastach porobiły się "dzielnice" ukraińskie gdzie na ścianach piszą obelgi w naszym kierunku, narodowi który im w chuj pomogl

Dobra kończę swój wywód, bo temat dla mnie drażliwy w chuj a nie chce naprawdę wyjść na jakąś nie tolerancyjna kurwę, ludzie z innych krajów też tu zaglądają i są userami. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, siedzi we mnie dużo złości itp ale jak mowie to jeszcze pozostałości po przebywaniu w Syfie


RE: Czy jesteś za przyjęciem uchodźców? - 07/17 - majk RC kson - 17.07.2023

Polska dla Polaków!
Ziemia dla ziemniaków!

Jeśli obcokrajowiec uczciwie pracuje, jest normalnym człowiekiem i zachowuje się tak jak przystało na gościa w czyimś kraju to nie mam nic przeciwko. Sam na obczyźnie pracuję, ale szanuję kulturę gospodarzy. 

Z kolei znam przypadki młodych Ukraińców którzy nie pracują, a głodni nie chodzą, dobrze ubrani i też fajnie, niech się powodzi. Pytanie tylko skąd mają na życie w Polsce kiedy Polak musi ciężko pracować, żeby przeżyć.