Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy (/showthread.php?tid=2562)

Strony: 1 2


Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - horsii - 20.08.2023

[Obrazek: 21PaozV.png]

Na zdjęciu: Kosz balonu na ogrzane powietrze leży na chodniku po awaryjnym lądowaniu w Albuquerque, N.M., sobota, 26 czerwca 2021 r. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu stwierdziła w swoim raporcie końcowym opublikowanym w tym tygodniu w sierpniu 2023 r., że pilot Nicholas Meleski, który miał w organizmie narkotyki, uderzył w linie energetyczne podczas próby lądowania w Albuquerque i rozbił się na ruchliwym skrzyżowaniu. W raporcie stwierdzono, że śledczy nie znaleźli dowodów na usterki mechaniczne lub awarie. (Fotografia: Associated Press)


Jak ustalili śledczy, błąd popełniony przez pilota balonu na ogrzane powietrze, który miał w organizmie narkotyki, w tym kokainę, spowodował katastrofę w 2021 roku w Nowym Meksyku, w której zginęło wszystkie pięć osób na pokładzie.


Krajowa Rada Bezpieczeństwa Transportu stwierdziła w swoim raporcie końcowym opublikowanym w tym tygodniu, że pilot Nicholas Meleski nie zachował wystarczającego odstępu od linii energetycznych podczas próby lądowania. Uderzył w linie energetyczne i rozbił się na ruchliwym skrzyżowaniu. W raporcie stwierdzono, że śledczy nie znaleźli żadnych dowodów na usterki mechaniczne lub awarie.


W raporcie stwierdzono, że ilości kokainy i marihuany znalezione w jego organizmie sugerują "niedawne użycie", które prawdopodobnie miało "upośledzający wpływ", który przyczynił się do wypadku 26 czerwca 2021 roku.


Rodzina Meleskiego powiedziała stacji KOB-TV w Albuquerque w oświadczeniu, że pragną złożyć kondolencje rodzinom pasażerów: Mary Martinez, jej męża Martina oraz ich przyjaciół Susan i Johna Montoya.

"Nie jesteśmy w stanie wyrazić głębi naszego żalu i smutku z powodu bólu, jaki spowodował ten wypadek" - czytamy w oświadczeniu.

Świadkowie powiedzieli również śledczym, że powłoka balonu oddzieliła się od kosza po uderzeniu w linie energetyczne i odpłynęła. Znaleziono ją na południe od miejsca katastrofy.



Martinez pracował jako policjant, najpierw dla miasta Albuquerque, a później dla systemu szkół publicznych. Mary Martinez, matka dwójki dzieci, została zapamiętana z zamiłowania do pomagania ludziom. Susan Montoya była asystentką dyrektora szkoły, a jej mąż pracował z uczniami szkół specjalnych.



Urzędnicy federalni stwierdzili, że katastrofa balonu była najbardziej śmiercionośną w historii Nowego Meksyku i drugą najbardziej śmiercionośną w USA od 2016 roku. Albuquerque jest domem dla corocznej międzynarodowej fiesty balonowej, która przyciąga setki pilotów i dziesiątki tysięcy widzów każdego października.



źródło: associated press / https://apnews.com/article/new-mexico-hot-air-balloon-crash-drugs-05addad66a354df35651a3bc854d4cf4


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - wwojtuss - 20.08.2023

"Napijesz się, naćpasz, a wypadek i tak by się zdarzył" Podobno kultowa 

btw, to aż dwa lata zajęło im sporządzenie raportu?


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - baskabarbara - 21.08.2023

Nie prowadzi się po używkach. wwojtuss , Twilight Sparkle a to nie nabijanie postów ? Napiszę jeden z drugim to samo i super. Dłuższy staż to można ?


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - JaTylkoPatrze - 21.08.2023

Nawąchał sie i myślał że jest zajebistym pilotem a tu benc i katastrofa


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - PUDZILLA - 21.08.2023



to chyba ten sam pilot ahahahhahahahahahhahah pozdro dla fanów serii
baskabarbara i weź kurwa nie hipokryzuj w sposób totalny, bo ja zaraz wskażę 250 ich postów o nie laniu wody, a jak już tą wodę leją to ja to prostuje i zgłaszam do moderatorów. Nie wychylaj się przed szereg nie mając nic do zaoferowanie


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - baskabarbara - 21.08.2023

PUDZILLA znasz mnie, że tak twierdzisz ? Nawet jeśli bym nie miała i jestem nowa w temacie to znaczy, że ja czy mi podobni nie mogą się odzywać. Też kiedyś zaczynałeś jak wszyscy inni.
To forum dzieli na lepszych i gorszych ? Jedni mogą więcej, drudzy najlepiej nic ? Pobluzgaj jeszcze. Może Ty zgłaszasz. Nie piszę bezpośrednio do Ciebie jeśli nie zauwazyles. Pełno jest gownopostow starych użytkowników. Nowi byliby minusowani lub posty kasowane.


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - PUDZILLA - 21.08.2023

baskabarbara 


  1. znam twoje treści, żeby tak twierdzić
  2. gdzie ja powiedziałem, albo zabroniłem komuś się odzywać, nie kajabuzuj i nie rób z siebie ofiary losu, chyba, że chcesz, by cie tak traktowano
  3. jak zaczynałem, to zawsze pisałem bajeczne recenzje, ludzie którzy mnie znają o tym doskonale wiedzą, nawet będąc przerobionym i waląc po 500mg klefa, potrafiłem upierdolić solidną recenzję, a przykładem tamtego mnie może być dzisiejszy kot_kreskowy 

  4. to forum wyróżnia bardziej i mniej zdolnych, dlatego jest chociażby post tygodnia (:
  5. jedni po prostu potrafią, drudzy nie, trzeba to zaakceptować, a nie walczyć z rzeczywistością i próbować zmieniać świat
  6. kurwa, kurwa, kurwa, huj, dupa, kutas, ruchanie, jebać, pierdolenie
  7. nie piszesz bezpośrednio do mnie, odpowiadając bezpośrednio mi, ciekawe
  8. a z tym kasowaniem to już w ogóle, odpowiem obrazkiem po prostu

[Obrazek: obraz-2023-08-21-113709332.png]

i po dziewiąte, jak tak bardzo chcesz stać na straży publikowanych treści, to wskaż gdzie to jest quality 


[Obrazek: obraz-2023-08-21-114507610.png]

i po dziesiąte, to chyba ty tu jesteś a nie wojtus czy Twilight


[Obrazek: obraz-2023-08-21-114621370.png]

idź polaczku być hipokrytą gdzie indziej


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - kot_kreskowy - 21.08.2023

PUDZILLA 
Zaorane😎

baskabarbara 
Nie przeginaj. Tu nikt nie kasuje postów (to nie dopek) a minusy nie są walone bezpodstawnie.
Trochę obiektywizmu


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - Epsiakos - 21.08.2023

U dla mnie już osoba nie wiarygodna i do odstrzału


RE: Pilot który spowodował śmiertelną katastrofę balonu był pod wpływem m.in. kokainy - kot_kreskowy - 21.08.2023

Epsiakos na spokojnie. Każdemu zdarza się zly dzień.