Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bl**ksh**pin*.**m - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Bl**ksh**pin*.**m (/showthread.php?tid=2403)

Strony: 1 2


Bl**ksh**pin*.**m - Epsiakos - 18.07.2023

Wasze doświadczenia i co sądzicie o tym sklepie


RE: Bl**ksh**pin*.**m - majk RC kson - 18.07.2023

Jakby ktoś nie trafił na nasze rozmowy w wątku EDU, to uprzejmie informuję, że zamówiłem prawie półtora tygodnia temu 5g BU. Czekam do dziś i jedyne co otrzymałem w odpowiedzi na email, to to, że jak do połowy tego tygodnia nie dojdzie pakunek to otrzymam tracking przesyłki. Podobno kultowa


RE: Bl**ksh**pin*.**m - Epsiakos - 18.07.2023

Jeżeli nie dotrze i nie będzie info, będę prosił o przeniesienie do odpowiedniego dzialu


RE: Bl**ksh**pin*.**m - majk RC kson - 22.07.2023

Elo. Sklep nie oscamował. Pakowanie nawet miło zaskoczyło, tego jeszcze nie widziałem. Jedyne co mógłbym się przyczepić, to to, że sklep nie informuje sam, że ładunek czeka tylko po moim zapytaniu dowiedziałem się, że czeka. Ile czekała nie wiem.

BU:
Odbiór godzina 12 i do pracy 

Godzina 12:30 skusiło na test. ~20mg w wc posmyrało na tyle obiecująco, a raczej dało nadzieję, że po godzinie poszła setka mg.

Pierwsze trzy godziny pracy zleciały tak... No kurwa ja myślałem zawsze, że dopalacz ma mi dać w chuj przyjemność, a nie takie... Dziwne coś. 

Tęskniłem za stanem sprzed tego testu czyli trzeźwości. 

Później było już coraz gorzej. Zjazd po tych lekko ponad 100mg około 13-14 mniejsza ciągnął się do końca pracy. 

Po pracy w zakładowym WC spuściłem całość, a było tego lekko z 10g, a zamówiłem 5. 

Praca koniec o 18.30, psychicznie jak... Mieliście kiedyś ten taki drażniący, wkurwiający, rozpierdalający zjazd po metylofenidacie? To takie coś x10. 

W domu położyłem się na jakąś godzinę, nie mogłem jeść, pić, szlugi jakoś wchodziły. Ni to sen, ni to jawa... 

Godzina 22 trochę odżyłem, zjadłem, odezwałem się do znajomków którzy pisali i dzwonili, bo wcześniej jakoś byłem aspołeczny w chuj xd 

PLUSY: Sny. W sumie to było czuwanie z budzeniem się co godzinę jak nie lepiej, a przypominam zjadłem setkę z hakiem przed wieloma godzinami. Sny tak realistycznie, fantastycznie pozytywne, że poezja. 

Obecnie lekki ból głowy i radość, że to wyrzuciłem, bo pewnie bym dziś się tym naćpał z racji week. 

Substancja nie dla mnie, vendor jeśli nie wpadł na chwilę, żeby się pozbyć zaległego towaru tylko chce coś tam znaczyć na rynku nie powieniem moim zdaniem rozpoczynać kariery tym BU a raczej dorzucać jako gratisy, bo powiem szczerze, że zanim to wyjebałem miałem w głowie takie "a zostaw sobie małą geudeczkę, a przypierdol jeszcze" także komuś, może młodemu, zdrowemu człowiekowi to się spodoba. 

Mi nie spodobało się. Dzięki Bogu nie naładowałem tym pompy. 

Pozdro Owca, pozdro ludzie 

Elo


RE: Bl**ksh**pin*.**m - horsii - 22.07.2023

xD turbo wała po małych ilościach - brzmi jak właśnie te wszystkie pentylony i jego dziwne analogi.

nie ma co, temacik pierwsza klasa, sklep też, tylko brać.


RE: Bl**ksh**pin*.**m - wwojtuss - 29.07.2023

a IUPAC widnieje na sklepie? bo ja pamietam takiego jednego, co uparcie bie chcial go podac Podobno kultowa


RE: Bl**ksh**pin*.**m - fiodor - 29.07.2023

Dostałem od nich sampla to coś tam napiszę więcej niedługo. Napisałem oczywiście kim jestem i gdzie najwięcej siedzę


RE: Bl**ksh**pin*.**m - karinadiabel - 11.02.2024

Zamiast xanaxu sprzedają polopirynę. Znam też gości wyjebanych na 15,25 gramów. Nie polecam


RE: Bl**ksh**pin*.**m - PsychoDyso - 13.02.2024

Owca

Kiedyś wysyłali szybciej często mylą zamówienie 3cmc jest legit  150mg mnie wystrzeliłło , clonazepam, i kilka płatnościi w krypto
Kontakt jest

Ja już tu nic nie zamówie


RE: Bl**ksh**pin*.**m - kurvvisko - 25.03.2024

Pojebaly mi się wątki i napisałem to, co poniżej w innym temacie 😂
Zamówiłem tam raz w życiu, miało być towaru 10g, a na bank było mniej, mimo że wtedy nie miałem jeszcze wagi, ale moje oko doskonale to widziało, bo 10g od kogoś innego było zdecydowanie większe.

Miał mi też wysłać 10 tabletek silde, a wysłał 4 jakiegoś gówna. Never ever