Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - M4xxdd - 14.07.2022

I właśnie z powodu wpadki były opóźnienia z przesyłkami i reshipy. Sand doskonale wiedział że wpadły i dlatego była przerwa z dostawami 
wiedział że mają ogon i dlatego nie dawał kodów albo dawał ale z opóźnieniem tak aby nikt ich nie dostał. 


(14.07.2022, 20:20)Maniek napisał(a): W tej sytuacji wystarczy, że kilka paczek wpadło (a wpadło na 100% bo ludzie pisali o reshipach) i np. Vendor ma wyjebane w bhp i dalej puszcza paczki z tego samego konta... Dalej nie muszę pisać jaki przebieg miała lub mogła mieć  ta historia, bo każdy może sobie to łatwo wyobrazić.

A jeśli chodzi o to co im wolno, a co nie... Przecież bić podczas przesłuchania i wymuszać zeznań też nie mogą... Wink
Dokładnie ,jeśli nawet politycy  i policja mogą sobie pozwolić na wiele świństw to prawo u nas niestety nie funkcjonuje poprawnie.


RE: Sandhe***ns.c** - shaqu245 - 14.07.2022

Yalasek brałem od nich nepa kilkanaście razy jak mi się śpieszyło. Dałem sobie spokój i wolałem dopłacić gdzieś indziej. Może i nie truł ,kopał aale wiesz co? Moim zdaniem to są dwie zmieszane substancje.
Za każdym razem na przestrzeni miesięcy a chyba nawet lat takie dostawałem biały puder.
Jakby ktoś nepa z czyms mieszał.
Po 1 przy wapo ,z foli szybko znika nep,czuć go w smaku a na foli zostaje cos konsystencji piasku takie beżowe tyci kryształy które się węglą ,w smaku jest to zupełnie inne.
2 przy snifie. Zawsze słychać przy formowaniu lajna jak ten „ piasek„ tak dziwnie trzeszczy -reszta pudru to struktury igieł. Te igły bez problemu się rozdrobni. Na gładki równy puder tego nie zmielisz.
do mnie i znajomych zawsze taki przychodził
Działał. Można było na tym 7 nocek polecieć. Ale nie uwierze że to jest „produkt jednoskładnikowy„..
Attenborough daj spokój. Mówisz że śmierdzi a ja do tego dodam tylko od siebie że wyglada tylko jak smark z tablicy mendelejewa . podziekuje.
Tak samo jak podziekuje za wielokolorowe kryształy cmc które kiedyś widziałem u znajomego. Choćby mi zapłacili to tego nie wezmę. Przecież to jest oczywiste że coś tu poszło nie tak.  Wole juz kreskę z niemytej podłogi w kiblu walnąć Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - Alkopoligamia - 15.07.2022

No to ciekawie się porobiło. Zobaczymy gdzie to dalej zabrnie


RE: Sandhe***ns.c** - shaqu245 - 15.07.2022

Powiem tak... Oby nie brneło... Oby na chwilkę przystanęło a podczas tego postoju na dobre ugrzęzło Smile
Dodać te cośż chyba muszę. Jakoś tak się czuje zobowiązany.
Sklep ogólnie polecam(oczywiście teraz to nie wiem jak to wygląda do końca z ryzykiem).
Nigdy nie zostałem oszukany. Zawsze wszystko dotarło do celu. Bardzo szybka dostawa mimo że kontakt średni.
Swego czasu mileli dużo dobrych rzeczy „z pod lady „ po które chętnie wracałem.
Sorty też nie takie straszne mi sie trafiły chociaż widziałem że ludzie dostają czasem zupełnie inne/syfiaste niż reszta w tym czasie.
Niektóre były zejebiste.
Ale to wszystko i tak nie zmienia faktu że tego hexa to chociaż mogli wysuszyć
 Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - M100 - 15.07.2022

cristal odkąd pamietam zajebisty był


RE: Sandhe***ns.c** - M100 - 17.07.2022

Ja pytałem o kwasy dostałem odpowied.


RE: Sandhe***ns.c** - kot_kreskowy - 18.07.2022

(14.07.2022, 21:22)Pro8l3m napisał(a): Yalasek brałem od nich nepa kilkanaście razy jak mi się śpieszyło. Dałem sobie spokój i wolałem dopłacić gdzieś indziej. Może i nie truł ,kopał aale wiesz co? Moim zdaniem to są dwie zmieszane substancje.
Za każdym razem na przestrzeni miesięcy a chyba nawet lat takie dostawałem biały puder.
Jakby ktoś nepa z czyms mieszał.
Po 1 przy wapo ,z foli szybko znika nep,czuć go w smaku a na foli zostaje cos konsystencji piasku takie beżowe tyci kryształy które się węglą ,w smaku jest to zupełnie inne.
2 przy snifie. Zawsze słychać przy formowaniu lajna jak ten „ piasek„ tak dziwnie trzeszczy -reszta pudru to struktury igieł. Te igły bez problemu się rozdrobni. Na gładki równy puder tego nie zmielisz.
do mnie i znajomych zawsze taki przychodził
Działał. Można było na tym 7 nocek polecieć. Ale nie uwierze że to jest „produkt jednoskładnikowy„..
Attenborough daj spokój. Mówisz że śmierdzi a ja do tego dodam tylko od siebie że wyglada tylko jak smark z tablicy mendelejewa . podziekuje.
Tak samo jak podziekuje za wielokolorowe kryształy cmc które kiedyś widziałem u znajomego. Choćby mi zapłacili to tego nie wezmę. Przecież to jest oczywiste że coś tu poszło nie tak.  Wole juz kreskę z niemytej podłogi w kiblu walnąć Podobno kultowa




Ja wiem z czym oni nepa mieszają. 
A czego chcą się pozbyć ze sklepu, bo za chuja nikt tego nie chce brać, a ma to postać pudru?
Niedawno była nawet promocja na ten ich analog 4mmc ,a teraz to już bez promki za grosze chcą to wypchnąć...
Te paki co padły to jawne sterowanie na minę własnych klientów, ale z tym sklepem już nie raz były cyrki.
Klef wysyłany zamiast trójki?  Proszę bardzo.
Alfa z jakimiś domieszkami, po której dochodziłem tydzień do siebie?
Nie ma problemu.
Była też akcja z jakimś typem, co napisał posta na dopku, że go wyjebali na chajs(to była duża kwota, kilkanaście tyś.) i że ma na to zrzuty ekranu, to nie minęła nawet godzina i post został wyedytowany przez administrację ,by po chwili zniknąć całkowicie, a typ dostał newbie.
Kurwa,sam osobiście byłem tego świadkiem,bo to było akurat w tym samym czasie jak ten klef lądował zamiast trójek. Ja wtedy śledziłem pilnie forum,bo na pakę czekałem. 
Paki też już nie raz tam wpadały.
Dajcie sobie na luz z tym sklepem, bo jeszcze i Was zgarną. 
Tam to chyba tylko po karty sim można uderzać  i to też nie tak prędko.


RE: Sandhe***ns.c** - kiertnik82 - 18.07.2022

Ja u Sanda zamawiałem raz i z winy Vendora paka poleciała nie na ten paczkomat co powinna, na szczęście tylko pare km dalej. Później już nie zamawiałem, bo opinie o tym sklepie bywały różne.


RE: Sandhe***ns.c** - Yalasek - 20.07.2022

Paka odebrana nikt nie stał pod szafą także jakąś ściema poszła że niby mogą stać, brednie, możecie śmiało zamawiać polecam nepa dobrze kita po nim staje Smile 
[Obrazek: 20220715-204227.jpg]


[Obrazek: 20220715-204213.jpg]


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 20.07.2022

(18.07.2022, 13:49)kiertnik82 napisał(a): Ja u Sanda zamawiałem raz i z winy Vendora paka poleciała nie na ten paczkomat co powinna, na szczęście tylko pare km dalej. Później już nie zamawiałem, bo opinie o tym sklepie bywały różne.

Racja hehe ja też dałem spokój heh 2x muke miałem i dałem sobie spokój,  teraz nie wiem co tam u niego. Ale nie ma nic ciekawego by kupić,  bynajmniej dla moich szczurów