Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? (/showthread.php?tid=2563)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - Twilight Sparkle - 20.08.2023

Jak wpływa to na wasze życie i samopoczucie? Co się stało i po jak długim badaniu odczynników?


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - Lukas1985 - 20.08.2023

Ibs 🤦 od dawna się z tym bujam i nie widać opcji na poprawę. I chyba tyle.


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - ProducentRC - 21.08.2023

@"Luk1985" próbowałeś wprowadzić terapię marihuaną z odpowiednimi
dawkami? Z tego co się orientuję odpowiednia terapia skunem ma pozytywne rezultaty w leczeniu takiej przypadłości.
Ja osobiście miałem ostry problem z nerkami po 7 dobach na mdphp, 7dni biegania, nic nie jedzenia oraz picia małych ilości płynów nawadniających. Aktualnie jest z nimi wszystko dobrze, jednak do mdphp wolę osobiście nie wracać, zostaję on dla zawodników bez wcześniejszych problemów zdrowotnych


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - kot_kreskowy - 21.08.2023

Choroby psychicznej Podobno kultowa
Chociaż w sumie nie. Jestem dalej tak samo popierdolony jak przed rc 😎


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - PIXA - 21.08.2023

Na szczęście problemów zdrowotnych bardzo nie odczuwam.
Czasami zaboli żołądek, ale to pikuś Smile


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - Mrs.Darkness - 21.08.2023

Ja nabawiłam się nerwicy a tak poza tym to w miarę ok


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - olancucki - 22.08.2023

Każde zdrowotne dolegliwość są spowodowane przez zzaniedbanie organizmu. RC są nie do spożycia.


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - wwojtuss - 22.08.2023

na szczescie uchronilem sie od jakichkolwiek nieprzyjemnych dolegliwosci, ktore moglyby wynikac z naduzywania RC-kow, albo po prostu tego nie odczuwam

W kazdym razie, czuje sie tak samo jak przed sprobowaniem rckow


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - kot_kreskowy - 22.08.2023

(22.08.2023, 01:35)olancucki napisał(a): Każde zdrowotne dolegliwość są spowodowane przez zzaniedbanie organizmu. RC są nie do spożycia.


Nie. Nie każde.

Są również choroby dziedziczne, które nabywamy po swoich przodkach(ja mam np choroby dróg moczowych po matce jak chociażby wrodzone zrośnięcie cewki moczowej) oraz choroby zawodowe ktore niekoniecznie sa wynikiem zaniedbania organizmu a wynikają z wykonywanej pracy, jak np pylica u górnika.


RE: Jakich chorób i ogólnie problemów ze zdrowiem nabawiliście się od rc? - PUDZILLA - 22.08.2023

f19.2 Podobno kultowa