Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2637)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - horsii - 23.09.2023

3-cmc ice, wygląda zajebiście, na razie nie próbuję - ale mój żołnierz będzie testował, napiszę co i jak.

[Obrazek: 1a8771a05961429df81548f157a4d1a2.jpg]


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 23.09.2023

3cmc ice jest jeszcze lepszy od mirrora którego waliłem w maju, a jak ktoś nie pamięta to zapraszam do recenzji w wątku mirrora na przelomie kwietnia i maja. 

Na wstępie powiem, że troszeczkę czuć wódeczkę, nie typowy odrażający rozpuszczalnik jak z tamtym mokrym mirrorem, ale taka leciutka woń wudeczki, podczas sniffa zupełnie nie wyczuwalna, no i trzeba było powąchąc cała torbę, bo pojedyńcze kamienie bezwonne.


skusilem sie na to cholerstwo, ale tylko na dwie dawki. Zacząlem od setki, jak na chlor to kurwa mniej boli od 4mmc od Pablo, ból nie promieniuje po całej czaszcze jak w przypadku innych cmc, co mnie bardzo zaskoczyło. Wyraźny, podręcznikowy wystrzał, nie ma mowy tutaj o jakichś pojebanych proporcjach. Clearheadowe prądy, wielozadaniowość i nagły wyrzut libido (co mi sie rzadko zdarza) to są charakterystyczne cechy tej trójeczki. Po 20 min od mojej pierwszej wrzutki pojawiła się chęć na drugą dorzutkę.

na peaku dorzucilem 200mg sniffem i to byl już taki stan, że sapałem - jednym slowem RUSH

trzyma dlugo, bo mysl o dorzutce po 200mg mnie naszla po 80min. ale odgonilem


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - PIXA - 03.10.2023

WOW to mi szczena opadła po zdjęciu horskiego Big Grin


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 03.10.2023

(03.10.2023, 08:17)PIXA napisał(a): WOW to mi szczena opadła po zdjęciu horskiego Big Grin


Niemożliwe Podobno kultowa

Szczena opada dopiero po wciągnięciu ICE'a😎


[Obrazek: 20230929-211458.jpg]

Wygląd: Jebane tłuczone szkło
Zapach: Neutralny/ brak?
Gniotniość😎: Napierdalać młotkiem
Smak: Niczym młoda cipeczka
Moc: O kurwa!
Czas działania: Królewski
Temperament: Speeeed
Libido: Fucking crazy whore


Po rozsypaniu części worka na blat, obwąchaniu tego szkła, niemogąc się nacieszyć jego pięknym widokiem, przeszedłem do kruszenia skurwysyna😎
Karta poddała się po pierwszej próbie i tylko jeden kamlot pękł na pół, po czym wypierdolił jak pocisk spod karty rykoszetując od ściany, obdbijając się jeszcze od zabudowy aneksu by wylądować za mną na dywaniku.
O ty chuju - myślę sobie - zajebie cię tłuczkiem Podobno kultowa

Po ogarnięciu tego co trzeba, usypałem węgorza 180mg.
Aplikacja lewym  nozdrzem i...

[Obrazek: Polish-20231003-234448908.jpg]

Załadowało się po dosłownie kilku minutach, po 15 wjechał peak.
I tak jak nie przepadam za speedowymi trójkami, to rozjebało mi głowę...
W cymbale cleerhead , w głośniku Rammstein a w nogach Korzeniowski😎
SZTOS!
Nie wiem ile zrobiłem rundek od zlewu do okna, dopiero po pół godzinie siadłem na dupsko na kanapę z sokiem pomidorowym w ręku i odchylając głowę do tyłu rozmyślałem nad cudem stworzenia świata - tak to mniej więcej można opisać😁
Spojrzałem na zegarek, wlaśnie mija godzina od wjazdu szczytu, a szklany gruz ani myśli przestać😁 
Jest pięknie!
Zero trzasków, zero krzywych emocji, zero pieczenia knagulca, tylko ja i...
I namiot, który właśnie postanowił rozstawić się w gaciach Podobno kultowa
No kurwa..., tak mi graj...
A skoro gramy, to bez analnej pompki się nie obejdzie. Ni chuja😎

To ci dzieje się po wlewie, to jest jakaś jebana magia!
I tak do samego rana😍


Rozbrajająco zajebisty sprzęt😋
Chęć na dorzutkę ogromna. No ale co się dziwić...
Bez kozery 10/10
Dziękuję Escobar

Król jest tylko jeden!

Byłbym zapomniał😎



RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - dzony - 04.10.2023

Łoo panie cudnie to wygląda, ja wolę trójki bardziej euforyczne ale ta kusi wyglądęm 😁 z ciekawości ile gietów jest na fotce ?


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 04.10.2023

dzony nie ma aktualnie czystszej trójki na rynku, a jak jest, to na pewno nie na clear necie


wolisz euforyczne chlory? kup 4cmc, to podręcznikowa trójka, nie jakieś proporcje z pizdy


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 04.10.2023

dzony 
Szczerze to nie wiem ile jest na fotce bo część zjedzona wcześniej.
Tak jak wspomniał PUDZILLA , nie ma obecnie nic bardziej czystszego od ice'a.
Jakościowo to jest kosmos. Już samo to, że materiał klepie nawet 50% dłużej od standardowych trójek robi wrażenie.
Do tego zero, ZERO jakiegokolwiek strucia, max libido czy możliwość jedzenia robi z tego potwora zakup warty zachodu.
Miej na uwadze, że ja tak samo jak Ty, jestem fanem euforycznych sortów i to w tym się najlepiej odnajduję, a skoro speedowej trójce dałem maksymalną notę, to o czymś to kurwa świadczy😎

Brać i się nie zastanawiać, bo czegoś takiego może później już nie będzie okazji testować.
Takiej jakości nie pamiętam od lat. Serio.
To jest taki sam sztos jak pierwszy sort 4mmc. No kurwa cudo😁
W sensie jakości, nie fazy.


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - wwojtuss - 05.10.2023

skoro trojka jest bardziej euforyczna niz speedujaca, to znaczy ze jest zajebana syfem - nie wiem po co szukac euforycznej trojki, czyt. brudnawej, zamiast po prostu kupic 4cmc i np. ja sniffowac xD


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - dzony - 05.10.2023

W sumie to macie racje Pany , wezmę raczej 4cmc lub 4mmc jeśli zapasy dotrwają do wypłaty ..bo niestety muszę czekać do 10-tego  Sad 
nigdy nie zamawiałem w tym sklepie ,czy można liczyć na jakieś gratisy ?


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 05.10.2023

dzony kwestia indywidualna, zazwyczaj z górką wpada, o probke mozna sie zawsze dopytać