Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - Yalasek - 04.12.2022

wróci ale w miedzyczasie możecie składać zamówienia, i wysyłać pieniążki na podany adres portfel btc, jak ktoś nie ma to piszcie do mnie na PW yalas


RE: Sandhe***ns.c** - JokerRC - 04.12.2022

(04.12.2022, 08:44)paradise napisał(a): Otoz wroci, ale pod innym szyldem
A kiedyś to był silk?, a jeszcze wcześniej jedwab


RE: Sandhe***ns.c** - wwojtuss - 05.12.2022

juz lepiej sie podetrzec pieniedzmi ktore chcialo sie wyslac na portfel sanda, przynajmniej jakis pozytek z nich bedzie xd


RE: Sandhe***ns.c** - rychu - 06.12.2022

(04.12.2022, 17:52)JokerRC napisał(a): A kiedyś to był silk?, a jeszcze wcześniej jedwab

wybaczcie bo troche bylem poza, ale te nazwy to road i szlak? bo abstrachujac od utopionej kasy teraz to te nazwy kojarza mi sie nadwyraz dobrze. jak pokrecilem to sry


RE: Sandhe***ns.c** - ProducentRC - 06.12.2022

Silk to był jeden z vendorów który zrobił exit scam, miał reklamę na dopek ,tego drugiego nie kojarzę akurat widocznie nie miałem okazji kupować nic od niego w przeszłości rychu


RE: Sandhe***ns.c** - PUDZILLA - 06.12.2022

rychu jedwabnyszlak>>>silkmixtures>>>sandheavens

chronologicznie


RE: Sandhe***ns.c** - horsii - 07.12.2022

Scamheavens, taką następną iterację nazwy sklepu proponuję.


RE: Sandhe***ns.c** - DwDPzN - 07.12.2022

Ten sklep powinien już dawno zostać zbanowany przez społeczność, ale niektórzy się nie uczą na błędach


RE: Sandhe***ns.c** - rychu - 07.12.2022

(06.12.2022, 23:45)PUDZILLA napisał(a): rychu jedwabnyszlak>>>silkmixtures>>>sandheavens

chronologicznie

fak sprawdzilem stare zakladki i rzeczywiscie - jedwabny z koncowka cz byl u mnie w 18 roku. i z tego co pamietam to interesy z nim to byla bajka i jesli mnie pamiec nie myli tez zamkniecie bylo spowodowane przypalem u vendora. u mnie bez strat zadnych ale smutek z odejsciem byl bo to naprawde fachura.

to ja nie wiem co myslec juz pany troche mi to poglad zmienilo a moze jakas iskierke nadziei. choc wiadomo ze przez ten czas sie ludzie pozmieniali a to od nich zalezy.

kurwa mi tylko na hexie zalezy co mieli bo byl dla mnie git. jak pablo ogarnie taki jak oni mieli to ja jestem w domu


RE: Sandhe***ns.c** - horsii - 07.12.2022

rychu
Jedwabnyszlak nie mieli żadnego przypału tylko narobił promocji, zebrali kwit za zamówienia i usunęli się w cień. Teraz przypałem się mydli oczy jak vendor w huya wali albo występuje taka sytuacja jak z predatorami, mefistami na kiju i innymi. Ooo bo jak przypał to nie dociekamy co do chuja się dzieje i czemu sklep ''zmienia wlascicieli'' itp xD

Przypał to był jak Darek z dopalamy dzień przed swoim aresztowaniem jakoś pisał że predator się na wszystkich wyjebał i ''ratuj się kto moze'' pamiętne xD Albo lizardlabs.eu - haha, to się nazywa przypał, a nie

Jedwabny po zwianiu z pieniędzmi zwyczajnie przycichnal na chwilę, zaraz potem otworzyli silkmixtures - tam nabrali pieniędzy za alfe-PHP wtedy bardzo pożądaną która mieli mieć, ale nikt się jej nie doczekał, ekipa zwyczajnie się zawinela z hajsem tak samo jak poprzednio. 
Już wtedy wiedzieli że mają całkowite przyzwolenie na selective scamy, chamskie exity i nawet niekrycie się z tym całkowicie. Kupując tam moim zdaniem wysyła się im taki sygnał. Żaden vendor nie jest świętoszkiem ale są ci bardziej godni zaufania i mniej. Ja pierdolę, mógłbym być kronikarzem niektórych co perypetiow w tej cudownej społeczności. Podobno kultowa