Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 (/showthread.php?tid=2451)

Strony: 1 2


Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - PUDZILLA - 28.07.2023

[Obrazek: front-1.jpg]
Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28



RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Epsiakos - 28.07.2023

Powiedział bym straż miejska, ale nie jest to formacja mundurowa lecz urzędnicy państwowi Wink
Około 80% wojsk obrony terytorialnej, zostawić tylko wyspecjalizowane jednostki i komórki


RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Mfexor - 28.07.2023

kurwa źle zrozumiałem pytanie. Przeczytałem odwrotnie która służba jest najbardziej potrzebna. A tutaj chodzi o coś innego. Tak to celnicy
Epsiakos dzięki za sprowadzenie na ziemie


RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Epsiakos - 28.07.2023

Mfexor no teraz to ci się naprawdę coś odkleiło XD bez ratowników dla przykładu jak się przecpasz to kto przyjedzie po ciebie ?


RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Mfexor - 28.07.2023

Epsiakos No pogotowie przyjeżdza o ile uznają za słuszne, przyjmą zgloszenie kto inny przyjeżdza wojsko? No nie. Straż pożarna też nie. Jedynie policja może przyjechać jak przypał


RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Epsiakos - 28.07.2023

No ale dlaczego twierdzisz że najmniej potrzebna ? Kolejna sprawa, ratownicy medyczni nie są służba mundurowa
Służby Mundurowe to - Wojsko, Policja, Służba Celno-Skarbowa, Straż Graniczna, Służba Więzienna i Straż pozarna, Straż Marszałkowska i Służby specjalne (np borowiki)


RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Czeslawo - 28.07.2023

Strażaki miejskie, hieny i nieudaczniki. Szczerze ma na nich alergie...


RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Epsiakos - 28.07.2023

Czeslawo też ich nie trawie, ale jak wyżej pisałem to nie służba mundurowa tylko urzędas zwykły xd


RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Czeslawo - 28.07.2023

Epsiakos  Mniejsza o to, jestem bardzo spokojny człowiek, ale te ściery podnoszą mi ciśnienie wyjątkowo, nawet mdphp tak mi nie wsiada na zdrowie jak oni, dla równowagi czasem ja też im, żeby w robocie się nie nudzili.  Podobno kultowa


RE: Która służba mundurowa jest najmniej potrzebna? - 07/28 - Epsiakos - 28.07.2023

Ja cię doskonale rozumiem, jak jeszcze w woju byłem to mi te kurwy mandat chciały wlepić i to w mundurze byłem (stanie na zakazie, tyle że pojazdem uprzywilejowanym)
Jak założyłem beret to zaczęło się przepraszanie xD
Ja pamiętam jak mieszkałem na innej dzielnicy, z balkonu miałem ich komendę.
Jechałem z nimi w cywilizowany ale stanowczy sposób, jebani potrafili między garażami stanąć i iść w kime między 24 a 5, jebane lenie