Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? (/showthread.php?tid=2541)

Strony: 1 2 3


Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Twilight Sparkle - 16.08.2023

Poza zdrową dietą i ćwiczeniami, nie o to tutaj chodzi. Śmieszne tabsy, spalacze warte uwagi, może jakieś ciekawe wyciągi roślinne.


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - JaTylkoPatrze - 16.08.2023

Najważniejsze to ruch, ćwiczenia i deficyt kaloryczny. Jak chcesz sie odchudzac biorąc tylko jakieś prochy to lepiej se odpuść.
Wspomagac sie możesz np. piciem czerwonej herbaty albo możesz se kupic w sklepie z odżywkami jakieś śpalacze i to brac przed cwiczeniami.


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Twilight Sparkle - 16.08.2023

No mordo właśnie pytam jakie spalacze bo kofeina z kofeiną za 2137zł/tabletka mi się nie uśmiecha. To już sobie lepiej yerby zaparzę zamiast przepłacać xDDDD


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Epsiakos - 17.08.2023

Nie wiem czy istnieje coś takiego co by faktycznie działało i nie robiło kuku, bo wszystkie te cudowne tabletki to shit a co do spalaczy to jest kofeina w różnych proporcjach z guarana.
Sam kiedyś brałem takowe i zastąpiły mi kawę z rana, na bank bardziej się pociłem po tym.


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - kot_kreskowy - 17.08.2023

Żadne magiczne proszki czy inne cudawianki nic nie dadzą.
Powie Ci to każdy dietetyk.
To wszystko pic na wode, gówno i łajno.

Przede wszystkim deficyt kaloryczny oraz sport, ale nie jakiś mocno obciążający organizm co by, kolokwialnie mówiąc - nie paść na ryjPodobno kultowa
Pamietaj, że zawsze warto skonsultować to z jakimś dietetykiem/trenerem jeśli cierpisz na jakieś choroby czy coś w tym stylu.


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - PIXA - 17.08.2023

"chemiczne" wspomaganie w utracie wagi hm  Sleepy
Kojarzy mi się tylko z "głodówką" jednak to nie jest zbyt dobre rozwiązanie więcej szkód sobie narobić można niż to warte zachodu. 
Są dwa sposoby deficyt kaloryczny jak już wyżej wspomniano lub ostre treningi i nie ograniczanie się aż tak z jedzeniem.
Wiadomo jak będziesz wpierdalać śmieciowe żarcie to o dupe to roztrzasnąć. 
To co pochłaniamy jest głównie stawiane na pierwszym miejscu przy utracie wagi.


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - horsii - 17.08.2023

Synefryna.


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - wwojtuss - 17.08.2023

glodowka powoduje efekt jojo, chujowy sposob, najlepiej to sie przejsc do dietetyka jak sama dieta i cwiczenia nie pomagaja, ale to chyba nie jest to chemiczne rozwiazanie z pytania, kup sobie gieta piko od escobara i microdosing XD w hameryce dziala


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - Epsiakos - 17.08.2023

Głodówke stosuje się w innym celu, nie żeby zgubic wagę tylko aby oczyścić organizm z toksyn i innego gownq XD max 7 dni na wodzie


RE: Jak chemicznie wspomóc się w utracie wagi? - JureKiler - 17.08.2023

Clenbuterol panowie 😅 jak chcecie pozbyć się tkanki tłuszczowej - biorą to zawodowcy przed zawodami sylwetkowymi

A poza tym 3,4 cmc i niejedzenie 2 dni waga spada sama hahah