Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)



RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 10.05.2022

Mi też odpisal.


RE: Sandhe***ns.c** - inspiron - 10.05.2022

(09.05.2022, 21:34)Szyderca napisał(a): Proste mordo ! Kurwa nazwać to  ja mogę gówno swoje ze to jest funky a jak zajebiesz sperme z mojego penisa masz najlepsze kanna hehe i co macie w to wierzyć? Dobrze mowi maniek nazwać to można nawet gówno z dupy ! Liczy się faza czy jest taka sama jak dany odczytnik czy jest inna lub wogole nie działa....
Jebac kurwy co sprzedają fałszywe odczytniki ! Jebane brudasy ! Co tylko by zarobić chuj z tymi kurwami karma ich zlapie , a jak szydi to mówi to jak by mówił Mesjasz! Jeśli w Boga wierzycie a jak nie to jak by mówił to lucyfer ! Bo ja w Boga nie wierze ! Jak jest on to jest szatan , a ja wole szatana mimo ze potępiam zło  gwałty molestowania itp by ktoś robił  źle  małej dziewczynce czy chłopcu.... I gdzie jest bóg? Albo bóg to szatan ? Jak myślicie przyjmę kazda wiarę! Ja jestem szatan ! Ale taki który rozumiem cierpienie ludzkie !
hahah Podobno kultowa 
poprawiłes mi humor


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 10.05.2022

@"abdul" hehe to elegancko Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - Polono - 10.05.2022

Raz jak sample od niego dostalem to kod wyslal mi w nd wieczorem na drugi dzien rano juz paki nie bylo. Tak sie wkurwic moglem bo akurat weekend przelatalem xd


RE: Sandhe***ns.c** - KACPER - 13.05.2022

Właśnie czytałem o tych zabieranych pakach przed czasem przez kurierów, sand bardzo obnizyl loty i tylko ryzykant robiłby tam zakupy


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 13.05.2022

KACPER to ladnie pojebalo jak miałeś taka akcje .... no za takie coś to by na gacie mial odemnie ze by się w majty zjebal... nie dość że zajebał lipe sobie to jeszcze lipe na Twój Gołebnik.... zmienił bym na inny lepiej.


RE: Sandhe***ns.c** - Beeniepatu - 13.05.2022

Z Sandem sytuacja to nie zabieranie pak przez kurierow, tylko wysylanie kodu po odbior w ostatnim momencie. Co do zasady sand nie wysyla pak tak, by byly do odbioru w weekend. Wiec wystarczy policzyc. Jak kos przychodzi w niedziele, to wpadaloby natychmiast leciec po odbior bo noze byc to juz ostatnia chwila zanim minie 48h na odbior


RE: Sandhe***ns.c** - KACPER - 13.05.2022

No to jest to tymbardziej chore, zwłaszcza ze gdy takowej paki nie odbierzemy to, dostajemy blokade na zakupy + nie ma mowy o jakimkolwiek reshipie Wink


RE: Sandhe***ns.c** - inspiron - 13.05.2022

to prawda lipa ogolem z tymi kodami czasami bywa...


RE: Sandhe***ns.c** - Attenborough - 13.05.2022

Miałem kiedyś sytuację, że kod otrzymałem po terminie odbioru paczki i nie była to godzina ale około 12 godzin. Na szczęście miałem obliczone, że paka powinna być w piątek w gołębniku, wiec byłem w pogotowiu i jak tylko dostałem kod to od razu ruszyłem po odbiór - a paka warta była kilka kzł. Nie wiem jak by się to skończyło, gdyby kurier ją zabrał... Czy Sand by przyjął tłumaczenie że godzina na odbiór to nieco za mało. Kod godzinę przed terminem odbioru też zdarzało mnie się dostać, a mówię tu o poniedziałku, kiedy kurierzy pracują.
Po prostu taka specyfika vendora, nie jest zły, z towaru zazwyczaj pełne zadowolenie, ale trzeba mieć powyższe na uwadze i patrzeć kiedy pojawiło się "shipped". Co wcale nie oznacza, że paka tego dnia trafiła do gołębnika.

Ciekaw jestem czy ktoś faktycznie stał się banitą za nieodebranie przesyłki. Zawsze przecież można założyć nowe konto skasować cookies itp.