Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4MMC Oryginał - KACPER - 29.05.2022

(29.05.2022, 09:19)Mocno Kryształowy napisał(a): Wydaje mi się, że nie... Jeśli jakiś vendor twierdzi, że ma 4 MMC to na 95% to nie będzie to.  Cebulka kolego
XDD jestes zalosny. 

W Warszawie takie ceny dzieciaku
4mmc - 60-80pln zalezy
mdma 140

Mocno Kryształowy


RE: 4MMC Oryginał - PUDZILLA - 29.05.2022

KACPER w dupie byłeś gówno widziałeś, akurat zadna twoja opinia nie mozna sie sugerowac, jaka warszawa typie, bo jak zobaczysz na grupkach telegramowych, ze typek 4-MMC WARSZAWA po 60-80 goni to w to uwierzysz, w takiej cenie to chodzi sztuka klefa i sztuka palenia, a nie sztuka mefisto

bajkopisarz


RE: 4MMC Oryginał - KACPER - 29.05.2022

mieszkalem przeciez w Warszawie 1,5 roku i mefedronu jest pelno Wink
bo Ty nie masz to ja mam nie miec? Podobno kultowa

ps. palenie jest po 30zl jak dobrze zakrecisz Wink


RE: 4MMC Oryginał - horsii - 29.05.2022

j.w. Podobno kultowa 60-80zł... chyba w alternatywnej rzeczywistości


(29.05.2022, 09:29)kot_kreskowy napisał(a): No dobra, a jeśli ogarnę zagadnienia onionowych stron, to  jakich cen mogę się spodziewać?
Bo raczej nie "osiedlowych" Wink

jakis czas temu 1 gram u sprzedawcy, takiego co ma papiery z analizy z labo , to było coś koło 120 zł.


RE: 4MMC Oryginał - Mocno Kryształowy - 29.05.2022

On jest z tych gimbusów dla którego każdy " kryształ" to mefedron ! Sztos! Kozak!

Po 30 zł to se możesz luźnych szyszek z outdoorka zapalić... Dobra Holandia z wagi lata po 50, tym bardziej w stolicy.

Ale nie... dla rufuza dill robi promocje na sztukę, mimo że nie zarobi, dołoży do biznesu ale pogodni po 3 duszki Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa

Warszawiaczek z 1,5 rocznym stażem XD


RE: 4MMC Oryginał - KACPER - 29.05.2022

napisalem jak dobrze zakrecisz, no sa i kosiory za 5 dyszek gdzie napisalem ze nie? Big Grin
w dupie byliscie i gowno wiecie :*


RE: 4MMC Oryginał - kot_kreskowy - 29.05.2022

(29.05.2022, 12:32)horsii napisał(a): j.w. Podobno kultowa 60-80zł... chyba w alternatywnej rzeczywistości



jakis czas temu 1 gram u sprzedawcy, takiego co ma papiery z analizy z labo , to było coś koło 120 zł.

Dzięki za info.
Tylko przy takiej cenie, trzeba się zastanowić czy wogule warto?
Jakby nie było ,jest to 3 razy drożej porównawczo do takiego white cristal od atoma.
Czy będzie 3 razy lepsze?
Pewnie tak...hlip hlip, smuteczek.

Jest drogo bo mało tego na rynku...
Kurła, kiedyś to było Exclamation
Mefedrony po 40 zł od kolka, tera to ni ma Podobno kultowa


RE: 4MMC Oryginał - horsii - 29.05.2022

powiem tak - zatwardziałych klefedroniarzy już nawet mityczny mefedron nie wyklepie tak dobrze. Podobno kultowa te proszki nie działają na zasadzie magii tylko uwalniają neuroprzekazniki które już w nas są, a jak ktoś z nich jest wyjebany po wieloletniej kuracji cmc, no to czy ja wiem czy to sie opłaca...


RE: 4MMC Oryginał - Maniek - 29.05.2022

(29.05.2022, 09:05)Mocno Kryształowy napisał(a): kot_kreskowy Jeśli online to tylko darknet ....

Tak Kacperek, Ty i Twój oryginał MEFEDRON po 60-70 zł od Sebka z klatki obok xD

To już bardziej Siepacz był wiarygodny jak pisał, że brał z darkneta 1 G za 200 już z przesyłką Podobno kultowa

W zeszłym roku próbowałem kilka różnych sortów, od różnych V na dm niby prawdziwej mefki, ale każdy sort okazywał się jedną wielką lipą. Co z tego, że niby działało, ale ja pamiętam działanie mefa w 2009 czy 2010 roku i te sorty to były jakieś mega nieudane syntezy 4MMC. Także dałem sobie póki co spokój z tymi mefkami...


RE: 4MMC Oryginał - KACPER - 29.05.2022

Maniek ek, a ile placiles za mefke, a jak juz jest gdzies w Twoich kregach to ile za g?