Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - Lifeisbrutal - 26.02.2023

Inferno No to ładnie Cię wyjebał.Temat ciągle wałkowany,że scam i osoby,które tutaj są nadal robią u niego zamówienia.To muszą mieć pełne piwnicę hajsu na wydanie w błoto.


RE: Sandhe***ns.c** - SztywnyMisza - 26.02.2023

Sklep walki robi po co drążyć temat?


RE: Sandhe***ns.c** - Rolmops12345 - 26.02.2023

Z tamtych for to większość sklepów można nazwać jednoręki bandyta. Wkładasz pieniądze ale musisz mieć farta żeby coś ugrać. Bolek jedynie z doświadczenia wiem legitny ale jakość produktów różna.


RE: Sandhe***ns.c** - Inferno - 26.02.2023

(26.02.2023, 09:25)Lifeisbrutal napisał(a): Inferno No to ładnie Cię wyjebał.Temat ciągle wałkowany,że scam i osoby,które tutaj są nadal robią u niego zamówienia.To muszą mieć pełne piwnicę hajsu na wydanie w błoto.

Mordeczko Ty moja kochaniutka, ja myślałem że dopalamy.com to dopek.pl i się przenieśli tam.
No i wegetowałęm na tym dopku i takie kity mi wciskali.

Akurat mam trochę czasu i mam pewien plan, więc moderacja będzie musiała być 24/h żeby przywracać forum do porządku.
Chociaż z drugiej strony nie jestem takim człowiekiem byle by na złość robić.
Coś pomyślimy.

horsii mnie zna troszkę od tematów "stron" internetowych, więc może w tym kierunku polecę ;]


RE: Sandhe***ns.c** - Czeslawo - 27.02.2023

Kto widzał w PL zimą w sandałach chodzić.  Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - Medellin85 - 27.02.2023

(26.02.2023, 09:56)Rolmops12345 napisał(a): Z tamtych for to większość sklepów można nazwać jednoręki bandyta. Wkładasz pieniądze ale musisz mieć farta żeby coś ugrać. Bolek jedynie z doświadczenia wiem legitny ale jakość produktów różna.

Coś w tym jest, ziomek który złozył zamówienie i je opłacił do dziś nie otrzymał rakiety ani odpowiedzi na e-mail. Dodatkowo zero odzewu o pomoc z forum tamtego - zamiecione pod dywan i ch*j...

Opisałem to w wątku wyrzej aby uważać.


RE: Sandhe***ns.c** - Czeslawo - 10.03.2023

Mnie zastanawia jedna rzecz, jak po "problemach", które mieli i pewnie dalej mają, moga dopuszczać do sytuacji, że wysyłają paki, a brak kodów na czas, że aż cała partia wraca, to kryminał. 
To nie do pomyślania, w szczegówności ze względów bezpieczeństwa, kasy... a wynika, że znowu to zrobili. 

Ręcę i sandały opadają.  Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - kolektyv - 11.03.2023

Wszystko u nich grało tiptop jakoś do końca lata. Później zaczęły się obsuwy z wysyłką, dłuższy czas oczekiwania. Aż w końcu pod koniec roku mieli jakieś wewnętrzne problemy po którzy obiecali łaskawe 50% zwrotu kasy. W moim przypadku dostałem 30%, po upomnieniu się o resztę były jakieś tłumaczenia względem innego kursu btc w momencie opłacenia transakcji a otrzymania zwrotu, wkoncu po kolejnym mailu otrzymałem należne 20%. Czytając posty na forum gorszej jakości było kilkanaście analogicznych sytuacji do moich. Ku mojemu zdziwieniu po otrzymaniu ostatniej transzy z btc po kilku dniach sklep wrócił z produktem który akurat wcześniej zamawiałem. Od tej pory vendora omijam szerokim łukiem, nie tak powinno się załatwiać sprawy zwłaszcza u stałych klientów.


RE: Sandhe***ns.c** - Szyderca - 11.03.2023

To kurwy sa jebane złodzieje i maja chujowy towar.


RE: Sandhe***ns.c** - xumbo - 11.03.2023

Fajnie, że chociaż dostałeś bo mnie wydymali bez mydła, kilka stówek utopionych, kilka postow na sąsiednim forum, które nie były akceptowane. Zostałem zwyzywany przed moderacje, że mam wypierdalać i jestem konkurencja... Forum dopek to obłuda i dziadostwo. Byłem biernym jego użytkownikiem, ale poziom jak są potencjalni klienci robieni w wała sięgnął zenitu. Z dopka przyszedłem tutaj i nie żałuję. Poziom wiedzy jak i gościnność userów przekonała mnie, abym zakotwiczył tutaj na dłużej. Jebac monopol z dopka. Nie dajmy się dymać bracia.