Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PASTA- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PASTA- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


PASTA- Opinie o produkcie - duch - 05.08.2023

W tym wątku piszecie recenzje i opinie na temat produktu PASTA


RE: PASTA- Opinie o produkcie - ProducentRC - 05.08.2023

Pasta w postaci wilgotnego proszku/mazi, da się sniffowac ale trzeba wcześniej rozetrzeć ją na płaskiej powierzchni i po chwili z góry potasować kartami później znowu najlepiej dać jej chwilę na to żeby zdążyła z tlenem wejść w reakcję i wyschnąć całkowicie, przy wciąganiu nie boli ale jak spływ wjedzie to czuć że to dobra feta po dwóch kreskach występuje milion myśli, chęć na wszystko oraz uczucie że nie ma rzeczy niemożliwych. Ogólnie jakość bardzo dobra tylko trzeba trochę czasu poświęcić żeby zrobić z niej formę sypkiego proszku
 9/10 bo trochę czasochłonne jest jej dosuszanie ale to dobrze że nie wysyłają suchej fety bo amfetamina jak wchodzi w kontakt z tlenem zaczyna się utleniać i % zawartość amfetaminy w amfetaminie się zmniejsza, to samo z promieniami UV, czytałem kiedyś badania że feta wystawiona na czynniki zewnętrzne- światło i dostęp powietrza po 24h potrafi spaść nawet ponad 10% mocy jaką miało przed kontaktem z powietrzem i promieniami UV


RE: PASTA- Opinie o produkcie - C84S - 05.08.2023

ProducentRC fajna ciekawostka. Człowiek cały czas się czegoś nowego dowiaduje. Wiesz może jak najlepiej przechowywać by nie traciła na wartości?


RE: PASTA- Opinie o produkcie - ProducentRC - 05.08.2023

C84S najlepiej w zamrażarce ewentualnie w lodówce, ważne jest aby temperatura była stała i dość niska i żeby promienie słoneczne do niej nie dochodziły, i najlepiej hermetycznie zapakować przed włożeniem


RE: PASTA- Opinie o produkcie - horsii - 05.08.2023

ProducentRC  długo suszyłes tę prądnicę? czy takie "wióry" waliłeś? Podobno kultowa


RE: PASTA- Opinie o produkcie - ProducentRC - 05.08.2023

horsii z godzinę czasu na talerzu roztarte i potasowane kartą z góry, właśnie poczęstowałem ziomka to też przyznał że sprzęt wyjebany pod względem jakości


RE: PASTA- Opinie o produkcie - sebekx9 - 05.08.2023

Ja kiedyś tak suszylem, ze najpierw tasowalem jak najdrobniej później to na łyżkę dawałem i pardzo delikatnie podgrzewaliśmy łyżkę, przy okazji lekko czymś to mieszając w środku, jak zaczynała się przyklejacndo łyżki to zeskrobywalem i było praktycznie gotowe 
Ale wiadomo coś może reagować itd wiec wiecie


RE: PASTA- Opinie o produkcie - Lady Giwera - 05.08.2023

PASTA
Rewelacyjny materiał, który zachwycił koneserów.
W celu przygotowania szczura należy rozgnieść, odczekać chwile, porozbijać, pomajstrować, jeszcze chwilkę osuszyć. Nie było z tym większego problemu. 
[Obrazek: pastaduch.jpg]


TESTUJĄCY I ORAZ II
Dawkowanie:- bombka 0,2 grama na to sniff  0,15 na dwa razy w odstępach czasowych - łącznie 0,35 grama  

Czas wejścia: około pół godziny. Pasta rewelacyjnie, stopniowo się uwalniała. 
W moim przypadku był efekt wow, Głośnik, tylko w dwójkę na plaży, muzyka wchodziła. 

Podnosi libido Smile Wink - wjechała na 4CMC, które już schodziło. Niop fazka reaktywacja.   
Koleżanka koneserka uznała, ze wyjątkowy materiał o jaki nie jest łatwo. W powietrzu unosił się zapach,  zacytowałam kolegę Partnera "Pachnie, starą, dobrą fetą" . Koleżanka koneserka "Noooo typowo i jaka śliczna" Wink

TESTUJĄCY III

Lokalny stary wyjadacz ze znacznie zniszczona głową ale ma ogromne doświadczenie w temacie. Kiedy zobaczył, powąchał zaczął obrabiać zeby przygotować szczura prawie płakał ze szczęścia. Lekko popity wzruszał się nieco byblając i pokwikując "kurwa kurwa skąd to przywiozłaś, niop żeby takie coś to trzeba mieć kontakty". Dostał namiary na kartce papieru wiec leciały słowa "uszanowanko, uszanowanko".
Mam alergię na pianych ludzi, którzy byblają, ale przeszło mu totalnie w kilka chwil. Bebłaczek reaktywacja.

Dawkowanie: 0,7 grama SNIff zrobił to na raz kaszlnął, kwiknął, wydal dźwięk radości, otrząsnął się. Wyobraźcie sobie oblizał banknot i telefon, dość dokładnie Smile niop co za gość... 

Czas wejścia: Około 10 minut... Niop coraz składniej mówił, alkoholowy bełkot zniknął wstał z ławki i przebierał girkami. Na dzwięk telefonu koleżanki jakby zaczął tańcować. Niop po kolejnych max 10 minutach miał juz w głowie plan/y życia. " No kurwa powiem Ci to jest kurwa zajebiste. No kurwa muszę lecieć, to zrobić, tamto i tamto.  Kurwa dzieki no przyzwoite. Nawet Ci kurwa powiem w chuj przyzwoite" 
( opinie jeszcze 2 osób, które poczęstowałam ponieważ początkowo nie chciałam próbować, widząc ich zachwyt finalnie i ja się skusiłam).  
Polecam również z tego względu ze można wyjść do ludzi, niop i oczy wyglądają dobrze. 
Trzymać w niskiej temperaturze, chronić przed śwatłem. 
Dziekuję duch



RE: PASTA- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 05.08.2023

Wy wiecie, że pasta się spopularyzowała, bo to materiał zanieczyszczony i nie do końca oczyszczony ? 
Wy wiecie, że jak chłopaki oczyścili i osuszyli niektóre pasty to nawet połowa towaru potrafiła zniknąć a i tak moc była średnia ?


RE: PASTA- Opinie o produkcie - ProducentRC - 05.08.2023

Lukas1985 ważne jest odpowiednie oczyszczanie, najlepiej zrobić wolną zasadę w płynie, odsączyć odpowiednią frakcje i wysolic stężonym kwasem solnym i zostaje czysta feta nam. (Oczyszczanie acetonem bywa czasem nie wystarczające z uwagi na to jak polarny bywa rozpuszczalnik do tego użyty a na to ma wpływ rodzaj zanieczyszczeń jakie powstały na skutek niedopracowanej syntezy odpowiednio przez chemików) przynajmniej tak się orientuje z tego co zapamiętałem