Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy kupisz kolorowy sort ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy kupisz kolorowy sort ? (/showthread.php?tid=2612)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Czy kupisz kolorowy sort ? - Lukas1985 - 30.08.2023

Mając na uwadze, że zazwyczaj kolorowe sorty mogą być mocniej zanieczyszczone kupisz kolorowy sort ?


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - hidden - 30.08.2023

moga ale nie musza, a czesto bywa tak ze te "kolorowe" duzo aktywniejsze od tych czystych sa, ostatnio sie nawet o tym przekonalem jak lokalny sebix mial tematy w 2 kolorach , szlisty i zolty i ten zolty byl lepszy od szklistego Big Grin wiadomo ze o niczym to nie swiadczy bo nie wiadomo co to bylo, ale zdarzalo sie od roznych V pobierac rozne sorty i tez nieraz tak bylo
milego dzionka


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - Epsiakos - 30.08.2023

Lukas1985 i to jest fajna ankieta, popieram takie akcje Luks Smile


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - JaTylkoPatrze - 30.08.2023

Jeśli kolorowy sort zbiera pozytywne opinie to czemu nie. Jestem na tak.


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - Lukas1985 - 30.08.2023

(30.08.2023, 10:30)hidden napisał(a): moga ale nie musza, a czesto bywa tak ze te "kolorowe" duzo aktywniejsze od tych czystych sa, ostatnio sie nawet o tym przekonalem jak lokalny sebix mial tematy w 2 kolorach , szlisty i zolty i ten zolty byl lepszy od szklistego Big Grin wiadomo ze o niczym to nie swiadczy bo nie wiadomo co to bylo, ale zdarzalo sie od roznych V pobierac rozne sorty i tez nieraz tak bylo
milego dzionka

Jak kupisz aceton się nawachasz to też będziesz lekko odurzony 😉 tak samo metyloamina jak się nawdychasz. 
Akcja jest prosta - kupujesz aceton i plukasz lub robisz czyszczenie z rekrystalizacja w wodzie. I wtedy widzisz ile. ci towaru zostaje w rękach.


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - Epsiakos - 30.08.2023

Lukas1985 wystarczy po prostu acetonem zalać i poczekać aż odparuje ?


Ziomek mi zostawił nie dawno taki żółty kamyk "eufo" to sprawdził bym co się w tym kryje i ile z 1.30g zostanie


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - fiodor - 30.08.2023

I po chuj ciągniesz temat ? Nie odpowiadam na twoje pytanie specjalnie, bo z propagandą się nie dyskutuje. Każdy wie co zrobi, a ci nic do tego. Tam gdzie trzeba specjalnie z małej litery...


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - JaTylkoPatrze - 30.08.2023

(30.08.2023, 10:55)Epsiakos napisał(a): Lukas1985 wystarczy po prostu acetonem zalać i poczekać aż odparuje ?


Ziomek mi zostawił nie dawno taki żółty kamyk "eufo" to sprawdził bym co się w tym kryje i ile z 1.30g zostanie

Nie. 
Tu masz temat o oczyszczaniu: Brudne sorty - badania, eksperymenty i oczyszczanie (dopal.org)


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - Merry - 30.08.2023

Jeśli testerzy powiedzą, że dzialanie ok i ceny będą duzo nizsze niz przezroczyste kamienie to chętnie zawinę wszystko dosłownie wszystko .


RE: Czy kupisz kolorowy sort ? - wwojtuss - 30.08.2023

jak narazie nie mam w planach, tolerka troche zejdzie, a jesli juz placic to za 4mmc od esco, cmc mam w samplach