Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - M100 - 15.07.2022

ktoś mial mrnice ?


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - shaqu245 - 16.07.2022

Maniek 
Jak wszystko dobrze poszło to bede miał flunitrazolam pills,bromazolam proch,a-phip cristal,md-php,6-apb,2fdck.
Miałem dodatkowo dostać tryptaminy w prochu. Zobaczymy czy będą - to uprzejmośc sklepu za rabat który mi przepadł.
Poprosiłem również o jakieś próbki innych produktów bo nie powiem jestem ciekawy np fma czy 4fmph.I ogólnie zbadać jakość szerszej liczby produktów i wyrobić sobie zdanie na temat tego vendora. Zobaczymy czy będzie jakaś niespodzianka.
O same sample nienawidzę się prosić,ale skoro składałem zamówienie to poprosiłem. Ludzie dostawali zupełnie za darmo to liczę że do zamówienia za kilka stówek E coś tam będzie Wink

Dam jeszcze rade osobą które chcą złożyć swoje pierwsze zamówienie z rabatem 10%.
Kod rabatowy wprowadźcie na samym końcu gdy jesteście pewni że w tym momencie zatwierdzicie zamówienie.
To kod typowo jednorazowy.
Ja wprowadziłem,potwierdzenie odłożyłem na później „a może coś jeszcze wezmę „. Przypadkiem zamknąlem kartę  i rabat przepadł.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - mackbeath - 17.07.2022

(12.07.2022, 18:18)M4xxdd napisał(a): Tak ,traki z zagranicy mogą nawet nie ruszać się przez 2 dni ,a w zimę to i nawet tydzień
Nie ma się czym martwić ,trzeba się uzbroić w cierpliwość.
sure , have truthSmile


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - mackbeath - 18.07.2022

(18.07.2022, 11:53)sobekstk napisał(a): Witajcie, powiedzcie mi ile średnio czekaliście na pakę?

5 days


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - shaqu245 - 19.07.2022

Zamówienie odebrane.
Wszystko się póki co zgadza. W rakiecie to co zamówione. Produkty jeszcze nie testowane.
Za jakiś czas recenzje w odpowiednich działach.
Gratisów(sampli innych produktów niż zamówione Smile ) nie otrzymałem ale wynagradza mi to nadwyżka produktów które miałem w koszyku.
Np flunitrazolam 70szt zamiast 50szt Heart Dziękuje.
Ja polecam. Dostawa ok 5 dni.


Ale mam prośbę do ekipy designer-chems.
Proszę was, poprawcie trochę sposób zabezpieczenia przesyłki.
Mój kraj jest szalony,prawo tutaj jest szalone. Kurierzy nie raz potrafią okraść przesyłkę. Różnie to bywa.
Sami wiecie że można zrobić to lepiej.
Chociaż spakować hermetycznie.
Polacy lubią kupować tam gdzie jest bezpieczne pakowanie.
Niemniej ja bardzo polecam Pro8l3m


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Maniek - 19.07.2022

"Gratisów nie otrzymałem..."    - Dziwnie to brzmi w kontekście tego, że gratis dostałeś 20 szt flunitrazolam Podobno kultowa  ale luz, wiem co miałeś na myśli Wink


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - M4xxdd - 19.07.2022

I to są właśnie te gratisy ,vendorzy są hojni. Zawsze dają z górką i z korzyścią dla klienta. Tym różni się świat RC od uliczników. 
To nie ulica że jakiś bałwan da Ci w cenie sztuki 0,6

Co do apelu i poprawieniu bezpieczeństwa pakowania to popieram. Dyskretnie zapakowane przesyłki się cenią. Ludzie chętniej wracają do vendora jeśli będą mieli pewność że ona doleci.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - szyszylka - 25.07.2022

Testował ktoś adb-butiniaca? Jakieś opinie?


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - mackbeath - 26.07.2022

(25.07.2022, 00:11)szyszylka napisał(a): Testował ktoś adb-butiniaca? Jakieś opinie?

for best canna go to @"flightrcs"


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - szyszylka - 27.07.2022

(09.07.2022, 22:21)Designer-Chems napisał(a): Designer-Chems sprzedaje teraz również ADB-Buticana

(26.07.2022, 21:52)mackbeath napisał(a): for best canna go to @"flightrcs"

He is not sending to UK