Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Maniek - 15.10.2022

Wcześniej jakoś zachwalałeś tego vendora... Zatem dlaczego teraz czas go błotem obrzucić?


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - fiodor - 15.10.2022

Tez jestem ciekaw co Ci się tam wydarzyło u designera. Powiem szczerze, że dziwi mnie, że akurat z nim jakieś problemy były...


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Szyderca - 15.10.2022

Ja tam problemów nie miałem nigdy a kupowałem od niego alfe jak kiedyś escobar nie mial przez chwilę apihp to zamowilem od niego , ale wtedy go na tym forum nawet nie było he Smile jeszcze jedno 25g apihp bialy powder w grudzie lezy w magazynie. Tylko że ja nie zamawiałem u designer od 3/4 miesięcy. Więc nie wiem co tam się teraz dzieje , napisałem raz e-mail z miesiac temu moze coś koło tego z zapytaniem nie dostałem odpowiedzi i wiecej nie pisałem.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Z V miałem do czynienia dwa razy szybko odp na maile co do wysyłki też dało się dogadać a było to z jakiś miesiąc temu w sumie  maile co jakiś czas  dostaje od niego np o jakiś tam promocjach czy coś w tym stylu


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Yalasek - 15.10.2022

Vendor znikt a razem z nim moje w morde jebane sample, kkkkk 5 dni temu ost raz odpisał potem znikł notka nie odczytana do tej pory no co czekamy zatem.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Yalasek  ponów maila albo spróbuj z innego może V ma dużo na głowie i przeoczył twojego maila  Smile


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Yalasek - 15.10.2022

UltraKsiężyc nieno spokojnie sample i tak są z innych źródeł design to. Dodatek mogę poczekać nei. Przeoczył napewno piszemy całkiem często


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Maniek - 15.10.2022

Wątpię, żeby przeoczył maila, bo praktycznie zawsze na każdą wiadomość odpisuje w miarę szybko. Widocznie vendor ma wyjebane na wysyłanie darmowych sampli - napisał coś na odczepnego i tyle.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - UltraKsiężyc - 15.10.2022

Maniek aaa to o sample chodziło to jest pewnie tak jak piszesz.Myślałem,że o zamówienie
Trochę wstyd tak o sample pisać by mi było mam na myśli swoją osobę.Są rzeczy ważne i ważniejsze jak się chce mieć przyjemności trzeba trochę zapracować na to takie moje zdanie,ale każdy orze jak może.Życie nauczyło mnie jednego nie ma siana nie ma ćpania proste


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Szyderca - 15.10.2022

Maniek ja nie pisałem o sample i nie dostałem odpowiedzi , ale mi nie zależy zbytnio na tej odpowiedzi bo to tylko bylo pytanie. Ale fakt taki ze odpowiedzi nie mam heh Podobno kultowa