Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zmiana podejscia - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Zmiana podejscia (/showthread.php?tid=2574)

Strony: 1 2


Zmiana podejscia - FanPopka - 23.08.2023

Więcej ogłady i luzu na forum empatii i dystansu lub zaostrzenie i wypunktowanie roszczeń i wymogów przez adminów moderatorów czy nie ważne gamę masterow sytuacja typu świeżak się wita wkleja foto z nazwa wsi i nagle jeden wpisuje że tak nie można a drugi poprawia dopisując że mi za mocno weszło....mam z tym luz ale ... Kwestia podejścia może


RE: Zmiana podejscia - FanPopka - 23.08.2023

Dopowiem tylko tyle że jeżeli o ile mamy wolną rękę to tyle nią czerpiemy morał jest taki jeżeli kto ma coś do zaoferowania w konkretnej dziedzinie lecz można ją exploatowac bez uszczerbku cały czas to czapek zimowych nie sprzedają tylko w październiku i na Syberii bo sam na zimę a gumowców tylko dla ofiar powodzi lub wędkarzy tylko  wkomponowują się a nie dostosowują... A teraz dowcip matka kiedyś zapytała mnie taka bez sił do mnie i podejścia Andrzej czemu ty palisz tą trawę?? A ja na to bo mi się kosić nie chce 😁😁


RE: Zmiana podejscia - JaTylkoPatrze - 23.08.2023

(23.08.2023, 02:50)FanPopka napisał(a): sytuacja typu świeżak się wita wkleja foto z nazwa wsi i nagle jeden wpisuje że tak nie można a drugi poprawia dopisując że mi za mocno weszło...

Pokazywanie swojej twarzy na takich forach to raczej nie jest dobry pomysł Podobno kultowa


RE: Zmiana podejscia - PUDZILLA - 23.08.2023

FanPopka załóżmy, że przyjdzie taki moment, ze będziesz zamawiac 50-100-200g, whatever, pochwalisz sie tym na forum, na którym wcześniej wkleiłeś dane pozwalające na łatwą identyfikację kto ty i gdzie mieszkasz. 

resztę historii sobie dopisz, lepiej zapobiegać, niż się ukrywać, czy zaglądać za zasłony, czy jakas kia podjechala

takie rzeczy trzeba tłumaczyć? to nie jest kurwa forum o sklejaniu drewnianych modeli na pilota


RE: Zmiana podejscia - FanPopka - 23.08.2023

(23.08.2023, 11:19)PUDZILLA napisał(a): FanPopka załóżmy, że przyjdzie taki moment, ze będziesz zamawiac 50-100-200g, whatever, pochwalisz sie tym na forum, na którym wcześniej wkleiłeś dane pozwalające na łatwą identyfikację kto ty i gdzie mieszkasz. 

resztę historii sobie dopisz, lepiej zapobiegać, niż się ukrywać, czy zaglądać za zasłony, czy jakas kia podjechala

takie rzeczy trzeba tłumaczyć? to nie jest kurwa forum o sklejaniu drewnianych modeli na pilota

(23.08.2023, 11:19)PUDZILLA napisał(a): FanPopka załóżmy, że przyjdzie taki moment, ze będziesz zamawiac 50-100-200g, whatever, pochwalisz sie tym na forum, na którym wcześniej wkleiłeś dane pozwalające na łatwą identyfikację kto ty i gdzie mieszkasz. 

resztę historii sobie dopisz, lepiej zapobiegać, niż się ukrywać, czy zaglądać za zasłony, czy jakas kia podjechala

takie rzeczy trzeba tłumaczyć? to nie jest kurwa forum o sklejaniu drewnianych modeli na pilota

Jeżeli zamawiam taka ilość i z góry zakładam jakieś obserwacje kia zasłony itp to tak naprawdę nieweisz poco to robisz jak to zrobić i wkonsekwecji obawa i strach paraliżuje a strategia pozwala zapobiegać i działać nawet jak. Będę miał to wckokardzie z numerem mojego buta nawet i klakiem na torbie.....ciach bajera bo piętnując każdy post z kolei dajesz innym prostotę rozumienia po to tu jestesmy


RE: Zmiana podejscia - Twilight Sparkle - 23.08.2023

Ale o co się panu rozchodzi?


RE: Zmiana podejscia - horsii - 23.08.2023

FanPopka wybacz kolego, ale ciężko zrozumiec, o co ci chodzi.

Nie wiem co mają do tego wszystkiego jakieś kłaki na torbie i numery buta - tutaj zwyczajnie chodzi o to, że wystawiasz się na niepotrzebne ryzyko, którego można uniknąć po prostu nie wstawiając swoich zdjęć na forum, gdzie wszystko skupia się wokół obrotu towarami o, cóż... kwestionowalnej legalności.


Nikt cię nie piętnuje, ani nikt cię nie gania. Jeśli chcesz, wrzucaj sobie takich zdjęć ile ci się podoba, proszę bardzo, ale bądź świadom tego, że bardzo ułatwiasz swoją identyfikację ewentualnym służbom  - owszem, są one niewydolne do pewnego stopnia - ale zdecydowanie istnieją i są aktywne, i takie fora internetowe im nie umykają. I nie tylko służbom zresztą. Każdemu "zainteresowanemu".

Nie życzę ci absolutnie sytuacji bycia odwiedzonym przez smutnych panów - ale jeśli zamówisz duże ilości, i jakimś cudem wpadniesz przez takie zachowania, też powiesz "ciach bajera"?


RE: Zmiana podejscia - kot_kreskowy - 23.08.2023




RE: Zmiana podejscia - wwojtuss - 24.08.2023

podziekuj chlopakom, ze zamiast zapisywac twoje zdjecia, to ci napisali zes odjebal i zebys bardziej zabal o kwestie bezpieczenstwa


RE: Zmiana podejscia - FanPopka - 24.08.2023

Panowie moje zdjęcia są bardzo bezpieczne i napewno nie będę się kamuflowal bo przecież wymieniam się tutaj z ludźmi informacja wiedzą Itp wkoncu jesteśmy na forum i tyle to wy macie jakieś kiepskie przeżycia skoro ciągle macie to na uwadze... Wiem co robię a na marginesie  możecie sobie zapisać te zdjęcia jak mają wam pomóc czy cokolwiek zmienic to no problem pozdrawiam wszystkich opanowanych w sytuacjach podbramkowych...ZDR