Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - horsii - 03.01.2023

wojtas99 wyjebac to można sandowi.  To jego trzeci sklep krótkim przeciagu czasu który zawsze robi ten sam wałek i sie nawet z tym nie kryją
Był kiedyś (koło 2018) jedwabnyszlak.nl, Zrobili grubego exit scama i gdzieś w 2020 pokazali się jako Silkmixtures do czego sami mi sie przyznali w mailu bo napisałem że widze że to oni, pamiętam.
Nastepnie nabrali chore ilosci siana za a-PHP i "wyślą jak tylko bedzie, problem z dostawą". Nikt tej a-php nigdy nie widział, a chyba nie muszę mówić kto brał za nią bajońskie kwoty zanim rzekomo ją mieli.
Po wszystkim zamkneli szybko cały interes, wyłaczyli strone i znowu jak zwykle na chwile ucichli, Teraz nazywaja sie Sandhe***ns.c**. Wink


RE: Sandhe***ns.c** - Gekon - 03.01.2023

horsii zgadzam się prawie że wszystkim, oprócz aphp. Silk nigdy nie miał w ofercie aphp. Miał mieć i mieli ludzie dostać na testa. Kacper miał załatwić sample mi, Tobie i pazemu. Gdy napisałismy o to aphp powiedział, że nie potrzebuje testerow, ale chyba o ile dobrze pamiętam nigdy tej aphp w ofercie nie miał. On zrobił exitscama bo mu wpadło dużo paczek, obiecywał reshipy, które nie wyleciały nawet. Paki mu wpadły na bank bo ludzie mieli tracka. Nie usprawiedliwiam tym samym sanda, tylko mówię jak było. Jeśli się mylę to mnie popraw, ale o ile dobrze pamiętam tak to właśnie było. Po akcji z wpadka przyjmował zamówienia ale tego co było na sklepie, a aphp się chyba nigdy oficjalnie nie pojawiła.

Jedwabnyszlak aka silk aka sand to sa szmuglerzy, kompletni idioci. Sprzedawali pamiatki, tanie szlugi, a pod lada słabej jakości uliczne dragi (w sumie dropsy mieli niezle). Sprzedawali takze olej amfetaminowy I to z samego poczatku normalnie mieli to na sklepie (xD). Wydaje mi się, że teraz wpadli, że te newsy o przejęciu 20kg dragow to było o sandzie bo jak chodzisz po cienkiej linie to kiedyś spadniesz. Oczywiście mogę się mylić to tylko moje własne przemyslenia. Sam sand to był absolutny rekordzista w przejętych pakach w obrocie krajowym. Pamiętam jak zamawialem u niego pierwsza pake to wyleciały one z zaklejonym taśma kodem kreskowy, tak że w inposcie musieli nadawać nową etykietę, przez co niektórzy dostali paki po 2 tygodniach. Sand miał też w takim panelu paczek maila osób, którym wysyłano sample i mam nadzieje ze bardzo znany użytkownik, a może wręcz wojownik w temacie esco zmienil w końcu maila, z którego zamawia bo mail*********** nie jest dobrym pomysłem przy zamawianiu RC Wink


RE: Sandhe***ns.c** - kot_kreskowy - 03.01.2023

Gekon  
Dzièki za info. Wojownik zmieni maila.
Teraz weź to wyedytuj tą nazwę z posta.
Swoją drogą raz tylko sample od tych kurw dostałem, jak wchodzili na rynek jako sandał, więc nie wiem co tam robiłem na tej liście.

Ps. Najwidoczniej nie jest taki przypałowy skoro 7 lat z nigo korzystam i nigdy nie miałem przypału, ale widzę  że najwyższa pora go zmienić.
Pozdro mordo


RE: Sandhe***ns.c** - Beeniepatu - 03.01.2023

Gekon brakowalo mi tego tonu i sposoby wypowiedzi 💪


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 03.01.2023

wojtas99  tak kurwisko zajebal scama na 100g fest jebany i chuj mu na morde kurwie starej

Gekon hmmm mordeczko horsii pisze że niby mowil ludzia że będzie a PHP i zbierał niby hajs juz na zamowienia , a aphp nigdy nie było hehe Smile z tego jak ja to zrozumiałem.

kot_kreskowy nie pierdol ze miałeś maila ******* i zamawiałeś na to rc hahah Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - kot_kreskowy - 03.01.2023

Szyderca 
Myślę,że jakbym był włamywaczem, to miałbym maila "w.nocy.z łomem@włam.com  Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - horsii - 03.01.2023

Gekon konkretny post. +1

Ja kiedyś zamawiałem z mail@cocaine.ninja ... Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - Loczek - 03.01.2023

Mnie ciekawi czy ktoś kiedyś kupił te ich fake eurosy co sprzedawali też spod lady  Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - kot_kreskowy - 03.01.2023

Loczek 
Wyobraź sobie, że czaiłem się na to, bo mi brakowało kilku banknotów do monopoly😎
Suma sumaru zrezygnowałem, bo brak danych nt jakości i szkoda mi było kasy jakby miało to się okazać gównem.
Ale dawno temu bawiłem się w monopoly i nawet z małymi sukcesami🤐


RE: Sandhe***ns.c** - Loczek - 03.01.2023

kot_kreskowy   możliwe że jakość by była wątpliwa jak ich koksiku :v