Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - fiodor - 08.02.2023

Lifeisbrutal  w sensie czy dalej wszystko zajebiście śmiga, a z vendorem idzie się dogadać jak z ziomkiem pod każdym względem. Poza tym czas lotu, bo zawsze było szybko. O jakość raczej się nie pytam, bo na wszystko co próbowałem to było git


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Lifeisbrutal - 13.02.2023

Dopiero co oczy otworzyłam a już dzwonek do drzwi,paka odebrana🙂.Pakowanie jak pakowanie do mnie wszystko bezpiecznie dociera więc zastrzeżeń nie mam co do tego V. Wszystko odbyło się na wymienianie danych tylko do płatności i zamknęło w jednym mailu.Czekałem w sumie z jakieś 5 dni nie licząc weekendu.Co do jakości sortu jeszcze się nie wypowiem bo najpierw trzeba ogarnąć sprawy ważniejsze,ale myślę,że będzie 🔥 jak każda alfa


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Inferno - 20.02.2023

Ta darmowa dostawa z kodem FREESHIPPING, która obowiązywała przez weekend i obowiązuje jeszcze dziś do 24:00 to jest z trackiem prawda?
Orientuje się ktoś?
(20.02.2023, 21:14)Inferno napisał(a): Ta darmowa dostawa z kodem FREESHIPPING, która obowiązywała przez weekend i obowiązuje jeszcze dziś do 24:00 to jest z trackiem prawda?
Orientuje się ktoś?

//Edit. Jest z trackiem, nie doczytałem do końca nie zwróciłem uwagi a było napisane jak byk.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - minx87 - 24.02.2023

zamawialem niedawno ma przyjsc lada moment.... milo jestem zaskoczony bo spoko obsluga maile mozna pisac na luzie odpisuja przyjedzie wędrownik z*******firmy kurierskiej******** to powiem czy dobry mat
narazie moge polecic stronke

(24.02.2023, 09:39)minx87 napisał(a): zamawialem  ma przyjsc dzisiaj, milo jestem zaskoczony bo spoko obsluga maile mozna pisac na luzie odpisuja przyjedzie wędrownik z ***firmy kurierskiej******* to powiem czy dobry mat
narazie moge polecic stronke
*********************nie piszemy o sposobach pakowania ******************** dodatkowo dostalem sampla "czegos" takze no cos pieknego Smile


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Inferno - 24.02.2023

minx87 nie pokazujemy pakowania na forum, lepiej to skasuj Big Grin I nie piszemy dat zamówień i odbiorów Big Grin
minx87 sort można pokazywać, samarki itd. tylko po prostu nie pakowanie Big Grin Spoko luzik Big Grin 

Ja właśnie też czekam a już niedługo będzie tylko problem mam.
Bo zamówiłem te nieszczęsne JWH-210, napisałem maila po angielsku o zamianę tego, jeszcze dzień przed wysyłką i nie dostałem odpowiedzi od Designer-Chems ale może po prostu nie odpisali a zamienili w zamówieniu te JWH na co innego.

Zdam relację jak przyjdzie.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - minx87 - 24.02.2023

luz bede pamietac, mnie tylko ciekawi co to za sampla dostalem jakos probuje rozgryzc i czego sie spodziewac ale chyba bede musial sprobowac po prostu Big Grin


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Inferno - 24.02.2023

minx87 lepiej popytaj ludzi na forum tutaj co to jest bo możesz się nieciekawie przejechać. Nie wiesz co to jest. Big Grin


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - fiodor - 24.02.2023

minx87 ale co nie podpisany był sampel ? Dziwne, bo zawsze wszystko było podpisane, nawet pojedyncze pillsy...


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Inferno - 24.02.2023

Miał napisane na samplu 'BASE FREE SAMPLE" czy coś takiego. I proszek.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - fiodor - 24.02.2023

To rzeczywiście nie wiadomo co to, jak już chcesz w ciemno próbować to od mikro dawek 5-10mg, chociaż ja bym starał się dowiedzieć od vendora co to