Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bolchem*****.c** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Bolchem*****.c** (/showthread.php?tid=270)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bolchem*****.c** - horsii - 20.04.2024

jak transakcja jest potwierdzona przez siec i wszystko się zgadza a sklep dalej powtarza, że nie dostali pieniędzy, albo w ogóle nie odpisują, to nie wiem nad czym sie tu zastanawiać, oczywisty wałek.


RE: Bolchem*****.c** - pepsi2143 - 20.04.2024

warto wspomnieć ze ten vendor jest polecany na hypku i dopku, same dobre opinie


RE: Bolchem*****.c** - horsii - 20.04.2024

trudno żeby nie był polecany na dopku... Podobno kultowa  a co do hajpa - owszem, ale tam też nie każdy poleca te sergiusz-shopy, trzeba myśleć samemu.


RE: Bolchem*****.c** - kinia03x - 20.04.2024

(20.04.2024, 15:40)pepsi2143 napisał(a): warto wspomnieć ze ten vendor jest polecany na hypku i dopku, same dobre opinie

Jeśli jest polecany w tych miejscach napisz do administracji. W przypadku dopka cholera wie czy to coś da ale chyba skoro go polecają na hypku to tam może coś zdziałasz


RE: Bolchem*****.c** - Lifeisbrutal - 20.04.2024

Przecież oni tam lecą wszyscy w chuja. 
W chuja cięcie ich zajęcie xD
Jedynie CHYBA to enzo czyli stary atom tam normalnie wysyła i nie robi wałów. Choć nie jestem pewien dlatego podkreślam słowo CHYBA. Odkąd jestem tutaj nie zamawiam nic tam.


RE: Bolchem*****.c** - pepsi2143 - 20.04.2024

(20.04.2024, 16:05)kinia03x napisał(a): Jeśli jest polecany w tych miejscach napisz do administracji. W przypadku dopka cholera wie czy to coś da ale chyba skoro go polecają na hypku to tam może coś zdziałasz

wyobraź sobie że na dopku napisałem komentarz o problemach z płatnoscią (nie o nieuczciwosci vendora BOLCHEMIST) i został odrazu usunięty


RE: Bolchem*****.c** - Lifeisbrutal - 20.04.2024

pepsi2143 A czego ty się spodziewałeś? Przecież sergiuszek czy tam gargameli czy chuj wie kto akceptuje te posty nie pozwoli na takie coś. A już tym bardziej w żadnym wypadku sergiuszek. Przecież tam tylko hajs w kieszeni u nich musi się zgadzać. Ja nie wiem jak oni mogą tak każdego wypierdalać na hajs i spać spokojnie.
Dużo wyjebałeś tam siana?


RE: Bolchem*****.c** - pepsi2143 - 20.04.2024

(20.04.2024, 16:26)Lifeisbrutal napisał(a): pepsi2143 A czego ty się spodziewałeś? Przecież sergiuszek czy tam gargameli czy chuj wie kto akceptuje te posty nie pozwoli na takie coś. A już tym bardziej w żadnym wypadku sergiuszek. Przecież tam tylko hajs w kieszeni u nich musi się zgadzać. Ja nie wiem jak oni mogą tak każdego wypierdalać na hajs i spać spokojnie.
Dużo wyjebałeś tam siana?

Na szczęście tylko 120zł. Chciałem na szybko ogarnąć jakieś benzo, a u nich był akutar klonazolam.


RE: Bolchem*****.c** - Lifeisbrutal - 20.04.2024

No to nie tak źle.. fakt każdy grosz się liczy jeśli zapracowało się na niego uczciwie. No, ale nic nie zrobisz.


RE: Bolchem*****.c** - bigpick1212 - 21.04.2024

Dostawa kurewsko szybka, max po dwóch dniach paka do odbioru, a pakowanie bezpieczne