Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - wwojtuss - 13.10.2022

wspolczuje drogom oddechowym
a swoja droga, masz fote zrobiona przed tym jak cieplo zadzialalo na temat?


RE: Sandhe***ns.c** - Yalasek - 13.10.2022

wwojtuss  nie mam

Całość wypalona został sam opał
Temat gryzie w gardło tak jak pisał ktoś wcześniej ale szybko można odksztusic łatwo jest no chyba że jesteś zainfekowanym zchorowanym narkomanem dodatkowo w nałogu papierosowym, ja tam nie jaram na codzień ani nie vapuje jakichś głowien typu liquid czy alfa więc płuca mam zdrowe nie muszę się martwić czy raz na pół roku zapalić tego typu hash. Pozdrawiam


RE: Sandhe***ns.c** - Pazyfea - 13.10.2022

Po co ryzykowac u takich vendorow jak escobar prawie wszystko ma... I to w najlepszej cennie i jakość jak dla mnie zajebista


RE: Sandhe***ns.c** - Beeniepatu - 13.10.2022

(13.10.2022, 11:25)Pazyfea napisał(a): Po co ryzykowac u takich vendorow jak escobar prawie wszystko ma... I to w najlepszej cennie i jakość jak dla mnie zajebista

Uzywaj znakow interpunkcyjnych, bo Twoj post mozna zrozumiec tak, ze 'po co ryzykowac u takich vendorow jak escobar". Punktuacja ma naprawde ogromne znaczenie mistrzu

Od razu disclaimer: ja nie uzywam polskich znakow co do zasady. Nigdy  Wiec niech ktos mnie nie skontruje od tej strony. Oko zastapi polski znak, interpunkcji juz nie


RE: Sandhe***ns.c** - ProducentRC - 13.10.2022

Escobar nie ma wszystkiego tak się składa brakuje aktywnego kanna do kompletu


RE: Sandhe***ns.c** - Beeniepatu - 13.10.2022

A to jwh nieaktywne???


RE: Sandhe***ns.c** - ProducentRC - 13.10.2022

Niestety kilka osób próbowało i 0 efektów sam Escobar do ziomka napisał że jest wkurwiony że tak wyszło że nie aktywne kanna się trafiło


RE: Sandhe***ns.c** - paradise - 14.10.2022

Na poczatku zaczne ze jestem nowym uzytkwnikiem forum - siema! \
Zaczne od poczatku; zamawialem od 1,5 roku ze sklepu Sanda. Przebrnalem przez nieaktywne sorty, poomylki, braki kontaktu etc zwykle bylo to rekopensowane przy kolejnych zamowieniach badz vendor wysylal tzw. "paczki" na zamkniecie mordy. Bardzo bylem zadowoloiny z logistyki jak i dzialania sklepu i myslalem ze wszystko jest juz na odpowiednich torach. Paczki lataja, sorty sie nie zmieniaja, kontakt jest jaki jest, ale wystarczajacy aby dogadac szczegoly odnosnie zamowienia w ofercie pojawil sie hasz i maczanka, userzy z sasiednieg forum bardz zachwalali no i tutaj zaczyna sie probem...
W tamtym tygodniu ok wtorek przelalem niebotyczna kwote btc na portfel vendora, byla tam alfa ktorej nie ma na na stanie, a niestety nikt nie poinformowal mnie, ze brakuje jej na stanie, platnosc zaakceptowana dzien wysylki, i co? Wlasnie nic! Nic nie zmienia sie od 1,5tyg, vendor nie odpowiada na maile, posty na sasiednim forum nie sa akceptowane, oczywiscie jesi sa nieprzychylne i dzialaja na szkode sklepu. Czekalem dosc dlugo, mam dosc wiesz pisze to na forum mam nadzieje, ktora niestrooni od wolnosci slowa, place wymagam. Obecnie jestem z chujem w dupie i sporym dlugiem, moi znajomi ciezko znosza opoznienia, ze tak powiem. Zobaczymy, obecnie skep nie jest godny zaufania i odradzam tam zakupow, co bedzie czas pokaze, obecnie radze wstrzymac sie z zamowieniami.


RE: Sandhe***ns.c** - furiat - 15.10.2022

to zrob zakupy u escobara i zycze Ci zevys otrzymql ta rakiete od sqnda


RE: Sandhe***ns.c** - Pazyfea - 15.10.2022

(13.10.2022, 11:44)beeniepatu napisał(a): Uzywaj znakow interpunkcyjnych, bo Twoj post mozna zrozumiec tak, ze 'po co ryzykowac u takich vendorow jak escobar". Punktuacja ma naprawde ogromne znaczenie mistrzu

Od razu disclaimer: ja nie uzywam polskich znakow co do zasady. Nigdy  Wiec niech ktos mnie nie skontruje od tej strony. Oko zastapi polski znak, interpunkcji juz nie

Okej chodziło mi ze, escobar to najlepszy vendor Big Grin