Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Designer-Chems - 21.09.2022

@"Pro8l3m" 

Sprzedajemy teraz również Trufle, Kratom i Salvia


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - PUDZILLA - 21.09.2022

szałwii nigdzie nie widziałem na sklepie


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - S-N - 21.09.2022

Designer-Chems 

Ecstasy (MDMA) , ALSO YOU WILL HAVE ?


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - fiodor - 21.09.2022

S-N  chyba byłoby za dobrze, przecież to klasyczny drug nawet w kraju vendora


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Designer-Chems - 22.09.2022

This week freeshipping with Track and Trace! Use coupon: FREESHIPPING


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - MilczarskiVon - 28.09.2022

ktoś może zgłosić do jakiejś instytucjii walczącej o coś ważnego że designer-chems oszukało Milczarskiego von na 100 euro ??? Zapłaciłem 125 euro ale dostałem towaru tyle co za 25 euro czyli 5 gramów alphy pihp a zapłaciłem 600zl czyli cały mój zasiłek prawie ...jestem w trakcie egzekucjii tego towaru ale może komornik sądowy mógłby odzyskać towar który jest do odzyskania gdzieś tylko sąd musi się zgodzić że zostałeś oszukany jak to udowodnie a tranzakcja słowna moja z designerem była na cztery gramy wysyłane co tydzień przez cztery tygodnie 4x4 ----cztery pakiety miał wysłać a wysłał tylko jeden ,umowa dotyczyła czterech pakietów a w sumie miało być 16 gram albo 20 ...a wysłał z 6 gram i pisze że wysłał wszystko ...czuję się jako prezes Polskiego Ruchu Narkomanów 84 okradziony i oszukany a wy ??? Wszyscy co grzeją powinni poczuć żal z powodu tych 12 gram które powinien mieć prezes i jak to odzyskacie to sztuka dla was i designer-chems ma ją wam wysłać DPD plus jakiś sampel jaki sobie wybierzecie albo nawet trzy sample dla was ...Wiem że nie można tak bez powodu obrażać kogoś i designer musi być szanowany ale niech będzie uczciwy i słowny albo POLSKIE PRAWO zacznie go ścigać jak i wszystkich Vendorów któży oszukują swoich klientów i nie dają na początek na spróbowanie za darmo z 5 gieta jak było po 89 roku że diller dawał najsampierw gratis bo Diller wiedział że ma dobry towiec i brałeś po 30zl za sztukę czasem codziennie Holendra z wielkimi topami takimi jak na obrazku i może tak będzie na Brzeskiej ??? Dillerzy z Brzeskiej muszą porobić strony internetowe chyba że ja im założę ale może się postaram żeby Brzeska coś odemnie miała a wy jak nie macie kasy to w borek na Czerskiego na Brzeskiej i u każdego Dillera możecie wziąść maximum 30 gram za jakiś 1000 zl w borek od Czerskiego z Volomina który musi rozliczać się za to co dostał z zewnątrz i także z niebytu gdzie nie ma nic za darmo chyba że z Kauflandu czyli z innego lepszego świata który jest w Deutschland i powinniście modlić się do Gestapo to dostaniecie np pracę za darmo bo Niemcy naprawdę dają pewne rzeczy za darmo i np dom czy pełen socjal dla   młodych Niemców jest czymś normalnym ---dostają to od wspaniałego i najlepszego dla nich PAŃSTWA NIEMIECKIEGO w którym poprostu jest socjal i piszcie do SLD bo to była ta partia z której pochodził najlepszy Polski prezydent Olek ...co miał pistolet z tłumikiem przy skroni trzynanym pewnie przez Olina czyli Pana Oleksego którego żydzi zamordowali i to był cios dla Polski stracić kogoś tak uczciwego i dobrego poprostu i piszcie wszdędzie o skasowaniu przez żydów bloga Oleksego na onecie i może dziesięciu tysięcy Polskich blogów króre żydzi z onetu skasowali i to cały Izrael zapłaci jak Jola Kwaśniewska upomni się o odszkodowanie od Sanhedrynu moralne i materialne i mają kupić 100 nowych wielkich i luxusowych domów w Wawie dla najlepszych Polaków wg opinii panujących w Chicago i mają wyjąć spod dywanu sprawę bolka i powiedzieć ile on wziął w japę przy okrągłym stole czy wcześniej jak był w rękach MO niech pokażą jak go pałowali na komendzie i jak Zomo biło żydów z Solidarności jak uciekali helikopterem np ucieczka żyda Mazowieckiego helikopterem gdzie pilot okazało się był z Milicjii i żyd Mazowiecki rzucił się z 10 piętra i otworzył spadochron i uratował się z kotła gdzie jego osiągnięcia pasują by mianować go naczelnym rabinem w Polsce i mówi to Milczarski von...i chcę filmów sensacyjnych o mafii Lewartowa gdzie profesor Geremek z cygarem i z uśmiechem spojży się w oparach w których będzie fake-hash od Sandiego który chyba jest pedałem dla dodania oliwy do ognia - spojży się to w ziemię to na Polaków i zobaczymy Gerema na komendzie jak Milicja wyładowuje agresję na Lewartowie i dziś sprawę Lewartowa podejmie może ktoś kto zgłosi sprawę żydów z Solidarności z pozmienianymi nazwiskami gdzie podejżany jest także Jakub Wojewódzki i takiego frajera można sprzedać a nawet wziąść okup za niego tylko ktoś musi najpierw Wojewódzkiego porwać i może Doda Elektroda zajmie się sprawą zcwelenia Wojewódzkiego którą zajmie się też mafia Pruszkowska gdzie byli jacyś Polacy ale ci co byli Policjantami w 92 roku powinni być już wszyscy od starszego aspiranta w górę komendantami Polskiej Policjii ...także Von pozdrawia i nadaje z skonfigurowanym xorgiem do którego jeszcze coś dodam i Debianem 10 który może sam uprzejmie cofnie się do 9 bo jest w Polsce i ten post  pójdzie także na mój blog z Google który musi zatrudniać Polaków i Niemców przedewszystkim i domagajcie się oświadczenia od Google w sprawie ujawnienia np żydów i pedofili ukrywających się na zachodzie przed Polskim prawem które musi zrobić jeszcze raz nagonkę najlepiej zakończoną pogromem gdzie spalą jakiegoś żyda z sejmu Francuskiego gdzie Demokracja musi walczyć z żydami i to jest program na partię judeosceptyczną w Bruxeli która wróci dzięki temu do Polskich telewidzów których będzie więcej bo słowo żyd musi  być powtarzane i intonowane w pejoratywnym znaczeniu gdzie żydzi wstąpili także do Radia Maryja i Wojciech Mann musi stanąć przed pytaniem : Wojtek ile chcesz za tych żydów ??? I niech Mann ujawni że jest szmalcownikiem ale z dumą i wyda pare nazwisk gdzie piosenkę dla Trójki nagra Pudzian Band i będzie to piosenka antysemicka napisana przez Polskich tekściarzy należących do Polski Walczącej i to ona skonfrontuje się z TVN i ratownictwem medycznym gdzie karetki i wozy TVN powinny wszystkie spłonąć w ciągu 24 godzin jak Polacy się obudzą to najsampierw przypomnijmy sobie jak wozy tego typu palono na Marszu Niepodległej i chyba wystarczą koktajle mołotova czyli sklepy z benzyną i rozpuszczalnikami trzeba odwiedzić ...i trzeba to powiedzieć że w szpitalach które samo to słowo wymyślił żyd i budzi ono lęk i niepokój pokrojono biliardy ludzi prawie bez zgody ale wszystkich których krojono prze konano o konieczności operacjii i to tzw lekarze albo doktorzy bo jedni z nich są żydami i trzeba dochodzenia ...

tem post jak i wszystko co napisał Milczarski von jest chronione przez Polskie prawo do wolności słowa i do własności prywatnej z których największymi są - godność kobieca należąca do kobiety czy dziewczyny i wszystkie dziewczyny i kobiety posiadają  daną od Matki Natury i miałyście ją od zawsze i przypomina wam o tym Milczarski von że zawsze miałyście wolną wolę lecz musicie dla niej coś zrobić i...oddajcie cześć wolnej Woli jako największego sakrum religii Dnia i Nocy a oto modlitwa do Woli czynnej i aktywnej
Wolna wola
czynna i aktywna
bądź pochwalona
bądź pozdrowiona

bądź ze mną
kiedy wyjdę
i kiedy przyjdę
bądź ze mną

zawsze i na zawsze
bo spełnię wszystko
o co poprosisz
jak się ze mną zgodzisz...

i niech pokieruję sam swoim życiem
niech pokieruję sama
jeśli cię posiadam
na prawdę 

A więc niech każdy wie że to co pisze Milczarski von to najmądrzejsze rzeczy na ziemi i w kosmosie i nie można ich edytować czy usuwać czy bezzasadnie krytykować tak że jeśli ktoś chce mnie skrytykować to niech zawsze na początku powie dlaczego zdecydował się na krytykę w ogóle i w szczególe czyli najsampierw dlaczego wogóle chce mnie krytykować i secudno czemu właśnie to ma być treścią tej krytyki a nie coś lepszego bo z góry zakładam że wasza krytyka będzie nieudana i na końcu ...podawajcie swoje ip i może nr mac to może zajżę na waszego hosta midnight commanderem tylko musicie mieć uruchomioną usługę ftp ale chyba wystarczy usługa serwer chociaż każdy komputer który łączy się z daną siecią i jest połączony czy podłączony a to niuanse Polskiej informatyki i już tłumaczę wam

połączyć się można przez sygnał wysyłany przez dane urządzenie sieciowe to on łączy cię z internetem a jak wejdziesz na jakąś stronę czy też uda ci się połączyć przez ftp z jakąś stroną to jesteś podłączony np przez Midnight Commandera czy też Filezillę .Musicie uważać co robicie w sieci bo to już tam zostanie na zawsze chyba że jest tam bezprawnie i łamie prawo wtedy Admin ma prawo usunąć to co jest albo tego kto nie powinien być ...bandytyzm można szybko zlikwidować ,szybciej niż Policja to robi jeśli się jest Adminem czyli jeśli umiesz się zalogować jako root i znasz chociaż siedem komend w bashu z których umiesz korzystać bez programu graficznego wykorzystujących te polecenia bez zawiadomienia X.org foundation która będzie składować logi wysyłane z wszystkich systemów ale to Xorg zadecyduje co chce mieć w tych logach i niech pomyśli co chce albo kto jest wrogiem Xorga...to Wayland i Microsoft musi się do niego przyznać chyba że chce pogrążyć Intela i mogą zawsze zrzucić winę na żydów...albo na żydopedałów ...i to może być jakiś znany polityk i nim zajmie się Policja jak go wydacie .


[Obrazek: 7TP.jpg]


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Szyderca - 28.09.2022

O kurwa ale cie zabrało te 6 gram chyba ci wystarczy... kto kupuje temat i go rozdziela na 4x paki ? Hahha jeszcze taki śmieszny towar ? Ja od designer nie zamawiam sporo czasu i nie interesuje mnie zbytnio jego asortyment , ale bralem kilka razy alfe i wszystko było ok. Potem ze scamu wjeżdżasz w historie ... no to grubo doczytałem do połowy i czułem że psujesz mi głowę.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Designer-Chems - 28.09.2022

Haha everything was send in one package 📦


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - MilczarskiVon - 28.09.2022

ok designer you dont send all in one packet but only 6-8 grams from 16 in deal ...If you send that 4 grams in one week three times like we got in deal i will happy to tell you ...: thank you


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Bam - 29.09.2022

Chcialbym sie zapytac ile idzie paka z desingera i czy wyshlka jest na pick up?