Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 (/showthread.php?tid=2448)

Strony: 1 2


Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - PUDZILLA - 27.07.2023

[Obrazek: front.jpg]

Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27



RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - Mfexor - 27.07.2023

Prawo wyboru powinna mieć każda kobieta to ona będzie podejemować decyzje na jakim etapie zakończy to co się zaczęło. Osobiście jakbym był kobietą grubo bym się nad tym zastawiał czy podejmę się czy nie na szczęście nią nie jestem.


RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - Epsiakos - 27.07.2023

No teraz to na grubo, generalnie sądzę że kobieta powinna mieć prawo wyboru w tej sytuacji oczywiście poza sytuacjami gdzie stuka się na prawo i lewo a ciąża to nie wypadek a skutek tego że lubi jak jej facet zaleje formę...


RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - kot_kreskowy - 27.07.2023

Uważam, że każdy ma prawo do życia.


RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - horsii - 27.07.2023

Aż chce się zacytować Reagana - "Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się już urodzić" Podobno kultowa


RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - Lady Giwera - 27.07.2023

Jestem przeciwna aborcji, każdy ma prawo do życia. 
Tutaj kwestia bycia kobietą czy mężczyzną nie ma w moim mniemaniu znaczenia, o tym czy kogoś zamordować może zdecydować tylko natura. 
Ten zarodek, który tam niby do jakiegoś czasu nic nie czuje to byliśmy tez kiedyś my. 
Dano nam prawo do życia.
Wiem jednak, ze ciąża może zaskoczyć. Smile 
Wiem doskonale jak może wyglądać samotne macierzyństwo (ma sporo plusów, bo wiele zajebistości Twojego dziecka łechta emocje Wink)
Wiem, że po 18 latach mogę powiedzieć, ze jest mamą najlepszego człowieka na świecie. 
Tak zwyczajnie rodzicu/przyszły rodzicu może się okazać, ze Twoje dziecko jest BARDZO DOBRYM, ŚWIADOMYM I NIESAMOWICIE INTELIGENTNYM CZŁOWIEKIEM. 
A fakt, że jesteś w sytuacji w której się boisz jest czymś naturalnym Smile 
Większość z Was to Panowie i Wy wiecie najlepiej (mam taką nadzieję) jak bardzo zakochane są w Was mamy. 
Na ojcach się nie znam, ale przypuszczalnie może być podobnie.


RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - Epsiakos - 27.07.2023

Lady Giwera Ojcowie najczesciej w synach pokladaja swoje nadzieje i staraja sie jak moga zeby nie popelnili tych samych bledow co oni, dlatego bywaja czasami surowi itp
a co do corek, jak obserwuje czy to brata czy znajomych to zawsze coreczka mamusia tak jak zawsze jest synek mamusi ;P
Ja swoja milosc przelalem na psa, jako ze i ja i moja partnerka nie mozemy miec dzieci


RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - Lady Giwera - 27.07.2023

Epsiakos to piękne  <3  Smile heh Twój nick nagle stał się dla mnie czytelny Smile . Sierściuszki też mają uczucia Smile


RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - fiodor - 28.07.2023

Kobieta ma prawo do aborcji o ile ojciec dziecka wyrazi również zgodę, bo z tym też różnie.


RE: Jakie masz zdanie na temat aborcji? - 07/27 - KiszczaK - 28.07.2023

Jesli zdrowie matki jest zagrozone lub dziecko ma urodzic sie niepelnosprawne do tego stopnia ze bylo by warzywem lub w przyszlisci nie dalo by rady samo funkcjonować, tzn:
Urodzilo by sie z defektami ktore by sie rozwijaly i mialo by dziecko cierpiec, a przy okazji matka dziecka.
W takich wypadkach kobueta ma prawo decydować o tym jak bedzie mialo wygladac jej przyszłość.