Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - kot_kreskowy - 04.08.2022

Info o tym, że sand to stara ekipa silka, latało już na dopku z pół roku temu, ale wszystkie posty tej treści były konsekwentnie eliminowane przez sergiusza i jego świtę.
Sam byłem świadkiem usunięcia takiego posta, a chłopa który go zamieścił zdegradowali do newbie.
Sand=Silk 
Uważać na to gówno!


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 04.08.2022

(20.07.2022, 17:06)kot_kreskowy napisał(a): Dla mnie niech każdy zamawia tam gdzie chce.

Nie mój chajs wiec mi to dynda. Ja wyrażam tylko swoje zdanie i jakie ja miałem przeboje .
Masz pełne prawo się ze mną nie zgadzać.
Yalas, był moment, że też go polecałem innym, na dopku go broniłem bo zachowywał się wobec mnie normalnie i z paczkami też zawsze na czas i wszystko się zgadzało. A później jedna wpadka u mnie - olałem bo każdemu może się zdarzyć, ale jak mnie zrobił w chuja drugi raz , to wybacz stary ,ale nie mam z nim o czym rozmawiać. Za tą zjebaną truciznę co mi wysłał nawet nie był skłonny przeprosić ani w jakiś sposób się dogadać i jescze z ryjem do mnie na forum, jak ja mogę źle o jego sortach pisać... 
No kurwa, to jest ten profesjonalizm o którym mówisz???
Takich ludzi jak ja jest zdecydowanie więcej Yalas.
Takich co zostały w chuja zrobione.
Także proszę Cię,  zachowaj choć resztki obiektywizmu.

Zgadzam się jebac ta kurwe sanda wałek jebany 2x muka na 50g hexa maka hahah 50g 4cmc bondy czy jakoś tak i chuja w niego w bilem festa nie będzie mnie w chuja walic cwel jakic co kurwe bym zjadł na śniadanie! Chuj z ta kurwa! A każdy co ma sort dobry to ma dobry bo dostają dobry by nagonić klientów haha a potem jak ty zamówisz masz muke hehe i taki sand ma wyjebane heh bo powie zobacz recenzję hehehe wyrzeraczy sample kopie hehehe Podobno kultowa i tu nie jest nic pisane na złość kto ma się czuć urazony to niech się czuje  Smile najwidoczniej jest do tego jakiś powód! I jebac ta kurwe oddal by mi nawet te moje stracone 100g to nawet wtedy bym chyba go już nie polecił bo wiem jak okrada ludzi a ja kurwą nie jestem by na muke ludzi walić!


RE: Sandhe***ns.c** - kot_kreskowy - 04.08.2022

Wszystko w temacie!
Brawo Szyderca 👍
Na razie to selective scam,  ale kwestia czasu i będzie EXIT SCAM


RE: Sandhe***ns.c** - mackbeath - 08.08.2022

(04.08.2022, 08:23)zkot_kreskowy napisał(a): Złe rzeczy słychać o sklepie. Radzę uważać z zakupami.

for me no problem with shop never Smile


RE: Sandhe***ns.c** - Attenborough - 08.08.2022

Zamawiając niedużo nie miałem tam nigdy problemów, na jakości się nie zawiodłem. Faktem jest, że bałbym się większe zamówienie do nich puścić.
Obecnie Escobar ma dobrą trójkę, więc Sanda można sobie odpuścić.


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 08.08.2022

Bo taka prawda,  jak z mojej strony. Uczciwa osoba by napisała sorry kolego zdarzyło się wyślę reship ... tym bardziej że nie napisałem nic na forum że wyjebka poleciała bo chciałem się dogadać..  no ale nie zależało hehe.


RE: Sandhe***ns.c** - Attenborough - 08.08.2022

Szyderca wychodzi na to, że im większe zamówienie, tym bardziej temu Vendorowi szkoda robić reship. Im mniejsze zamówienie, tym prawdopodobieństwo reshipu większe. Dałoby się napisać na PW czy była to duża wyjebka? Nie chcę konkretnie ale choć rząd wielkości.

Jedna, acz duża wyjebka ale nie u Sanda nauczyły mnie, aby zamawiać dla siebie, ew. dzielić się tylko z uczestnikami zabawy. W taki sposób co zamówię, to prędzej czy później dojdzie.
Im więcej Vendor na mnie zarabia z powodu że kupuję mniej a drożej, tym bardziej opłaca mu się być wobec mnie fair. Taką strategię przyjąłem i się póki co nie przejechałem na tym. Problem się robi jak się bierze dla innych, wtedy trzeba się liczyć z większym ryzykiem straty.
Oczywiście są Vendorzy, gdzie bym się nie bał zamówić więcej.


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 08.08.2022

Pisałem kilka postów wcześniej na ile wyjebal


RE: Sandhe***ns.c** - kot_kreskowy - 08.08.2022

Szyderca 100gr w plecy to niemało...
To suka jebana sandał pierdolony Exclamation


RE: Sandhe***ns.c** - mackbeath - 09.08.2022

I never problem with Sand!!!