Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konkursy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween (/showthread.php?tid=2729)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Maniek - 27.09.2023

[Obrazek: ?u=https%3A%2F%2Ftse2.mm.bing.net%2Fth%3...ipo=images]
Konkurs na najciekawszą ozdobę w temacie Halloween!


Pracą do wykonania w tym konkursie forumowym będzie ręcznie wykonana ozdoba w konwencji Halloween.
Metody wykonania pracy są dowolne - może to być obraz, figurka, rzeźba, struganka z drewna i wiele, wiele innych. Forma jest dowolna - ważne, aby była to praca wykonana manualnie, nie stworzona za pomocą komputera/programu komputerowego, drukarki, drukarki 3D itd.


Praca - o czym chyba nie trzeba mówić - nie może również być obrazkiem z internetu, czy przeróbką ozdoby kogoś innego. Można się w pewnym stopniu inspirować kimś/czymś, ale chodzi o to, aby był to przede wszystkim projekt autorski, a nie kalka.


Praca musi:
- odnosić się do Halloween,
- luźno nawiązywać do kultury społeczności skupionej wokół research chemicals,
- zawierać link "dopal.org" o dowolnym rozmiarze, w dowolnym miejscu na pracy - ważne, aby był czytelny (mogą pojawić się również nawiązania do produktów vendorów z forum lub do samych sprzedawców. Nie jest to obowiązkowe, ale fajnie, jakby się coś takiego pojawiło)


W pierwszym etapie na najlepsze prace głosują użytkownicy. 15 prac, które otrzymają największą ilość punktów, przechodzą do etapu drugiego. W nim, z nominowanych wcześniej prac, przez moderatorów wybierani są zwycięzcy, którzy zajmą miejsca od 1 do 8, gdzie trzy ostatnie miejsca (6, 7 i 8) traktowane są jako nagroda pocieszenia, więc dostają takie same nagrody.
Sponsorami nagród są Escobar  duch White-Elephant 



1 miejsce - 35 gram + 25 piguł
2 miejsce - 20 gram +20 piguł
3 miejsce - 17 gram + 15 piguł
4 miejsce - 10 gram + 10 piguł
5 miejsce - 8 gram + 5 piguł
6, 7 i 8 miejsce - po 5 gram + 5 piguł 
(Każdy użytkownik może wybrać max 15g i 15 piguł od jednego sponsora)
.
Regulamin:
- Maksymalna łączna ilość prac od jednego użytkownika - dwie
- ZAKAZ MULTIKONCIARSTWA
- Tylko jedna praca użytkownika może przejść do drugiego etapu. (tj. ta, która otrzyma więcej głosów)
- Efekty swoich prac proszę wrzucać w tym wątku
- Prace można wrzucać do końca dnia: 29.10.2023
- Dobra zabawa i frajda przede wszystkim!



RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - PUDZILLA - 27.09.2023

Raul proszę o gigantyczny baner na gorze strony, bo konkurs bez echa przejdzie Podobno kultowa


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - C84S - 27.09.2023

Maniek do kiedy można składać projekty?


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Lady Giwera - 27.09.2023

łooo ja Cię pierdzielę, ale dopracowane. TEN KONKURS NIE MOŻE PRZEJŚĆ BEZ ECHA. 
Smile 
Mnie tam się podoba Smile 
kot_kreskowy piszemy? 
Czeslawo fala?


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Maniek - 28.09.2023

(27.09.2023, 18:38)C84S napisał(a): Maniek do kiedy można składać projekty?

- Prace można wrzucać do końca dnia 29.10.2023


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - GlasshanD - 29.09.2023

Jestem ost ciut skonfliktowany z rc ale skoro tyle spanialych nagrod do zgarnięcia byłoby krwA grzech nie zagrać tymbardziej że powered by Escobar


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Inferno - 29.09.2023

Cytat:- Tylko jedna praca użytkownika może przejść do drugiego etapu. (tj. ta, która otrzyma więcej głosów)

A co jeśli ktoś jest średnio lubiany na tym forum a pracę będzie miał najlepszą ze wszystkich?
A nie dostanie + od wrogów.

Rolleyes



RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - C84S - 29.09.2023

Inferno tutaj dumę chowamy do kieszeni. Zawieszamy broń. Tak jak na olimpiadzie. 
Sztuka sama się obroni Smile
Achoj


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Inferno - 29.09.2023

Nie każdy tak zrobi. Nie wiem, myślę ze jak się ma choć trochę godności to zawiesić broń tak jak mówisz.


RE: Konkurs na najciekawszą/najładniejszą ozdobę o tematyce Halloween - Nieświadomka - 29.09.2023

[Obrazek: konkurs.jpg]

Tak wiem. Manualnie bez programu Smile ogarniemy