Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Sandhe***ns.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Sandhe***ns.c** (/showthread.php?tid=268)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Sandhe***ns.c** - sebekx9 - 11.03.2023

Dostałem oś nich kiedyś 4cmc, takie mikro kryształki pozlepiane, jebalo rozpuchem okrutnie, wyczerpało nos w chuj, mokre dodatkowo. Na zdjęciu był ładny przezroczysty kryształ, słabo 
Na plus jedynie kontakt i czas wysylki


RE: Sandhe***ns.c** - Loczek - 11.03.2023

sebekx9  pewnie "bounty" też to miałem  Confused


RE: Sandhe***ns.c** - wwojtuss - 24.04.2023

bardzo mnie cieszy brak nowych postow w tym watku, oznacza to, ze albo ludzie ktorzy kupili cos od pedala w przeciagu 1.5 miesiaca wstydza sie przyznac do glupoty, albo takowych ludzi nie ma Big Grin oby tak dalej!


RE: Che*-C**in*.c** - Lifeisbrutal - 17.02.2024

Napisze to tutaj bo to jeden chuj i tak sandy srandy keji srejti to wszystko tego cwela. Napisze mu recki ale zapewnie nawet dopuszczone nie będą ale jebie mnie to. Wykurwiłem tą alfe w pizdu do kibla plus " maczane " co wygląda jak sieczka. Przechodząc do sedna 3 małe kreski (jedna miała 50mg w ciągu 4 godzin zażyte zrobiły mi sieczke z głowy. Ja mam taką pojebaną manie , że czytam różne rzeczy w necie zamiast ze spokojem słuchać muzyki czy coś innego porobić i tak było do momentu pierwszej kreski. Ten cwel nie dość że nie stać go na samary to znakuje sobie jakieś tam " woreczki strunowe do warzyw takie małe" . No i czytam i waliłem kreski na jakieś tam książce słowik jakiś i kurwa jak się jazda zaczęła że słowa pozmieniane tam były do tej pory boje się to ruszać jutro sprawdzę czy tylko to były schizy czy serio coś się odjebało. Dużo nie brakowało żebym zaczął pizde drzeć w głos i znowu choroszcz. Wykurwiłem to w pizdu zajebałem kreske snow bo chciałem przebić ten stan jebanej alfy nawet fajnie weszło jeszcze jedną walne i koniec na dzień dzisiejszy. Akcja psy itp znowu mi się załączyła no tragedia. Żeby po 150 mg w trzech kreskach tak mnie rozjebało. Były momenty że byłem pogodzony ze śmiercią itp i już odlatywałem bo oddychać czym nie było. Komora gazowa się wytrzy a ja spierdalam

@"ZamiataZplanszy" Chyba całkiem serio pisał że na jakieś heroinie robione było. Pierwszy raz miałem z nim do czynienia i jebać ich maczetami.


RE: Sandhe***ns.c** - Maniek - 18.02.2024

Wychodzi na to, (pomijając już co to była dokładnie za substancja), że po prostu nie możesz ćpać mocnych stimów typu alfa itp.  BTW, Po heroinie miałbyś błogostan i wyjebane na wszystko, a nie schizy Podobno kultowa


RE: Sandhe***ns.c** - Twilight Sparkle - 18.02.2024

Lifeisbrutal masz szlaban na stimy młody.


RE: Sandhe***ns.c** - Lifeisbrutal - 19.02.2024

Maniek wiem , że to nie była heroina zacytowałem tylko kogoś słowa. 
Twilight Sparkle Wiem nawet nie myśle o tym już. Alfa jako substancja jest zajebista ale trzeba naprawdę mocno nerwy trzymać bo można szybko popaść z schizy a ja podatność do schiz mam bardzo no ale nie miałem zamiaru robić pierdolniętych miksów z benzo którego nawet nie miałem. 3 raz w życiu alfa mnie tak pokarała no ale co życie toczy się dalej


RE: Sandhe***ns.c** - kinia03x - 19.03.2024

Sand to nie kto inny jak owca. Wysyłki nieregularne, ludzie czekają tygodniami na paczke a koniec końców dostają co innego niż zamawiali. U niego widać kto nagania i im zawsze wszystko na czas


RE: Sandhe***ns.c** - Lifeisbrutal - 19.03.2024

Nie wiem jak zamówienia bo hajsu w błoto nie wydaje , ale sample wysłał szybko xD


RE: Sandhe***ns.c** - kot_kreskowy - 19.03.2024

Lifeisbrutal 
Ty waliłeś alfe od tego śmiecia?
Nienormalny jesteś. 
Najgorsze gówno.