Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pinaca - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Pinaca (/showthread.php?tid=2494)

Strony: 1 2


Pinaca - Alien0s - 06.08.2023

mam pytanie. Czy dostanę cos podobnego do pinaca lub ab-pinaca
Musi rozpuszczać sie w płynie alko lub czymś co ktoś bardziej połapany w temacie może mi doradzić . będę wdzięczny


RE: Pinaca - ProducentRC - 07.08.2023

Z pinacą dobrej jakości teraz ciężko, adb butinace na tony dostaniesz ale z innymi kanna ciężko żeby były tak przyzwoitej jakości, znajomy jakiś czas temu miał chminace od flaja( nie wiem czy dalej ją ma) i poczęstował mnie to klepała bardzo przyjemnie, o wiele bardziej niż butinaca której wszędzie pełno, słoń ma też nm2201 bardzo przyjemny kanna w działaniu tylko nie orientuje się jak z jakością bo ogólnie to pale od dzwona a tak bardziej przepadam za naturalnymi kanna, a szczególnie jak zrobię dabu na eterze dimetylowym który ma 80% THC klepie mocniej niż 1:10 butinaca a pale czysty i naturalny produkt a nie chemię, jeżeli myślałes o zakupie tego dla siebie Przemyśl czy warto się truć a nie lepiej zrobić dab albo jeszcze później przerobić go na kryształy 99% thc


RE: Pinaca - PUDZILLA - 07.08.2023

jedyna pinaca dostępna na aktualnym rynku to mdmb-4en-pinaca (5cl-adb) i jest dostępna w sklepie Flighta FRCS


ma w ofercie też inne, stare, dobre kanna, ma zajebiste mdmb-chmica, którą jakiś czas temu popaliłem, dobrego gieta spaliłem w dwa tygodnie


RE: Pinaca - Alien0s - 07.08.2023

(07.08.2023, 09:27)ProducentRC napisał(a): Z pinacą dobrej jakości teraz ciężko, adb butinace na tony dostaniesz ale z innymi kanna ciężko żeby były tak przyzwoitej jakości, znajomy jakiś czas temu miał chminace od flaja( nie wiem czy dalej ją ma) i poczęstował mnie to klepała bardzo przyjemnie, o wiele bardziej niż butinaca której wszędzie pełno, słoń ma też nm2201 bardzo przyjemny kanna w działaniu tylko nie orientuje się jak z jakością bo ogólnie to pale od dzwona a tak bardziej przepadam za naturalnymi kanna, a szczególnie jak zrobię dabu na eterze dimetylowym który ma 80% THC klepie mocniej niż 1:10 butinaca a pale czysty i naturalny produkt a nie chemię, jeżeli myślałes o zakupie tego dla siebie Przemyśl czy warto się truć a nie lepiej zrobić dab albo jeszcze później przerobić go na kryształy 99% thc

Dziękuje.
Ale tak zaawansowany nie jestem żeby zrobić sobie 99 procent . 
Muszę sie podszkolić i co to jest ten dab 🤔🤔🤔🤔


RE: Pinaca - ProducentRC - 08.08.2023

Alien0s koncentrat z zioła ekstrahowany albo butanem koniecznie trzykrotnie rafinowanym, ale lepszy wychodzi na eterze dimetylowym, eter lepiej oddaje pełne spektrum kannabinoidow, flawonoidów i terpenów tak w skrócie i ma 40 stopni niższą temperaturę odparowywania. Dałbym przepis ale już go z dziesięć razy zamieszczałem nie mam siły i ochoty od nowa go pisać każdemu kto o niego spyta, skoro cię to interesuje znajdziesz w którymś wątku w dziale kannabinoidy, przepis na kryształy THC też zamieszczałem i na liquid 40% thc do e fajki


RE: Pinaca - adrixon - 31.08.2023

Polecacie jakieś mega mocne kanna ze sklepów partnerskich? Testowałem adb butinaca z innych ale juz chyba jest przepalona i nie jest mega mocna


RE: Pinaca - horsii - 31.08.2023

adrixon wszystkie inne od the-frcs, mają tam takie karacze ze starych dobrych czasów typu mdmb-fubinaca, mdmb-chmica itd.


RE: Pinaca - adrixon - 06.09.2023

(07.08.2023, 09:38)PUDZILLA napisał(a): jedyna pinaca dostępna na aktualnym rynku to mdmb-4en-pinaca (5cl-adb) i jest dostępna w sklepie Flighta FRCS


ma w ofercie też inne, stare, dobre kanna, ma zajebiste mdmb-chmica, którą jakiś czas temu popaliłem, dobrego gieta spaliłem w dwa tygodnie

Orientujesz sie jak z 5f adb ? Mocniejsza od adbb od flight ?


RE: Pinaca - horsii - 06.09.2023

adrixon oczywiście że mocniejsza, wszystkie inne kanna jakie teraz są dostępne są mocniejsze od adb-b.


RE: Pinaca - adrixon - 07.09.2023

(06.09.2023, 17:49)horsii napisał(a): adrixon oczywiście że mocniejsza, wszystkie inne kanna jakie teraz są dostępne są mocniejsze od adb-b.

Dzieki wielkie. No przez tyle czasu co ona jest to juz tokerancja XXX jest.