Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 26.03.2023

olancucki to wypierdalaj na dopka, bo tylko tam się nadajesz prezentując swój poziom retoryki




v taki kurwa bogol a nie stac go na sekretarke? tutaj partnerzy odpisuje ci w ten sam dzien, nawet po kilku minutach, przestan lizac dupe sa sample predatorowi, i skoncz z tym pierdoleniem


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Kkkkkowalik - 29.03.2023

Witam jestem nowy jak długo czeka się na wysyłkę od designer? W weekend poszedł przelew a zamówienie dalej „on hold” do dziś bez numeru do śledzenia paczki

(29.03.2023, 23:25)Kkkkkowalik napisał(a): Witam jestem nowy jak długo czeka się na wysyłkę od designer? W weekend poszedł przelew a zamówienie dalej „on hold” do dziś bez numeru do śledzenia paczki

Designer-chemia how long will i wait for shipping? I sent money over the weekend. order 8233. please track to my mail adress

did the money arrive?
Designer-chems how long will i wait for skipping? I sent money over the weekend order 8233 please track to my mail address


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 30.03.2023

Kkkkkowalik ehhh a jak wchodził na rynek to gdzieś przez rok czasu był mój ulubiony vendor, kontakt kilka razy dziennie, jak z ziomkiem, wielkie gratisy ehhh jak to szybko sklep może się zjebac, wielką szkoda  Sad


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 30.03.2023

Obecnie strona sklepu nie działa, automatycznie przekierowuje na jakieś spam strony. Awaria.


Jakiś czas temu porównywałem kilka produktów z ich strony z produktami,a raczej z tym co jest dostępne w dziale preda na kurewskim forum (nie posiadam TORa) i prawdopodobnie są to te same produkty. 
Z tego co widzę, czasy odpowiedzi na maile oraz stopień zaangażowania w realizację zamówień - wypisz wymaluj Pred
Baner też jakoś dziwnie podobny do tego predowego z gówna.
Uzyskanie od nich jakichkolwiek próbek na testy (sam nigdy nie prosiłem, piszę z tego co zaobserwowałem jak to się ma u innych) również typowe działanie preda, czyli:  Kaseta maszyny losującej została otwarta; za chwilę nastąpi losowanie trzech samplarzy xd

Niczego nie twierdzę, ale tak jak wcześniej wspomniał PUDZILLA , za bardzo to wszystko ze sobą koreluje.
Oczywiście wszystko powyższe to może być tylko teoria spiskowa urojona w mej głowie, lecz ja osobiście nie ufam temu vendorowi z uwagi na wiele zbieżnych, które w sposób pośredni lub bezpośredni łączą go z Predatorem.


A jeśli kolega Kkkkkowalik ma taki a nie inny problem, to może warto by było poprosić o pomoc Maniek ?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Maniek - 30.03.2023

Napisałem do sklepu, żeby wyjaśnił sytuację z użytkownikiem Kkkkkowalik.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Designer-Chems - 30.03.2023

Hi Guys,
What is going on?

We had some busy days all is send


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 30.03.2023

Designer-Chems 
Strona Ci umarła.
Strona ożyła.
Kkkkkowalik jak tam sytuacja z zamówieniem? Wyjaśnione?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Designer-Chems - 31.03.2023

Hé has to read is mail.
Hé allrrady received a few days ago


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Demilich - 05.04.2023

Widzę, że sklep ma świetną ofertę na kwasy.
1P-LSD 100mcg Blotter za €7,50
1P-LSD mini 20mcg Blotter za €10,00
To ma sens, jakby 100mcg mnie za mocno porobiło, to zapłacę więcej i dostanę 5x mniej.
To w końcu ile tam jest tego kwasa?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 05.04.2023

Kkkkkowalik wyjaśniło się?