Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- W膮tek: Designer-Chems.com - Temat g艂贸wny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - kot_kreskowy - 16.01.2023

ProducentRC

Takich vendor贸w to si臋 szanuje馃榿


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - ProducentRC - 16.01.2023

kot_kreskowy聽 dok艂adnie te kocie ruchy, te gesty r臋kami, to mi si臋 podoba聽Podobno kultowa Podobno kultowa naszym vendorom a szczeg贸lnie predatorowi brakuje luzu, rusza sie jak w贸z z w臋glem a przyda艂o by mu sie troch臋 polotu i finezji w tym smutnym jak pizda 艣wiecie, nie jest tak czarnuchu?聽
(Go艣膰 co wymy艣la艂 ten scenariusz powinien dosta膰 Oscara Podobno kultowa )


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - horsii - 16.01.2023

ProducentRC Ciekawy post, dop贸ki nie przypomnisz sobie 偶e designer to odnoga predatora.
Wink


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - ProducentRC - 16.01.2023

horsii聽 serio????! Nigdy bym tego nie powiedzia艂 po tym jak dzia艂a ich sklep, wszystko ogarniane na tip top, rakieta si臋 zagubi艂a odrazu reship bez gadania, mog臋 powiedzie膰 szczerze 偶e ekspresowo ogarniaj膮 zam贸wienia w dodatku ciekawy asortyment, szczeg贸lnie benzo w prochu, sza艂wia i cubensisy i kilka tryptamin mam zamiar zam贸wi膰 od nich w prochu 偶eby le偶a艂y w zamra偶arce bo po lipie LL boje si臋 偶e mog膮 znikn膮膰 ca艂kiem


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - kot_kreskowy - 16.01.2023

ProducentRC聽I s艂usznie.聽 Z lizergaminami mo偶e by膰 deficyt w pewnym momencie.


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - ProducentRC - 16.01.2023

kot_kreskowy聽Bardziej聽chodzi mi o Mahometa Podobno kultowa pi臋knie po nim jest <3


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - horsii - 16.01.2023

ProducentRC聽nie chc臋 rzuca膰 bezpodstawnych oskarze艅, ale po pewnych zakupach, stylu obs艂ugi(cho膰 to by艂o troch臋 czasu temu) to odnios艂em ja i nie tylko ja takie wra偶enie. Mo偶e si臋 ogarn臋li.
Mahometa w prochu nie ma, i z kwasem tez b臋dzie posucha, o czym pisa艂em w temacie jak zamkneli ca艂e lizardlabs.


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - ProducentRC - 21.01.2023

Ehhh designer nie chce sampli na testa wys艂a膰... Pierdole zamamiam teraz tylko takie rarytasy on funcaps, nie do艣膰 偶e szerszy asortyment to chocia偶 kontakt jest, bo D zamiast nawet odpisa膰 偶e nie to wysy艂a jakie艣 spam maile z okazjami, juz wole dac zarobi膰 funcapsowi


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - Designer-Chems - 21.01.2023

"ProducentRCEhhh designer nie chce sampli na testa wys艂a膰... Pierdole zamamiam teraz tylko takie rarytasy on funcaps, nie do艣膰 偶e szerszy asortyment to chocia偶 kontakt jest, bo D zamiast nawet odpisa膰 偶e nie to wysy艂a jakie艣 spam maile z okazjami, juz wole dac zarobi膰 funcapsowi"



We can not send al the time samples for free. When order we can give you discount


RE: Designer-Chems.com - Temat og贸lny. - Yalasek - 21.01.2023

Panowie wrzu膰cie luz, sample jak b臋d膮 to b臋d膮 , szacuneczek 馃馃憞馃憜馃憠