Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Inferno - 24.02.2023

fiodor coś podejrzanie długo nie odpisuje xD


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - minx87 - 24.02.2023

zyje bede testowac za godzine od malej zaczne ale tak jak inferno pisal tak mialem napisane, nic poza tym


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Inferno - 24.02.2023

minx87 tylko nie zapomnij poinformować bo jestem bardzo ciekaw co to jest. I jak możesz zrób jakieś dokładniejsze foty tego.
I opisz jak to sie kruszy, jak wygląda. Wiesz.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - minx87 - 24.02.2023

dobra zdam raport

(24.02.2023, 22:37)Inferno napisał(a): minx87 tylko nie zapomnij poinformować bo jestem bardzo ciekaw co to jest. I jak możesz zrób jakieś dokładniejsze foty tego.
I opisz jak to sie kruszy, jak wygląda. Wiesz.

jest pyl ale nie kruszylem wysypalem na odwal, takie jasno brazowe, dwie jeblem szluga spalilem i czekam na kape
[Obrazek: IMG-20230224-232053.jpg]
(24.02.2023, 22:37)Inferno napisał(a): minx87 tylko nie zapomnij poinformować bo jestem bardzo ciekaw co to jest. I jak możesz zrób jakieś dokładniejsze foty tego.
I opisz jak to sie kruszy, jak wygląda. Wiesz.

trzeźwy umysł, skupiasz sie na jednej rzeczy i nic cie nie rozprasza, poce sie jak po krysi, libido wzrosło, spokoj jest, spowalnia mniej wiecej tak samo jak tramal no niema zle zara nastepne trzasne

(24.02.2023, 23:58)minx87 napisał(a): trzeźwy umysł, skupiasz sie na jednej rzeczy i nic cie nie rozprasza, poce sie jak po krysi, libido wzrosło, spokoj jest, spowalnia mniej wiecej tak samo jak tramal no niema zle zara nastepne trzasne

teraz skruszylem duzo wyszlo i czuć od razu wiec odjebalem na poczatku XD
(24.02.2023, 22:37)Inferno napisał(a): fajnie spawa, mocne libido, zero speeda, trzezwe myslenie, cisnienia na dorzute nie czulem, splywu nie czuc dla mnie git skonczylem na 5 reszte zostawiam na zaś

dobre nie powiem spalem z 3h fajnie trzymie mdphp free base to te brazowe jak cos


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Inferno - 04.03.2023

0 kontaktu od Designer-Chems na maila o zamówieniu, ze chciałbym zamienić te JWH-210, na inny produkt. Nawet po wysyłce i dłuższy czas już po odebraniu zamówienia.
Zamówiłem 1g ADB-BUTINACA oraz 1g JWH-210, przy wtopie, zacząłem pisać przed wysyłką maile ale niestety kontakt zerowy.
Otrzymałem to co zamówiłem - fakt.

Zrobiłem teraz kolejne (przy okazji FREE-SHIIPING) zamówienie z adnotacją do zamówienia o zaistniałej sytuacji - i przy okazji z lekką nadpłątą.
Jeżeli Designer-Chems oleje to, to dla mnie zostaje sklepem przegranym i więcej zamówienia tutaj nie zrobię.
Będę informował o bieżącym stanie.


Cytat:https://i.ibb.co/Bj82KPJ/333112246-1173962396592029-1439045684320783541-n-1.jpg

+ Dopiszę maila o zaistniałej sytuacji do vendora, umieszając tutaj screena z Forum.

Obecnie kontakt zmieniam na: 6/10
Obsługa klienta: 7,5/10


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - r73733@gmail.com - 05.03.2023

Witam. Można zamawiać z tego sklepu Na paczkomat ? Jak w takim przypadku wypełnić formularz zamówienia ? W formularzu jest miejsce " ulica , kod pocztowy " czy tam trzeba podać ulice i numer na której jest paczkomat ?czy można zamawiać do Niemczech ? Ile czasu wtedy będzie szła paczka ? Czy w ogóle zamówienia z tego sklepu przychodzą ? Bo zamówiłem z innego ale tracę nadzieję że w ogóle paczka dojdzie, nie chodzi o pieniądze bo pracuje w Niemczech . Kiedyś były inne czasy, sklepy bały  się złej opinii w internecie


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - fiodor - 05.03.2023

r73733@gmail.com 
Na paczkomat nie można, o ile nic się nie zmieniło.


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - olancucki - 14.03.2023

Czemu nie ma wątku o 3FMA?
Proszę o założenie takiego! <3
Wyprosiłem sampla od vendorka i chciałbym napisać recenzję, jak paka mi wpadnie pod koniec miesiąca :-)


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - xumbo - 14.03.2023

Czyli desinger dalej działa i można śmiało zamawiać?


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - olancucki - 14.03.2023

Tak! Opłaciłem zamówienie wieczorem.

Na drugi dzień tracking kod na privnote dostałem.