Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Czeslawo - 14.03.2023

Inferno koniecznie napisz ja sprawy się potoczyły z Designer-Chems . 

Sam również  chciałbym "przywitać się z V zamówieniem".  Smile


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - xumbo - 17.03.2023

Dziwne. U mnie brak kontaktu od paru dni, pisałeś przez notkę w ENG?


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - fiodor - 17.03.2023

U mnie często brak kontaktu, jakby sobie wybierał komu odpisuje...


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - PUDZILLA - 17.03.2023

(19.10.2022, 12:31)PUDZILLA napisał(a): Odradzam zakupy w tym sklepie!!!
A więc zacznijmy od początku. Złożylem zamówienie dnia szóstego, płatność btc fee na maxa, więc w godzinach południowych płatność dotarła na konto. 
Order:6958
"Note: hello, PUDZILLA is here, if possible, I would like to ask for a gratis to my order in the form of ETH-LAD, I promise hot reviews of both products on the Dopal forum, greetings to the team"

uzupełniono źlemój adres, jednakźe autozorientowałem się chwile po złożeniu zamówienia, napisałem mail z prośbą o korekte. i co? Niny to zrobił, choć...
 Nawet adresu poprawnie nie potrafi nadawca wpisać? Numeru telefonu też nie było, gdybym nie skontaktował się z kurierem, to moglby ktos to w niepowołane ręcę.
[Obrazek: Screenshot-20221019-125039-390.png]



yes yes my friend kurwa, wpisz se debilu tracking i jakie są dane

pakowanie też chujowe 2/10

w czwartek mi napisał o 18, że nie ma ethlad, ale wzamian tego zgodziłem sie na al-lady. więc na logike powinna być nadana 

[Obrazek: Screenshot-20221019-121525-614-2.png]
brzmi znajomo? prawda?

kontakt z vendorem jest strasznie dziwny, mozolny, czasami trzeba pisać kilka razy, bo typ nie potrafi odpowiedzieć na twoje pytania....

żedana

Designer-Chems jakie kurwa "już" jak ja od ciebie żadnego syfu nie pobierałem, a tym bardziej jakieś sample


Maniek KIEDY KURWA ZROZUMIECIE, ZE TEN SKURWYSYNNCISGLE OROWOKUJE A WY CHUJA SE Z TYM ROBICIE HUJ Z TAKIM MODERSTOREM


ostrzegałem Podobno kultowa


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - olancucki - 18.03.2023

Designer-Chems 
Thanks you very much for the samples! 
I AM very happy with customer service and everything. Research chemicals from you are very high quality. I will definitely be ordering every few weeks/month.

Cheers! <3


RE: Designer-Chems.com - Temat ogólny. - Inferno - 24.03.2023

Czeslawo reship... ale za JWH-210 nic nie dorzucili. 0 gratisa...


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 25.03.2023

W dupach wam się pojebało. Co wy macie takie parcie na szkło żeby od razu dostawać odpowiedzi na pewnie głupie i notoryczne pytania.

 Czego nie rozumiecie? 

Chłopaki nie odpisują bo mają wolny dzień od pracy, a wy już chuja do dupy dostajecie.

Myślałem że to ja jestem narwany ale wy jesteście francuskie pieski i macie zbyt duże wymagania.

Poproscie vendorka o prywatny numer i trujcie mu dupę, jak spędza czas wolny z rodziną to na pewno mu się to spodoba cepy.

Pozdrawiam!

Hahahahhaha!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Beeniepatu - 26.03.2023

olancucki chyba Cie juz temat porobil i 'bycie narwanym', ktore zarzucasz innym, wlasnie wyszlo z Ciebie ze zdwojona sila. Nie rozumiem do kogo konkretnie piszesz, looknalem kilka postow wstecz i nie znalazlem niczego co mozna uznac by za adresata Twojego komentarzw - moze poza postem fiodor  gdzie pisze o braku kontaktu kilka dni i zastanawia sie o co chodzi. Ty wyskakujesz jak Filip z konopii i ciskasz sie tak, jakby dzis ktos cos tu wrzucil w temacie. Bo rozumiem, ze dzien wolny, o ktorym wspominasz, to dzis. Ogarnij sie prosze, bo zaczynasz pojawiac sie w raporcie watchlist


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 26.03.2023

Przecież ja tylko zartuje. A teraz płacze że śmiechu.. ale mnie to rozmieszylo, trolluje tylko! XD taki thrash talk dla zabawy.

Normalnie łzy mi ze śmiechu lecą, brzuch mnie boli hahaha hahahaahahha!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Beeniepatu - 26.03.2023

olancucki wszyscy wiedza, ze jestes kabareciarz rodem z familiady. Wszyscy maja z Ciebie beke. Niemniej, ogarnij bajere bo robisz sie specjalnej troski - moze jak tak powiem to zrozumiesz. Bo na razie to masz zero kumania bazy