Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
1P LSD gdzie można zamówić do Polski - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski (/showthread.php?tid=2475)

Strony: 1 2


1P LSD gdzie można zamówić do Polski - DexterSt - 03.08.2023

Siemanko , orientuje się się gdzie i czy wgl jest możliwość zamówienia 1P LSD papieru do Polski ?


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - PUDZILLA - 03.08.2023

designer, chemcloud, buffelotis


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - ProducentRC - 04.08.2023

Kiedyś jeszcze od enzo dostałem kwasa 1p LSD działał zajebiście widziałem kosmitów po tym Podobno kultowa Podobno kultowa najlepsze było to że nie wiem czy miałem tak duża siłę sugestii ale gość bez zażywania kwasa też ich widział Podobno kultowa


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - DexterSt - 04.08.2023

Dzięki Mordki , także zaczynam polowanie na te kwadratowe bestie 😁😁😝😝
(04.08.2023, 08:47)ProducentRC napisał(a): Kiedyś jeszcze od enzo dostałem kwasa 1p LSD działał zajebiście widziałem kosmitów po tym Podobno kultowa Podobno kultowa najlepsze było to że nie wiem czy miałem tak duża siłę sugestii ale gość bez zażywania kwasa też ich widział Podobno kultowa

Mówisz widzieli to co Chciałeś 😁😁  przekonałem mnie ta wiadomośćia aż ślinka cieknie żeby przeprowadzić badanie


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - Diabeuu666 - 23.08.2023

Ja znam sklep który oferuje prawdziwe LSD. Żadne analogi. Oraz DMT, change, DMT liquid, kryształ MDMA i na dniach będzie też Salvia


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - wwojtuss - 23.08.2023

jak masz zamiar polecac telegramy, to uprzedzam - odpusc Podobno kultowa 
oraz mysle, ze ten watek nie sluzy do rzucania haslami, ze zna sie sklep ktory sprzedaje to i to, dajesz konkreta albo nie piszesz, mozesz tez utworzyc watek w dziale "Dopalacze sklepy" chociazby, zacenzurowac link, pochwalic sie jak zamawiales cos i doszlo bez problemu itd.


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - mendrek323 - 24.08.2023

Tez znam taki sklep ale to trzeba mieć zainstalowanego Tora albo najlepiej system Tails na USB a z tym trochę zabawy i dla samego kwasa szkoda zachodu zwłaszcza ze 1P działa tak samo jak zwykłe w sensie 1p lsd jest metabolizowane w organizmie do zwykłego lsd czy jakoś tak


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - wwojtuss - 26.08.2023

mendrek323 dokladnie tak jak napisales, 1p jest prodrugiem do lsd-25,
funfact: ja na necie potrafilem wyczytac, ze jest 33% silniejsze od zwyklego LSD i 2-4h krotsze dzialanie przy takiej samej dawce, co jest totalna bzdura xD


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - hidden - 28.08.2023

rzuc konkretem i dostan bana bo przeciez prohibicja jest  Big Grin


RE: 1P LSD gdzie można zamówić do Polski - fiodor - 28.08.2023

hidden o czym Ty teraz nawijasz bo nie czaje ?