Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nie jestem Kurwa kajabuza - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Nie jestem Kurwa kajabuza (/showthread.php?tid=2408)

Strony: 1 2 3


Nie jestem Kurwa kajabuza - Epsiakos - 19.07.2023

Jak w tytule tego wątku.
Nie wiem co się dziś odjebalo, ale ewidentnie mnie kurwa z kims pomylono czy nawet stwierdzono iż ja to kompletnie ktoś kurwa inny. W tym temacie będę xhcial niczego innego jak tylko oczyszczenia się z tego gówna co się na mnie wylało nawet nie wien z jakiej racji od starszyzny forum
Chuj może mój zbyt grzeczny styl pisania i życzliwość do nie których osób czy może przez to za dużo pisze i jestem aktywny na forum ?
Chuj wie nie dowiem się, ale to nie ja -.- 
[Obrazek: 16897680997865626238200991436282.jpg]

Dodaje zdjęcie dziary na gorąco w celach obrony własnej (kurwa jak gość ma taką samą to pierdolne na cyc) nie jestem żadnym przecpanym alfa łbem co płacze i chuj wie szuka atencji. Jeżeli to bedzie mało, zrobię wam zdjęcie mojego psa z moja ksywa obok
Zapraszam do dyskusji, merytorycznej bez wyzwisk
Pozdrawiam Epsiakos


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - majk RC kson - 19.07.2023

Epsiakos ja dziś usłyszałem, że jestem Tobą, a może Ty Kajabuzą, a Kajabuza Yalaskiem i Sztywnym miszą i cuda nie widy. XD Wesoło.


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - Epsiakos - 19.07.2023

Nie wiem o co poszło naprawdę, z tego co czytałem to zaczęło się od ciebie niby.
Ja chcę merytorycznie i szybko to załatwić mieć z głowy, nie cierpię kurwa pomówien.
Starałem się kurwa pisać normalnoe, bez przekleństw, w pełnych zdaniach i z interpunkcja. Na pewno nie szukam kurwa rozgłosu ani przypięcia łatki w postaci gościa co ma przejebane do okola siebie.

P.S
Kurwa na pewno ja i Majka to nie ta sama osoba, to trzeba mieć dwu biegonowke i chuj wie co żeby samemu sobie odpisywać na własne posty, chce to szybko wyjasnic naprawdę


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - PUDZILLA - 19.07.2023

parodia i nic po za tym, a nawet jeśli to nie ta sama osoba, to zadawanie się z tym przygłupem przez okres dłuższy niż kilka lat powoduje ubytki na umyśle, choć niektórzy mają dosyć po krótkiej rozmowie

kiedyś to się na forum rejestrowało by porozmawiać i podyskutować o dragach i nic po za tym, a dzisiaj robi się z tego festiwal zepsucia i porytych głów, nie o taką Polskę turbiarze walczą


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - Epsiakos - 19.07.2023

PUDZILLA nie chce nawet wiedziec kim ten typ jest, naprawdę.
Z majkiem wymieniłem tu na forum kilka wiadomości tak naprawdę i to z prostej przyczyny że go z niebieskiego forum kojarzyłem zanim trafiłem tutaj. Ja naprawdę niczego nie chce poza zdjęciem tej spierdolonej łatki że ja to ten gość, nie będę go obrażał bo nie rozmawiałem z nim i nie chce.
Nie wiem naprawdę co spełni wasze oczekiwania w kwestii tego że na to nie on
[Obrazek: 16897692796913894668275953475311.jpg]

No ja głównie po to tu jestem, pogadać o tym co piszesz.
Przeczytać parę merytorycznych artykułów od redakcji i zaopatrzec się w jakościowe rzeczy.
Pogadać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i ew. Wymienić się doświadczeniami, nie wiem kurwa naprawdę skąd się ta łatka do mnie przykleiła i naprawdę chciałbym to wiedzieć komu na odcisk nadepnąłem, zróbmy to szybko i wypierdolmy ten wątek w pizdu
Naprawdę kurwa chujowa sprawa, chłopaki kurwa naprawdę nie jestem tym typem -.- nawet z gościem nie gadałem ani żadnej styczności nie miałem (a przynajmniej tak sądzę, bo wychodzi że gość ma milion alt kont) chciałbym się tylko dowiedzieć po czym wywnioskowaliscie w mojej osobie że jestem tym banitą


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - PUDZILLA - 19.07.2023

Epsiakos jeżeli na prawdę mówisz prawdę, to chwała Ci za to, lecz jeżeli kłamiesz, no to wojna - benc. 


Musisz coś zrozumieć, człowiek którego tu zaprosiłem, w przeciągu pół roku zaczął wymuszać na sobie atencję, został zrównany z ziemią, merytoryczym czołgiem rozjechany, pod hydrauliczną prasę argumentów wsadzony, a na koniec wypluty jak pestka w kosz zapomnienia. Niestety jak to z karaluchem bywa, jest upierdliwy, szybko się rozmnaża (w tym wypadku altkonta), nie da się go oswoić i pasożytuje. Zaczął wbrew jakimkolwiek zaleceniom walić iv z pirolidynoketonów zagryzając sobie benzodiazepinami, nagrywać jakieś piosenki o vendorach, wiersze odklejone pisać, swoje chore pomysły przedstawiać światu, a jak się ktoś z nim nie zgadzał, to stawiał siebie w roli ofiary, manipulował faktami i stawiał dane fakty pod swoje tezy. Klasyczne zachowanie gościa odklejonego od stymulantów oraz benzodiazepin. Zgnietliśmy go całym forum, użytkownicy mieli go już dosyć, nie wprowadzał niczego wartościowego dla ludzi, którzy przychodzą tutaj nie po to, aby popierdolić sobie o farmazonach, tylko uzyskać informacje dotyczące dragów, które on testuje i może go ten test kosztować zdrowie a nawet kurwa życie, taki ktoś wchodzi tutaj i widzi posty kajabuzy który pierdoli na multikoncie w temacie vendora przez zaimki żeńskie, robi z siebie kobietę i sam siebie podrywa, no kurwa ja bym pomyślał w tej sytuacji, że na dopku to są w sumie normalni ludzie, tylko tutaj ta wolność słowa pozwala na takie ewenementy. Facet dostawał niejednokrotnie upomnienie słowne na chatboxie, pisemne w postach, dostawał permbany na koncie, dostał bilet na dopka koniec końców, nigdy nie pokazując skruchy i pokory, nic nie wyciągając z zastosowanych działań - wrak titana. Typ jest niereformowalny i tyle w temacie, w dodatku zgrabnie manipuluje emocjami i jest socjopatą niskich lotów. 

Co nie zmienia faktu, że będziemy się bacznie przyglądać całej tej sytuacji.


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - majk RC kson - 19.07.2023

Myślałem, że to forum o research chemicals i dzieleniu się doświadczeniami itd. a nie żeby się obrażać nawzajem czy jakieś teorie snuć. W sumie fajne te Wasze forum. Lepsze od innych, ale nie zakochałem się, żeby jakoś boleśnie przeżyć odejście. Pozdrawiam wszystkich dobrych i normalnych ludzi. Piąteczka!


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - PUDZILLA - 19.07.2023

teorie, czyli wszyscy się mylimy i takiej sytuacji nigdy nie było? mowiłem...


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - Epsiakos - 19.07.2023

PUDZILLA nie mam problemów żadnych z tym żebyscie się przyglądali, a nawet miałem to zasugerować.
Po przeczytaniu i przyswojeniu tego (fajny styl pisania btw) znalazłem odpowiedz na swoje pytanie dlaczego cała ta boruta miała zajście (chodzi o quick response w stronę Majka).
Zapewniam i zarzekam się że ja to ja, a nie żaden wrak.
Nie czuję się ofiarą, trafiłem w tzw crosafire i chciałem to na biegu wyjaśnić po prostu.
Obserwujcie, analizujcie i przede wszystkim dajcie czas. Zacznę pisać po prostu normalnie, chciałem być aktywny i uczestniczyć w życiu tego forum.
Chce jeszcze z panem kot_kreskowy wyjasnic to wszystko bo ogólnie cała ta afera to jedno wielkie nie porozumienie.

A co do walenia po IV, nie moje klimaty i nie mi oceniać jak ktoś to lubi. Ja akurat po IV nic nie zarzuce


RE: Nie jestem Kurwa kajabuza - PUDZILLA - 19.07.2023

Epsiakos wspomniałeś o tym, że go kojarzyłeś z niebieskiego, jakim cudem mogłeś go kojarzyć, nie znając go, skoro nie ma uprawnień do pw, forum jest moderowane, a nick miał inny niż tutaj? mojego konta tam od 4 lat nikt nie kojarzy, zastanawia mnie skąd Ty go kojarzysz, akurat z niebieskiego