Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo fizyczne (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. (/showthread.php?tid=2404)

Strony: 1 2 3


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - kot_kreskowy - 19.07.2023

Hoxed 
Nigdy nie myślałem z tej  perspektywy bo nie diluję.
Mniejsza o większość 👍

Łap plusa i nie marudź jużPodobno kultowa


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - Hoxed - 19.07.2023

(19.07.2023, 21:15)kot_kreskowy napisał(a): Hoxed 
Nigdy nie myślałem z tej  perspektywy bo nie diluję.
Mniejsza o większość 👍

Łap plusa i nie marudź jużPodobno kultowa

MIMO WSZYSTKO NAWET KUPUJAC NW 25G BO TO TERAZ MIN ILOSC U   SWOJA DROGA POLECAM 3 OD NIEGO Smile
duch 

TEJ POLAND NIE TESTOWALEM JESZCZE ALE JEST W PLANACH.

TO ZOSTAWIAJAC 23G W DOMU I BIORAC 2 G I IDAC NA MIASTO TO I TAK ROBISZ SOBIE GIGA PRZYPAL
MAM NA MYSLI TO ZE JEDNAK NIE YDALO CI SIE UCIEC ZAUWAZYLI ZE WYJEBALES.
LECISZ NA DOLEK I MASZ SPRAWE O POSIADANIE
O 25G MOZE SIE SKONCZYC SANKCJAMI.


ZEBY CI TRZEPALI GACIE TO SERIO MUSISZ ODJEBAC.


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - kot_kreskowy - 20.07.2023

Lubisz się droczyć?


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - duch - 20.07.2023

Hoxed
Siema, mimo że wiekszość tego co napisałeś to dla mnie jak biblia , 
nie chciałoby mi się tego wszystkiego pisać
długi tekst ,  nie mam tyle wolnego czasu. 
ale wszyscy którzy zaczynają swoją przygodę z jakimkolwiek  ( nie legalem )
to powinni to przeczytać 100 razy , 
wszyscy którzy próbują pomóc 
żeby ludzie po prostu nie szli do tej jebanej puchy
powinni być zachwalani
dziękuję ci  Hoxed
naprawdę szczerze dziekuje że napisałeś ten tekst !!!
Jeden z bardziej wartościowych postów jakie miałem okazje przeczytać na tego rodzaju forach
Pozdrawiam
duch


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - Epsiakos - 20.07.2023

Dopiero miałem okazję przeczytać, rzeczowo napisane i wszystko co najważniejsze więc Hoxed duży szacun dla ciebie byku że znalazłeś czas i miałeś chęci. A co do łażenia z materiałem, ja zawsze przemieszczam się taryfa jak już mam w miasto iść z materiałem ale najlepiej to albo domówkę zrobić albo posiadowkeei niech do nas się zlaza ;p
Nie żeby coś ale taryfa też nie zapewnia nam 100% bezpieczeństwa żeby komuś jakieś genialne pomysły nie przyszły, możesz wysiąść i wyrywkowo cię przypadkiem na kontrol wezma


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - Mfexor - 20.07.2023

Hoxed Większe ilości to już co innego jak ktoś diluje takie osoby są już na to raczej przygotowane że może pójść coś nie tak. Dlatego mają już swoje przemyślane plany działania
Jak już wyżej pisałem tacy ludzie są na to przygotowani,wiedzą doskonale co zrobić z np 20g jak psiarnia nadjedzie


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - Hoxed - 21.07.2023

(20.07.2023, 03:21)kot_kreskowy napisał(a): Lubisz się droczyć?
Si sinior
(20.07.2023, 08:21)duch napisał(a): Hoxed
Siema, mimo że wiekszość tego co napisałeś to dla mnie jak biblia , 
nie chciałoby mi się tego wszystkiego pisać
długi tekst ,  nie mam tyle wolnego czasu. 
ale wszyscy którzy zaczynają swoją przygodę z jakimkolwiek  ( nie legalem )
to powinni to przeczytać 100 razy , 
wszyscy którzy próbują pomóc 
żeby ludzie po prostu nie szli do tej jebanej puchy
powinni być zachwalani
dziękuję ci  Hoxed
naprawdę szczerze dziekuje że napisałeś ten tekst !!!
Jeden z bardziej wartościowych postów jakie miałem okazje przeczytać na tego rodzaju forach
Pozdrawiam
duch
Dziękuje za uznanie 
(20.07.2023, 08:45)Epsiakos napisał(a): Dopiero miałem okazję przeczytać, rzeczowo napisane i wszystko co najważniejsze więc Hoxed duży szacun dla ciebie byku że znalazłeś czas i miałeś chęci. A co do łażenia z materiałem, ja zawsze przemieszczam się taryfa jak już mam w miasto iść z materiałem ale najlepiej to albo domówkę zrobić albo posiadowkeei niech do nas się zlaza ;p
Nie żeby coś ale taryfa też nie zapewnia nam 100% bezpieczeństwa żeby komuś jakieś genialne pomysły nie przyszły, możesz wysiąść i wyrywkowo cię przypadkiem na kontrol wezma
 
Tez mam swoje ale panowie w konspiracji czytają


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - Lady Giwera - 22.07.2023

Hoxed strzeżonego Pan Bóg strzeże. Uszanowanko


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - Hoxed - 22.07.2023

(22.07.2023, 22:32)Lady Giwera napisał(a): Hoxed strzeżonego Pan Bóg strzeże. Uszanowanko

tez tak mysle : ) czasem lepiej sobie odpuscic dla wlasnego komfortu psychicznego i trzymac sie sztywno swoich zasad niz isc w puche : ) / sanki albo miec nieprzyjemnosci


DO WSZYSTKICH:

BARDZO DZIEKUJE ZA POZYTYWNY ODZEW POD MOIMI WĄTKAMI OCZYWISCIE POJAWIA SIE NOWE TUTORIALE ORAZ WĄTKI ZWIAZWANE STRICTE Z BRANIEM UŻYWEK.


RE: BEZPIECZEŃSTWO TIPY/PORADY - PORADNIK OD PARANOIKA. - Lady Giwera - 22.07.2023

Hoxed "czasem lepiej sobie odpuscic dla wlasnego komfortu psychicznego i trzymac sie sztywno swoich zasad niz isc w puche " Stary słuszna uwaga!!!! Koherencja serca i umysłu. 
Ja czekam na więcej Ciebie dla nas...