Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4MMC Oryginał - mackbeath - 04.07.2022

(29.05.2022, 19:23)Pazyfea napisał(a): Ja ci moge dac namiar na goscia fo ma po 200zl za 1g z darkwebu przy 50 g po 80zl

(29.05.2022, 18:53)Maniek napisał(a): Tak jak napisałem wcześniej, dałem już sobie spokój z testowaniem tych wszystkich mefek, skoro na dm od kilku dobrych V testowałem i nie byłem zachwycony delikatnie mówiąc... na dm cena była od 60zł do 90/100zł za gieta. Na mieście u mnie to lata jakiś kryształ, ale co toto nie wiem nawet, bo wolę tego nie próbować Podobno kultowa

Pamietaj że sprzedaz 4cmc jako 4mmc na dm to niezly zarobek Podobno kultowa
Dla tego po 60-70zl wystawiaja bo kupuja na clear webi3 po 20zl za 1g
Ja kupilem raz 1g za 200zl i czuc ze to bylo to nawet w nosie gryzlo tak samo

Can you send me contact to pm? I try itSmile)

(29.05.2022, 19:50)KACPER napisał(a): Maniek Big Grin  na darku idzie dostac dobre 3mmc? nie ten smiec co maja vendorzy

YES I wait on pigeon with 3mmc too


RE: 4MMC Oryginał - M4xxdd - 04.07.2022

Facet z tego filmiku co wypuścił Attenborough zajmuje się syntezą takich rzeczy
I w często w komentarzach wysyła swój e-mail do dogadania się. Więc pewnie da radę i tam kupić u niego kilka ciekawych rzeczy.


RE: 4MMC Oryginał - Pazyfea - 09.07.2022

cebulka forum na dark necie polecam Big Grin


RE: 4MMC Oryginał - kot_kreskowy - 09.07.2022

Odpuszczam temat cebuli.
Za dużo pierdolenia jak dla mnie.
Przede wszystkim musiałbym kompa zakupić, bo na telefonie raczej tego nie ogarnę, itp itd
Gra nie warta świeczki.
Zresztą ,już chyba odechciało mi się na siłę szukać "ŚWIĘTEGO GRAALA"  Wink


RE: 4MMC Oryginał - DariuszAwariusz - 09.07.2022

Możesz jeszcze tora pobrać na telefon


RE: 4MMC Oryginał - kot_kreskowy - 09.07.2022

(09.07.2022, 20:51)DariuszAwariusz napisał(a): Możesz jeszcze tora pobrać na telefon
Żeby mi całkowicie telefon zamulił?
Co to ,to nie. 
Mój samsung musi jeszcze co najmniej pół roku przeżyć, a moja porywczość+zamulenie telefonu=rozjebany sprzęt na ścianie Podobno kultowa


RE: 4MMC Oryginał - cherrykokolino - 05.08.2022

(09.07.2022, 20:51)DariuszAwariusz napisał(a): Możesz jeszcze tora pobrać na telefon

A ma ktoś liste sklepów na cebulce? Bo szukałem i ciężko znaleźć , Jakieś legitne stronki co napewno dojdzie gołąbSmile


RE: 4MMC Oryginał - horsii - 05.08.2022

4-mmc nawet na dm ciężko dostać. często lata 3-mmc albo losowe byle co, pamiętam typa, co wystawiał 4-mmc a na analizie GC/MS wyszło że to metylon. 
w chuj tam wałkow, no wał wała goni. nie mówię, że nie ma meph na DM ale 95% narwańców co chcą posmakować tego już wręcz mitycznego, balansującego na granicy jakichś świętych reliwkii MEFEDRONU CZTERY EMEM CE kupi jakiś bulszit niebędący tym, co deklarowano.
żądajcie papierów z analiz. wysyłajcie próbki do energy control itp.  

(15.06.2022, 17:18)wwojtuss napisał(a): przekonanie, ze mati z klatki obok ma prawilnego mefa zawsze bawi xDD przeciez ci ludzie na kazdy krysztal mowia mefedron, oni to by chlora nawet nazwali mefedronem, wystarczy zeby byl w krysztale xD
also, jakis zipek u mnie z dosc okej jakoscia ma  "4mmc biale igly", jak bede mial tak bardzo zbedne pieniadze, zeby moc przeznaczyc na testa to zdam recenzje i powiem czy kopie jak czworka czy jak jakies gowno xD

hahaha tak bardzo to. pamiętam jak zaproszony do degustacji "mefa" na moich oczach cały światopogląd gościa częstującego mnie (a był wykurwiście podjarany że ma hehe mefa) runął, gdy ja, a potem 2 kolejne osoby stwierdziły że toć zwykłe 3, czy tam 4-cmc, i że regułk "jak mocno piecze to znaczy że lepszy mef" nie ma pokrycia w rzeczywistości. xD


RE: 4MMC Oryginał - kiertnik82 - 05.08.2022

Powiedziałbym że jest nawet odwrotnie, mef prawie w ogóle nie piecze.


RE: 4MMC Oryginał - swo002 - 06.08.2022

Zgodzę sie z postem wyżej,popiekło jak 20/30% chlora a faza przepieknie sie wkreca natychmiast prawie