Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dzia艂: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- W膮tek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - Beeniepatu - 16.11.2022

A jesli to naprawde Sand, to Niebieski Pan znow udowadnia, ze jest聽diota, skoro trzyma caly czas jego watek na forum. Z banerem do stronki sklepu. Do聽tego niezle musi byc posrany teraz 馃槀


RE: Sandhe***ns.c** - KiszczaK - 16.11.2022

sanda艂 znikn膮艂 z niebieskiego, zawin臋li go albo po poprostu exit scam bo zamowienie moje juz dwa tygodnie leci, a nawet nie wylecialo.
zero informacji i odpowiedzi.


RE: Sandhe***ns.c** - M4xxdd - 16.11.2022

Mo偶esz i艣膰 na komend臋 w grudzi膮ndzu i spyta膰 sie go tam osobi艣cie gdzie jest Twoje zam贸wienie聽Big Grin

edit: pewnie nawet policjanci byli wkurzeni za jego wa艂ki i s艂ab膮 jako艣膰 towaru wi臋c w ko艅cu zdecydowali si臋 go zamkn膮膰.


RE: Sandhe***ns.c** - Beeniepatu - 16.11.2022

M4xxdd聽istnieje ryzyko, ze bedzie musial byc puszczony wolno. Bo znam przypadki, ze ludziom zwracano znaleziony przy nich sandowy聽temat (np hexen). Z prostej przyczyny - na badaniach w labo wychodzilo 'substancja nieznana' 馃槑


RE: Sandhe***ns.c** - Ojciechrzestny - 17.11.2022

Profil sklepu na tym gorszym forum sie wypowiedzieli :p

M贸wi膮 偶e maj膮 ba艂agan i troche czasu trzeba im da膰 偶eby ogarn膮膰. I przynajmniej cz臋sciowo bede chcieli naprawi膰 u ludzi co wtopili tak偶e spoko Smile

Podpisano " Pozostala czesc zalogi sandheavens.com"

Czyli wiemy co i jak. Po prostu blue wjecha艂o na jeden z magazyn贸w.

Swoj膮 droga "maja rozmach skurwysyny"聽 Big Grin Big Grin


RE: Sandhe***ns.c** - maciej112 - 17.11.2022

Wiadomo艣膰 od nich:
Czesc wam,

Mamy bardzo duzy balagan, ktory staramy sie ogarnac, ale raczej nie uda nam sie go ogarnac w 100%.
Dajcie nam czas do konca tygodnia gdy wszystko ustalimy miedzy soba i postaramy sie do was wrocic z propozycja chociaz czesciowego naprawienia szk贸d, ktore powstaly.

Pozdrawiamy
Pozostala czesc zalogi sandh****ns.***

No to ciekawe czy wr贸c膮 z propozycj膮聽 Big Grin


RE: Sandhe***ns.c** - Beeniepatu - 17.11.2022

Typowi zabieraja tyle towaru, zawijaja ludzi, a sklep bedzie ogarnial i dzialal dalej? Z reklama i watkami na forum o dragach?聽Nie usuwajac sie w cien az sprawa przycichnie? Korzystajac z bazy danych dostepnej i historii zamowien?聽To naprawde smiesznie brzmi 馃槑 Dla mnie to wyglada jak proba wyjscia z sytuacji przez wlasciciela forum, i wykorzystania tego co sie dzieje i聽przejecia marki. Zamiast przyznanie, ze sklep z forum zrobil exist scam'a.聽Ton wypowiedzi wyglada bardzo podobnie jak przy przejmowaniu centrum chemicznego. Zaraz bedzie, ze sand wstaje z popiolow...聽
Oczywiscie moge sie bardzo mylic, ale sprawa nie trzyma sie w ogole kupy 馃槑


RE: Sandhe***ns.c** - KiszczaK - 17.11.2022

sand byl bardzo spoko vendorem,a co sie聽dzieje to sprawa ci臋偶ka i niestety tego聽sklepikarza juz nie ma,wiec nie ma co zamawiac mimo reklamy na niebieskim...
szkoda...


RE: Sandhe***ns.c** - wojtas99 - 17.11.2022

jest... na niebieskim sie odezwal ze zawineli tylko 1 czlonka ekipy i do konca tygodnia uporz膮dkuje ten burdel Wink聽co jak co ale kozak to chyba jest


RE: Sandhe***ns.c** - maciej112 - 17.11.2022

Bio ja wiem czy kozak? Mi te偶 tu za du偶o rzeczy nie trzyma si臋 kupy, ale czas poka偶e.