Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4MMC Oryginał - kot_kreskowy - 07.08.2022

Tak, mef zdecydowanie mniej piecze bo nie jest typowym chlorem, a w nosie da się odczuć coś jakby " miękkość" czy "pluszość" Podobno kultowa materiału .
Jeśli ktoś mówi, że im mocniej piecze tym lepszy sort, to znak, że albo oszust, albo idiota. Cechy te mogą się również łączyć Podobno kultowa


RE: 4MMC Oryginał - PUDZILLA - 07.08.2022

pamietam kiedys jak waliłem mec (swoja droga ekstra substancja) to pieczenie w nosie nie bylo tak żrące, bez uczuleniówki w miejskim kiblu wrzucilem 350mg i z soczkiem w kartoniku poszedlem dalej w miasto, w porownaniu do chlora to jakieś 20% właśnie

czemu zatem nie mogłoby być tak przy mmc?


RE: 4MMC Oryginał - Kajabuza - 07.08.2022

A to prawda, że oryginalny czysty mef znieczula mocno gębę jak się przyjmie doustnie (w sensie rozpuści w ustach)? Coś jak znieczulenie u dentysty, że odrętwienie takie? 



RE: 4MMC Oryginał - kot_kreskowy - 07.08.2022

No przecież mówię, że mmc mniej piecze od chlorów.
Obojętnie,czy to 3mmc, czy 4mmc.
Oczywiście to tylko ogólnikowe pierdololo, w zależności od sortu.

(07.08.2022, 08:13)kajabuza napisał(a):
A to prawda, że oryginalny czysty mef znieczula mocno gębę jak się przyjmie doustnie (w sensie rozpuści w ustach)? Coś jak znieczulenie u dentysty, że odrętwienie takie? 

Niejednokrotnie czułem odrętwienie mordy w środku, ale chuj wie, czy było to spowodowane czystością sortu, czy może jakimś wypełniaczem typu lidokaina...


RE: 4MMC Oryginał - kiertnik82 - 07.08.2022

(07.08.2022, 06:46)kot_kreskowy napisał(a): Tak, mef zdecydowanie mniej piecze bo nie jest typowym chlorem, a w nosie da się odczuć coś jakby " miękkość" czy "pluszość" Podobno kultowa materiału .
Jeśli ktoś mówi, że im mocniej piecze tym lepszy sort, to znak, że albo oszust, albo idiota. Cechy te mogą się również łączyć Podobno kultowa

Pamiętam jak dłuższy czas jechałem tylko na chlorach i później przywalilem 2mmc i 3mmc, to było jak balsam dla nosa Smile


RE: 4MMC Oryginał - swo002 - 07.08.2022

polecacie od kogoś na DN? najlepiej cebula


RE: 4MMC Oryginał - kot_kreskowy - 07.08.2022

swo002  jak przewiniesz dwie trzy strony w tym temacie, to odechce Ci się zamawiania z ciemnej strony mocy.
Skoro ogarnięci i obeznani w temacie ludzie odradzają zakupy tam, to po co się wpierdalać samemu na minę?
Nie wiem...


RE: 4MMC Oryginał - Attenborough - 07.08.2022

Pozostaje tylko ugotować oryginał samemu - instrukcję video załączyłem do tematu, odczynniki są ogólnie dostępne. Albo zamówić u gościa, który stworzył film.


RE: 4MMC Oryginał - kot_kreskowy - 08.08.2022

Attenborough 
No cóż, może to jest właśnie rozwiązanie, drogi Davidzie😉


RE: 4MMC Oryginał - kot_kreskowy - 19.09.2022

Chochlik  marzenia ściętej głowy...

Co to się kurwa porobiło...wszystko produkują, takie odczynniki ,srakie odczynniki,  owakie też są -a jakże  , ale jebanego mefedron u żodyn kurwa nie chce robić...
Kiedyś to kurła było , tera to chuj, ni ma....