Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: De***ner-ch**s.c** - Szyderca - 29.04.2022

Zgadza się też dostałem tą wiadomość, oraz czekam na rakietę z tamtad , moja 1 zamówiłem wszystkie te kanna zobaczymy co to będzie. Nie nakręcam się za bardzo. Ale ciekawi mnie te jwh biale.


RE: De***ner-ch**s.c** - M100 - 03.05.2022

You only pay 11.50 euros for 1 gram of 3-cmc. This is the highest
quality. The sale lasts until the end of June.

Don't be to late and enjoy!


RE: De***ner-ch**s.c** - Szyderca - 03.05.2022

Tez dostałem przed chwilą takiego maila xd


RE: De***ner-ch**s.c** - M100 - 03.05.2022

Zajebiste promocje były do każdego zamówienia 2g gratis Smile


RE: De***ner-ch**s.c** - M100 - 04.05.2022

Panie i Panowie będę miał 3 recki z ostatnich dni . Mój przyjaciel, którego czasami widuje albo sam mnie odwiedza w celu badań nad komórkami macierzystymi Smile przebadaliśmy ostatnio 6 apb, a pihp i 3cmc .

Zacznę od

ALFA a pihp

Sorcik występuje jako powder kolor biały.
Spotkałem już alfe w takiej postaci od tego V tylko wcześniej.
Sorcik się nic nie zmienił jest ten sam kozak co był. Nawet bym powiedział, że mocniejszy od wejscji w grudach.

Tytaj zalecam naprawdę początek od mniejszych dawek 20mg i potem w górę.

Vapo jest wyśmienite Smile
Sniff zatyka klame i nieprzyjemny zapach w nosie to nie moja bajka ale 50mg czesze na około 2h

Wiadomo przy zachowaniu ostrożności i bhp zjazd znikomy Smile

6 APB

Nie chce tutaj się powtarzać pozwolę sobie skopiować moją wcześniejszą opinię bo nic się nie zmieniło. Najlepsza jakość w najniższej cenie !!!!
@@@@@@---
To jest taka Wisienka na torcie zostawiłem na koniec . Od razu uprzedzę opinia też będzie taka jak wyżej bo 2 albo 3 raz miałem to w lab.

Tu jak i w przypadku 5 mapb jest rozpierdol w głowie. W przypadku 6Apb wydaje mi się jak by psychodeliczny stan był mocniejszy.

Postawiłem na dawkę 150mg oczywiście Roa PO
Pierwsze efekty po 30 minutach po godzinie czuć wyrazie działanie, które jeszcze narastały. Ten wjazd niewiem jak opisać podobnie się czułem przy 25D-xxxx. Niewiem czy to jest trudne porównanie. Peak trwał z 3h eufori pozostałe jakieś 3h to psychodeliczny profil działania.

Bardzo obciąża organizm z dwa razy podczas tripu robiłem się senny.

Czytałem informacje o 6 apb i ten sort mi wszystko zafundował.

Poczęstowałem znajomego tym i powiedział mi, że jest bardzo dobrej jakości bardzo dobrej obecnie na rynku i cena za 5g wychodzi też najtaniej .
Można powiedzieć złoty gral cena detaliczna za 1g to 15€ . Naprawdę warto bo europejskie ceny np 1g klefa są podobne. Tylko klefa zjesz przez wieczór a 6apb 150mg masz dobre 6h lepszej jazdy.

Polecam się zainteresować tym bo cena co do jakości jest bardzo niska.
@@@@@@
3cmc
Pozwolę sobie też skopiować poprzednio ręce bo nic się nie zmieniło co mogę nowego napisać.
Jedynie tylko to, że cena spadła do końca czerwca Smile

@@@@@@@@@

W postaci przezroczystych kamieni w miarę łatwo kruszących się.

Zapach typowy dla cmc splyw jak i smak tak samo.

Że względu na moją tolerke początkowa ilość to 350mg . UWAGA nie brać do siebie bo sort może słaby bo osoba wrzucająca 1 czy 2 razy w miesiącu będzie potrzebowała połowę tego .

Sniff I spływ trochę nieprzyjemny trzeba zaopatrzyć się płyny, które zamaskują ten posmak.

Po aplikacji i pierwszych wodospadach odchulsm lekkość umysłu i narastające ciarki po całym ciele . Peak to 30 minut poczym powoli spada i jest ogromna chęć na dorzutke . Max 2 może 3 bo potem to strata materiału.

Działanie typowe dla aktualnych 3cmc jeśli chodzi o stosunek speed/ eufo to zdecydowanie przewaga speeda z wyraźna euforia w tle.
Libido up Smile

Czas działania to 1h .

Zwala znikoma po zjedzeniu 1g na 3 razy.

Podsumując bardzo dobre 3 cmc dla osób doszukujących się przewagi speeda. @@@@@


RE: De***ner-ch**s.c** - Attenborough - 08.05.2022

Czy ktoś zamawiał od nich do pisogrodu? Dochodzi?


RE: De***ner-ch**s.c** - M100 - 08.05.2022

Dochodzą sam czekam w odpowiednim czasie pojawi się post Smile


RE: De***ner-ch**s.c** - Szyderca - 08.05.2022

Ojciechrzestny Mariusz Sanitariusz lipa mordy nawet nie ma co się podniecać kazdy kanna nie aktywnySad proszę link do zdjęcia , sorry ze dopiero odpisałem , ale nie patrzyłem w ten dzial. I sprawy rodzinne.

https://anonfiles.com/t5S5tae3y0/20220504_110525_jpg


RE: De***ner-ch**s.c** - M100 - 08.05.2022

Szyderca
Dostałeś od nich te kann ?


RE: De***ner-ch**s.c** - Szyderca - 08.05.2022

M100 si bracie ! Masz foto wyżej w linku.