Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Maniek - 15.10.2022

Szyderca Ale czy ja pisałem o Tobie? Przecież Ty nie piszesz maili do vendorów i nie prosisz o darmowe sample...


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Yalasek - 15.10.2022

Napewno nie ma bo gadaliśmy o innym forum nie tu opinia a gdzie indziej więc sam zaproponował waść Maniek

Akurat jeżeli chodzi o tego V to jak nie chce dać sampli to pisze wprost że nie da rady sklejasz łapiesz kumasz nadążasz


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - S-N - 15.10.2022

sępy Big Grin


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Maniek - 15.10.2022

Skoro sam zaproponował sample, to teraz trzeba jedynie grzecznie czekać i tyle - w końcu to nie zamówienie za które się płaci i wymaga się szybkiej dostawy. A Twój pierwszy post zabrzmiał, jakby Designer zrobił co najmniej wyjebkę i "znikł z Twoim sianem... A to tylko sample, które może wysłać, ale nie musi.


Ok koniec tego spamu, proszę od tego momentu pisać jedynie opinie na temat sklepu lub jakieś ważne informacje.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - paradise - 15.10.2022

Tez bym nie odpisywal na zbyteczne wiadomosci samplarzy + Desinger to dobra zaufana marka mozna zamawiac, sorty sa dobrej jakosci, a obsluga rzetelna.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Szyderca - 15.10.2022

paradise hehe zabawne jak pisze to osoba z takim starzem hehe Podobno kultowa ale racja jak zamawiałem apihp gdzie dalej lezy 25g na magazynie bo u escobar sie pojawiła to nie otwierałem. Ale taka sama jak wcześniej bralem więc pewnie spoko. A i czytaj posty bo mialo być już nie pisane, dalsza dyskusja tego monotonego tematu.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Designer-Chems - 15.10.2022

(15.10.2022, 13:09)PUDZILLA napisał(a): napisze referat na temat obugi tego dostawcy, to huj nie sklep, w nastepnym poscie wypucuje tego vendora

k.o

Ponieważ nie otrzymuje już próbek



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Pazyfea - 16.10.2022

(15.10.2022, 17:42)Szyderca napisał(a): paradise hehe zabawne jak pisze to osoba z takim starzem hehe Podobno kultowa ale racja jak zamawiałem apihp gdzie dalej lezy 25g na magazynie bo u escobar sie pojawiła to nie otwierałem. Ale taka sama jak wcześniej bralem więc pewnie spoko. A i czytaj posty bo mialo być już nie pisane, dalsza dyskusja tego monotonego tematu.

Jaka jakosc teho apihp?


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - PUDZILLA - 19.10.2022

Odradzam zakupy w tym sklepie!!!
A więc zacznijmy od początku. Złożylem zamówienie dnia szóstego, płatność btc fee na maxa, więc w godzinach południowych płatność dotarła na konto. 
Order:6958
"Note: hello, PUDZILLA is here, if possible, I would like to ask for a gratis to my order in the form of ETH-LAD, I promise hot reviews of both products on the Dopal forum, greetings to the team"

uzupełniono źlemój adres, jednakźe autozorientowałem się chwile po złożeniu zamówienia, napisałem mail z prośbą o korekte. i co? Niny to zrobił, choć...
 Nawet adresu poprawnie nie potrafi nadawca wpisać? Numeru telefonu też nie było, gdybym nie skontaktował się z kurierem, to moglby ktos to w niepowołane ręcę.
[Obrazek: Screenshot-20221019-125039-390.png]



yes yes my friend kurwa, wpisz se debilu tracking i jakie są dane

pakowanie też chujowe 2/10

w czwartek mi napisał o 18, że nie ma ethlad, ale wzamian tego zgodziłem sie na al-lady. więc na logike powinna być nadana 

[Obrazek: Screenshot-20221019-121525-614-2.png]
brzmi znajomo? prawda?

kontakt z vendorem jest strasznie dziwny, mozolny, czasami trzeba pisać kilka razy, bo typ nie potrafi odpowiedzieć na twoje pytania....

żedana

Designer-Chems jakie kurwa "już" jak ja od ciebie żadnego syfu nie pobierałem, a tym bardziej jakieś sample


Maniek KIEDY KURWA ZROZUMIECIE, ZE TEN SKURWYSYNNCISGLE OROWOKUJE A WY CHUJA SE Z TYM ROBICIE HUJ Z TAKIM MODERSTOREM


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - fiodor - 19.10.2022

PUDZILLA  jeśli tak to wyglądało, w sensie brak zmiany adresu to rzeczywiście slabo