Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - Medellin85 - 26.01.2023

Zgadzam się z Toba w 100%. A najlepsze w tym wszystkim że i tak zamawiają i czekają na paczki po tydzień lub dwa Big Grin co nie wiadomo czy wg dojdą bo kontakt z nimi to słabizna z tego co czytałem.


RE: Sandhe***ns.c** - Medellin85 - 07.02.2023

Siema.
Chciałem ostrzec przed zakupami w tym sklepie. Dleczego ? Już wyjaśniam.
Kolega który zrobił zakupy za kwotę ok 500zł ponad 2 tygodnie temu do dziś nie otrzymał paki, dodatkowo wysłał 2 E--maile na które nie dostał odpowiedz do dziś. Licząc na pomoc chciał dodać komentarz w dziale sklepu o zaistniałej sytułacji na forum konkurencyjnym lecz został zignorowany przez tamtą " administracje " która nie dodała jego Opini/komentarza w ich dziale nie dając wyjasnienia. 
Dodam że jego E-maile oraz komentarze, które wysłał (chciał dodać) nie zawierały żadnych wulgarnych ani obrażliwych słow kierowane w V . (pełna kulturka na spokojnie napisane - widziałem je dokładnie)
Do zaistniałej sytulacji dodam fakt że Opinie na temat sklepu w ich dziale są w pełni kontrolowane i nie można dowiedzieć się prawdy.

Szczerze odradzam zakupy od tamtego V.


RE: Sandhe***ns.c** - rychu - 08.02.2023

juz stala praktyka u tamtych pedalow widze

"zaufane sklepy" robia waly a mody nie umieszczaja niczego procz "pozytywow" naganiaczy


RE: Sandhe***ns.c** - Lifeisbrutal - 08.02.2023

To jest  pojebane dla mnie znam typa co ciągnie sample od tamtych wszystkich zebranych sklepów i wysyłają.A jak ktoś zrobi zamówienie to wyjebka


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 08.02.2023

A ja znam takich kilku hahah , co z tego że wyślą jak temat i tak ledwo co kopie , ale z dupy wygrzebany byle by wysłać by samplarze dali info i naciągnęli naiwnych ludzi. Jebac kurwe sandała jebanego i tamte sklep! One and Only Apvp, Aphip Escobar i reszta smakołyków. A jak kanna to tylko i wyłącznie @"flightrcs"

(07.02.2023, 19:37)Medellin85 napisał(a): Siema.
Chciałem ostrzec przed zakupami w tym sklepie. Dleczego ? Już wyjaśniam.
Kolega który zrobił zakupy za kwotę ok 500zł ponad 2 tygodnie temu do dziś nie otrzymał paki, dodatkowo wysłał 2 E--maile na które nie dostał odpowiedz do dziś. Licząc na pomoc chciał dodać komentarz w dziale sklepu o zaistniałej sytułacji na forum konkurencyjnym lecz został zignorowany przez tamtą " administracje " która nie dodała jego Opini/komentarza w ich dziale nie dając wyjasnienia. 
Dodam że jego E-maile oraz komentarze, które wysłał (chciał dodać) nie zawierały żadnych wulgarnych ani obrażliwych słow kierowane w V . (pełna kulturka na spokojnie napisane - widziałem je dokładnie)
Do zaistniałej sytulacji dodam fakt że Opinie na temat sklepu w ich dziale są w pełni kontrolowane i nie można dowiedzieć się prawdy.

Szczerze odradzam zakupy od tamtego V.

JEBAĆ KURWE SANDAŁA! NIE UFAC TYM KURWA Z TAMTEGO FORUM I INNYCH HATFUUUU NA TE KURWY BRZYDKIE ZAKLAMANE I ZLODZIEJI BEZ HONORU! I JAKICH KOLWIEK ZASAD W DUPE JEBANE FESTY!


RE: Sandhe***ns.c** - Medellin85 - 09.02.2023

Najlepsze w tym wszystkim jest że mówiłem ziomkowi że oni mają przypał i lepiej nie ryzykować bo nie wiadomo jak potoczy się dalej. No ale cóż...
Do dziś paki ani E-maila nie dostał wiec całkowicie odradzam.


RE: Sandhe***ns.c** - PUDZILLA - 09.02.2023

Medellin85 takie sklepy liczą na takich głupków, którzy po mimo tego, że każdy odradza muszą "przekonać się na własnej skórze" Podobno kultowa ahhh... to my Polacy, tak bardzo lubimy schylać się po mydło 

dlatego stoją strony typu dopalacze-express, rc-sklep albo lekibezrecepty


RE: Sandhe***ns.c** - Medellin85 - 09.02.2023

(09.02.2023, 15:26)PUDZILLA napisał(a): Medellin85 takie sklepy liczą na takich głupków, którzy po mimo tego, że każdy odradza muszą "przekonać się na własnej skórze" Podobno kultowa ahhh... to my Polacy, tak bardzo lubimy schylać się po mydło 

dlatego stoją strony typu dopalacze-express, rc-sklep albo lekibezrecepty

Tzn. te sklepy które podałeś to w 1000% SCAM pewny Wink
A tu mamy trochę inny temat, bo tam na forum się sklepy reklamują. mają dobre opinie i wg a naprawdę to wszystko jest wielka ściema, nikt nie może napisać prawdy nawet gdy stracisz jakiś hajs....
Już pare lat kupuje z neta i patrzę co się dzieje i tam to nie jest pierwsza wyjebka, były inne sklepy które dzialały " jakiś czas" i dochodziło do wyjebek na wieksze kwoty od stałych klientów. dlatego trzymam się daleko od tamtych sklepów które mają tam reklamę albo chuj wie czy nie są tego samego Typa.


RE: Sandhe***ns.c** - Czeslawo - 25.02.2023

...sandał z nieba powiadacie, że szybciej spadnie na łeb, niż teraz paka ?  Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - Inferno - 26.02.2023

Jak widzę nazwę tego sklepu to chce mi się rzygać.
Gorszego ścierwa nigdy nie widziałem, już lepsi byli Ci co w latach 2011-2012 wysyłali 50g "kryształa" za 200 (oczywiście mąka) ale chociaż przychodziło.
Takiego braku szacunku to nie widziałem nawet u swojego sąsiada jak mu nasrałem na wycieraczkę a drzwi były otwierane w stronę klatki schodowej.

SandŚmieć.won to najgorsze gówno. PRZESTRZEGAM! wszystkich i życzę aby ten proceder jak najszybciej się skończył.
A jak nie posłuchacie, to wspomnicie moje słowa kochani Big Grin