Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2637)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 05.04.2024

kinia03x ,  yetow 
Zarzucacie mi kłamstwo? 😂


Nie wiem czy zauważyliście ale jak jest ciężka zwała to zawsze o tym wspominam i wtedy moje opinie wyglądają całkiem inaczej.
Przypominam również, że prowadzę intensywny tryb życia, można rzec że siłkę nam na codzień, mam dobrą dietę oraz siedzę w tym od 8 lat gdzie walę alfy i inne mocne chujostwa gdzie nawet po alfie nie mam jakoś specjalnie mocnych zwał.

Sam temat jest w chuj czysty, bardzo dobrze zsyntezowany i jest o klasę wyżej od innych trójek od Esco.

Kup, sprawdź a potem komentuj


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - kinia03x - 05.04.2024

(05.04.2024, 17:47)yetow napisał(a): Per rectum to nie po kablu ale fakt faktem, recenzje kota traktuje tak jak historie kumpla który jest mitomanem

A to wybacz. Nie znam się jeszcze na nazewnictwie i pomyliłam się. Ale fakt faktem to niemożliwe żeby nie było zwały żadnej


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - yetow - 05.04.2024

nic Ci nie zarzucam, po prostu biorę na twoje recenzje dużą poprawkę, tyle.


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - olancucki - 06.04.2024

Miałem ICE jakiś czas temu od Escobar I był wzorową czystą 3jką z przewagą spida. 

Szczury były zachwycone.


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - LooL99X - 07.04.2024

Ice idzie bardziej w speeda czy eufo ?
A może jest to wyrównane Smile


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 07.04.2024

LooL99X To czy zadziała bardziej speed czy eufo na ciebie zależy tylko od twoich neuroprzekazników.


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 07.04.2024

(05.04.2024, 20:17)kinia03x napisał(a): A to wybacz. Nie znam się jeszcze na nazewnictwie i pomyliłam się. Ale fakt faktem to niemożliwe żeby nie było zwały żadnej


Masz rację to niemożliwe.

Przecież napisałem PRAKTYCZNIE ŻADNEJ prócz spinania mięśni/wyginania - nazywaj to jak chcesz.
(05.04.2024, 23:43)yetow napisał(a): nic Ci nie zarzucam, po prostu biorę na twoje recenzje dużą poprawkę, tyle.


Ty nie bierz poprawek na moje opinie, tylko na mój organizm, który jest o wiele mocniejszy od zdecydowanej większości ćpunów o czym przekonałem się za każdym razem gdy imprezuję w gronie wiekszym niz ja sam.

Przepraszam, że mam czelność dbać o siebie 😎

(07.04.2024, 06:34)LooL99X napisał(a): Ice idzie bardziej w speeda czy eufo ?
A może jest to wyrównane Smile


Czytać umie?

Jak umie, to niech kurwa kliknie stronę wstecz a znajdzie odpowiedzi bo są ich aż dwie.
A jak nie umie, to niech zapierdala nadrobić zaległości z pierwszej i drugiej klasy szkoły podstawowej, bo o ile mnie pamięć nie myli, to właśnie wtedy była nauka pisania i czytania.



Po poprzedniej balandze z Ice'm pozostała mi nieznana bliżej ilość (1-2gr) substancji przygotowanej w roztworze do per rectum.
Poszło na strzała, pizda cudowna😎🥰
Dzien po zabawie jedynie zniżka humoru.
Nadal podtrzymuję opinię, że sprzęt praktycznie bezzwałowy.

Jeszcze mała aktualizacja.
Po tym strzale doznałem cudownych wizuali - ptaszki, jaskółki, sikorki i wszystkie jakby cienie to były.
Ogarnęła mnie taka wewnętrzna euforia, takie wewnętrzne szczęście, że tak jak stałem - na waleta - wyjebałem na łąkę i kręciłem się tam w kółko  Podobno kultowa

Libido wykurwione na maxa ale tak trochę inaczej niż np po hexenie, bardziej do wewnątrz niż na zewnątrz - jakkolwiek to brzmi.
A orgazm na tym to jest kurwa iście kosmiczny, nie wiem czy nie lepszy niż na mefedronie.
Co mi to zrobiło z jajcami to ulalala😎

Nie jestem w stanie dojść do tego jaka to była dawka, ale wiem jedno - była IDEALNA😻

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale podbijam moje poprzednie noty
Ocena obiektywna 10/10
Ocena subiektywna 10/10

To po prostu wyczerpuje skalę 🤘


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 14.04.2024

frogbullshop Aktualnie brak na magazynie.


RE: 3-CMC Ice - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 14.04.2024

Mi poszło na speed. I o to chodzi. Zajebista trójka. Kolejna i to u Pablo.
Nic tylko pobierać!!!