Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 28.04.2024

I to i to jest toksyczne dla organizmu. MDMA bardziej niż mefedron ale nie zmienia to faktu, że są toksyczne. 
Druga sprawa - amfetaminy działają przez blokowanie wychwytu zwrotnego i zawracanie neuroprzekaźników. Mefedron blokuje wychwyt zwrotny i działa jako substrat - czyli działa podobnie do MDMA ale na poziomie już uwalniania przekaznikow mogą się wykluczać czyli ryzykujesz, że uboki będą większe a bomba niekoniecznie. 
Po 3 największe problemy zdrowotne pojawiają się jeśli w organizmie jest zbyt dużo neuroprzekaznikow i organizm nie umie ich zmetabilizować. Pojawia się stres który zaczyna niszczyć neurony. 
Po 4 jeśli pojawi się za dużo dopaminy może dojść do Stanów schizofrenicznych czy problemów z mimowolnymi ruchami itp. 

Chcesz baw się. Być może bomba będzie super ale nie znasz długofalowych efektów takich miksów. Zawsze możesz skończyć jak chłop wyżej który w sumie to nie wie po co cpa, bo nawet jak wali dopaminergiki to nie ma motywacji czy checi do działania. 
W ogóle samo ćpanie b-k jest słabe,  bo działają krótko dając spore zastrzyki energii a już mieszanie ich z amfetsminami jest zwyczajnie raz, że ryzykowne a dwa bezsensowne. Chcesz większą bombę posuplememtuj witaminy, zioła i odpocznij. Z pustego to i Salomon nie naleje.

DopalSajko odstaw to co bierzesz lub dzieł na pół 😅
Jedna z funkcji dopaminy jest motywacja więc wyjaśnij mi jak może ja zabijać narkotyk który podnosi ja o kilkaset procent ? 
Zresztą. Wg mnie jesteś kolejnym dzieciakiem który ma góra 20 lat i się musi pochwalić jak to coś dekadę. Wystarczy spojrzeć na sposób konstruowania zdań czy prowadzenia rozmowy. Skupiasz się na tym, ,aby komuś pojechać a nie wyjaśnić sedno problemu. 
A wychodzi Ci to co najmniej miernie. 
Na dodatek piszesz do postu LOBO przywołując mnie 😅
A najzabawniejsze, że wywalisz rozprawkę na pół strony a4 z której nic nie wynika i piszesz do mnie o ćpaniu mefedronu gdzie ja od kilku lat nic nie biorę 😅 I tak, miałem taki problem z dragami, że musiałem je brać, żeby funkcjonować, i tak jest to kłopot ale ja zrozumiałem w jakiej jestem czarnej du*ie a.Ty tego nie potrafisz zrobić 😉
Albo zacznij pisać normalnie albo mnie zablokuj, bo nie chce mi się prowadzić kolejnej rozmowy z 20 latkiem albo człowiekiem który rozumuje jak dziecko.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - LooL99X - 28.04.2024

Lukas1985 
Rozumiem . 
Tobi tak będzie wrzucane jak będzie przerwa no i nie razem . A taki mef jest sens z czymś mieszać by coś uzyskać i wgl czy coś można i z MDMA to samo .


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - kot_kreskowy - 29.04.2024

LooL99X 
4MMC najlepiej solo

Odnośnie mdma ,to wypowiem się w innym wątku żeby nie robić tu burdelu
Oznaczę Cie


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Epsiakos - 29.04.2024

(28.04.2024, 21:44)DopalSajko napisał(a):  Także powtarzam, że dla mnie ketony to tylko bicie gruchy. Zażywam je tylko z tą myślą. W dragach chodzi o to, żeby była faza. A to, że ty sobie wkręcasz kreatywność po narkotyku do walenia konia to tylko pokazuje jak bardzo smutny jesteś bez niego.
Spust na ketonach jest przyjemniejszy niż na trzeźwo, tyle. 
A w moim przypadku kreatywność istniej bez narkotyków. Stimy ją zabijają całkowicie. 
Lukas1985 
Jak ty nawet że zrozumieniem nie potrafisz czytać, a próbujesz w psychofarmakologię, głąbie kapuściany xD

Ćpam ponad dekadę, nie robię ciągów, wiem dokładnie co robię ,wszystko ciągle kopie tak samo bueno, opisuję dokładnie jak wygląda sytuacja, co i dlaczego, a łuki spod klatuwy mi próbuje jakieś swoje wyssane z pizdy historie wkręcać. 


Rozpierdala mnie jak jakieś przygłupy swoje projekcje próbują uskuteczniać i nie rozumieją, że nie każdy jest sebixem walącym kreski z cipacza i jarającym bielunioblanty jak oni.


Gościu o czym ty pierodisz xD jak żeby mieć ambicje i motywacje musisz napierdalać mefedron z przeceny to faktycznie problem jest duży. 

A tak serio: zbij konia kilka razy i wróć do moich wpisów to może zrozumiesz co pisałem zamiast dławić się swoimi urojeniami.

Nie chcę mi się produkować, zwłaszcza że Luks ładnie ci wyjaśnił, dlatego wyjaśnię ci to obrazkiem
[Obrazek: escobar-of-truth.png]


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Lukas1985 - 30.04.2024

(28.04.2024, 22:22)LooL99X napisał(a): Lukas1985 
Rozumiem . 
Tobi tak będzie wrzucane jak będzie przerwa no i nie razem . A taki mef jest sens z czymś mieszać by coś uzyskać i wgl czy coś można i z MDMA to samo .

Nie ma sensu z niczym mieszać. Działanie b-k jest zbyt krótkie i zbyt mocne na mieszanki. MDMA to np candyflipping, ale to poczytaj, żeby się nie zniszczyć.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - LooL99X - 30.04.2024

Lukas1985 
LSD + MDMA zajebiście hehe
Poczytam zobaczę bo LSD się by znalazło ale Ciężko to widzę Big Grin


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DopalSajko - 30.04.2024

(28.04.2024, 21:58)Lukas1985 napisał(a):
DopalSajko odstaw to co bierzesz lub dzieł na pół 😅
Jedna z funkcji dopaminy jest motywacja więc wyjaśnij mi jak może ja zabijać narkotyk który podnosi ja o kilkaset procent ? 
Zresztą. Wg mnie jesteś kolejnym dzieciakiem który ma góra 20 lat i się musi pochwalić jak to coś dekadę. Wystarczy spojrzeć na sposób konstruowania zdań czy prowadzenia rozmowy. Skupiasz się na tym, ,aby komuś pojechać a nie wyjaśnić sedno problemu. 
A wychodzi Ci to co najmniej miernie. 
Na dodatek piszesz do postu LOBO przywołując mnie 😅
A najzabawniejsze, że wywalisz rozprawkę na pół strony a4 z której nic nie wynika i piszesz do mnie o ćpaniu mefedronu gdzie ja od kilku lat nic nie biorę 😅 I tak, miałem taki problem z dragami, że musiałem je brać, żeby funkcjonować, i tak jest to kłopot ale ja zrozumiałem w jakiej jestem czarnej du*ie a.Ty tego nie potrafisz zrobić 😉
Albo zacznij pisać normalnie albo mnie zablokuj, bo nie chce mi się prowadzić kolejnej rozmowy z 20 latkiem albo człowiekiem który rozumuje jak dziecko.
I znowu jakieś projeckcje. Gdzie ja piszę coś o zbijaniu dopaminy? xDDDD
Dosłownie kilkukrotnie ci wyjaśniłem jak wygląda sprawa, a ty dalej próbujesz mi wcisnąć jakieś swoje urojenia nie mające ze mną nic wspólnego xDDD 
DOSŁOWNIE wszystkie twoje wywody, od samego początku są bazowane na twojej nieumiejętności czytania ze zrozumieniem. 
I to ty zacząłeś od "pojechania" czegoś, co nawet nie miało miejsca xD co za łeb

Piszę do postu lobo, za przywołuję ciebie, bo odpowiadam na twoje plucie w moją stronę, widzę, że i tutaj masz problemy ze zrozumieniem. 

Napiszę tak żebyś zrozumiał:
Waliłem zbyt duze dawki żebyś być w stanie zwalić konia
Łapiesz?

One strawman argument after another wtf


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - LOBO - 01.05.2024

(02.12.2023, 22:21)tonyk napisał(a): Cześć to od kogo najlepiej stąd kupić 4mmc? Poproszę na priv albo tutaj 😀

Z tego co widac to na te chwile RCBlack ma tylko...


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Lukas1985 - 01.05.2024

LOBO obczaj datę tego posta 😅
DopalSajko wrzuciłem Cię w ignorowanych jak pisałem. Nie umiesz normalnie pisać a mi szkoda czasu i energii. Ja jak się zakręcę to napiszę ok masz rację pomyliłem się a Ty dalej wyzywasz mnie od błaznów itd. Szkoda czasu na dzieciaki. Pozdro.

Ps. Nie odpisuj, nie widzę Twoich postów.


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - LOBO - 01.05.2024

Lukas1985 No kolega tonyk zauwazylem, ze tak co 5 miesiecy wchodzi na forum, takze tu wszystko jest under control;-D