Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - shaqu245 - 04.06.2022

Korzystałem z jego oferty z 1.5/2lata temu jak i ostatnio.
Mogę śmiało polecić. Odebrałem od nich z 30 przesyłek. Tylko w jednym zamówieniu brakło produktu- ich błąd,za to dosłali podwójnie Big Grin
Kontakt zazwyczaj dobry,o ile nie piszemy o pierdołach.
Do mnie zazwyczaj w ok 2/5dni leci.
Materiały raz lepsze raz gorsze ale to chyba u wszystkich się trafi.
No cóż sort to kobieta a kobita zmienna jest xd


RE: Sandhe***ns.c** - Attenborough - 04.06.2022

M100 czy można się spodziewać podobnego działania przy sniff? Nie bardzo chciałbym się w vapo bawić.
Czy inne sorty hexa także działały podobnie?
Szczerze nigdy hex mnie specjalnie nie przypadł do gustu (niewielkie działanie na libido, konar nie płonął) ale tylko w sniff testowany. Za to zawsze schizmy psuły zabawę.
Wiem że trzeba z rozwagą bo może pokarać.


RE: Sandhe***ns.c** - KACPER - 05.06.2022

Attenborough osobiscie odradzilbym Ci tego hexa ze wzgledu ze jest to oleiste i mokre gowno, dzialanie dzialaniem wiadomka - wypierdala z kapci.
Rozejrzyj sie za jakims zagranicznym sklepem, a jak nie jestes przekonany to uderz do Escobar za hexem analog, zajebista alternatywa


RE: Sandhe***ns.c** - M100 - 05.06.2022

Wystarczy go wysuszyć i jest Si a co do sniffa to niewiem bo musi być święto, żebym rajke jebnal Big Grin


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 05.06.2022

No też mogę polecić śmiało escobara i jego hexa.


RE: Sandhe***ns.c** - KACPER - 06.06.2022

zoltawe mokre gowno, NO ALE WYPIERDALA... wyczytane z sasiedniego forum.
Ps za taka cene to sie nie oplaca, ceni sie jak za jebany swiety gral


RE: Sandhe***ns.c** - KACPER - 18.06.2022

Moj kolezka zamowil paczke, wszystko dogadane dzisiaj mial otrzymac kod. KODU do tej pory nie ma, tym posunieciem vendor kolejny raz strzelil w stope, NIE POLECAM PANA JEBAĆ! Smile


RE: Sandhe***ns.c** - wwojtuss - 18.06.2022

ale ze tak zachwalany sand kogos wyjebal?
miejmy nadzieje ze to nie jest koniec legitnosci piaska bo lipa potezna..


RE: Sandhe***ns.c** - KACPER - 19.06.2022

Ale zaraz, zaraz... Big Grin

Jaki zachwalany, gdzie? Smile Od dluzszego czasu Vendor wysyla kota w worku, kontakt jest chujowy i w moim domniemaniu przygotowuje się do exitscama Wink


RE: Sandhe***ns.c** - Attenborough - 19.06.2022

Gdyby się do exit scama przygotowywał to przez pewien czas obsługa byłaby super.
Uważam że nie wyrabiają się i stąd problem.
Klient ma spokojnie czekać w myśl zasady, że dobrego majstra się nie pospiesza.
Też czekałem spokojnie na spore zamówienie ponad tydzień ale w końcu doszło. Fakt że pracuję w domu znacznie ułatwia mnie odebranie paczki. Na Sandheavens nie powiem złego słowa, póki co ani złotówki w tym sklepie nie straciłem, choć czasem wysłał to co miał a nie to co zamawiałem, a i tak byłem zadowolony.