Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - mackbeath - 07.07.2022

sure try Eutylon too for next order, one of the bestSmile


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Pazyfea - 07.07.2022

(07.07.2022, 16:39)KACPER napisał(a): Vendor swietny i konkretny Smile Testowane 3fpm, 4fma, alfa pihp, bromazolam i 3cmc w roznych odstepach czasowych. Pake z trackiem koniowal mial w 4dni, zas nierejestrowany w 17dni. Zdam relacje nt. produktow w odpowiednich dzialach. Niemiej polecam, absolutnka topka wsrod vendorow.

No to czas dostawy nawet  git jak na te czasy


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - inspiron - 08.07.2022

(04.07.2022, 19:31)M4xxdd napisał(a): 15€ to nie jest dużo ,a przy większych ilościach wychodzi spoko cena.
Po za tym jakoś tak płacenie w euro mniej boli niż w złotówkach mimo że wychodzi na to samo Big Grin

jak 15 euro dla ciebie to nie duzo za sztuke klefa to oby wiecej takich klientow zycze dla sklepu


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Maniek - 08.07.2022

A kto kupuje sztukę klefa jedynie? Chyba tylko wieczni samplarze i ciułacze, którzy ciułają jakieś drobniaki od mamusi i po miesiącu robią "zakupy" Podobno kultowa


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Designer-Chems - 09.07.2022

Designer-Chems sprzedaje teraz również ADB-Buticana


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - shaqu245 - 10.07.2022

Witam was serdecznie.
I ja muszę się z wami podzielić opinią na temat tego sklepu.

Na wstępie, napisać muszę że znakomita organizacja pracy! Od organizacji strony www po obsługę klienta. Daje 10 na 10 w tych kategoriach.
Kontakt? Ha super!

Po kontaktach i zakupach w wielu innych sklepach na przestrzeni lat zawsze jestem w dużym stresie przy 1 zamówieniu w nowym miejscu. Płacę w bitomacie , potrzebuję kodu QR.

W innych miejscach często jest z tym problem,kontakt leży ,trzeba się wkurzać prosić i dobijać na @ Który nie odpowiada. Ewentualnie generować kod QR samodzielnie niepewnymi dla mnie generatorami kodów QR.

U Designer-Chems nie ma problemu,pełna automatyzacja. Bardzo to doceniam.

Przy pierwszym zamówieniu towarzyszy mi stres i zadaje sporo pytań.Czasem pytam o to co oczywiste Podobno kultowa Ale tutaj wielkie ukłony do osoby która odpowiada na wiadomości @ email.
Po pierwsze bardzo szybkie odpowiedzi.
Po drugie to żadne pytanie nie jest pomijane.
Po trzecie kultura i wrażenie że ta osoba naprawdę chce ci pomóc!
No to jest bezcenne!
Każdy inny by zignorował tak nieogarnietego klienta Podobno kultowa

Mam nadzieje że na dniach będę miał okazje dodać coś na temat pakowania zamówień.

Trochę produktów do mnie będzie lecieć to na pewno dam wam tutaj znać jak jakość i działanie.

Designer-Chems a mówiłem! Nie potrafię się oprzeć md-php i a-phip Big Grin


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - mackbeath - 10.07.2022

yes very good nl shopSmile


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - beciabeti - 11.07.2022

Zsmowienie na alfe cristal i jwh złożone. I mam nadziejr ze dzis wyleci i do czwartku golabek wyladuje. Kontakt pierwsza klasa. Mam nadzieje, ze jakość oferowanego asortymentu takż. Pozdrawiam


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - shaqu245 - 11.07.2022

Ja również czekam na a-phipa cristal Heart
Już się nie mogę doczekać Big Grin

Czy ktoś próbował juz może FLUNITRAZOLAM 0.25mg pills? Dla osoby bez tolerancji jedna czy pół na bezsenność i problemy z zasypianiem?
Serio taka kosa?


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Pazyfea - 12.07.2022

kurde musze przestac w ten watek wchodzic bo zabardzo mnie dobija ze mi ta alfa z sampli nie doszla i nie moglem jej sprobowac a tu takie piękne opinie o niej wrrrr Big Grin