Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 18.04.2023

xumbo z uzyskanych przeze mnie informacji (a to na prawde konkretne zrodlo) wynika, że designer został sprzedany ekipie, ktora prowadzi preda

a preda sprzedali dopkowi


jakby tak popatrzec, to polityka prowadzenia i zasad dzialania shopu jest identyczna


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 18.04.2023

Hajs zaksięgowany na kacie Vendora. Status bez zmian: Wstrzymano. Czy tak jest z nim zawsze ?  Ciężko odpisac im na mejla od momentu zapłaty za zabawki... Czyżby wyjebka ? Jak to bylo u was ?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - xumbo - 18.04.2023

PUDZILLA to bardzo cenna informacja i powinna dać do myślenia użytkownikom forum, tak więc na chwilę obecną radziłbym wstrzymać się z zamówieniami.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 18.04.2023

(18.04.2023, 12:13)Wargod2633 napisał(a): Hajs zaksięgowany na kacie Vendora. Status bez zmian: Wstrzymano. Czy tak jest z nim zawsze ?  Ciężko odpisac im na mejla od momentu zapłaty za zabawki... Czyżby wyjebka ? Jak to bylo u was ?

przeczytaj kilka stron wcześniej aby się dowiedzieč


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 18.04.2023

(18.04.2023, 13:18)PUDZILLA napisał(a): przeczytaj kilka stron wcześniej aby się dowiedzieč

Nigdy nie bawiłem się z Rc, jest to dla mnie nowość nie znam preda ani innych... Odpisali na mejla paczkę puszczą w srode, czwartek. Wiec czekamy...


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 18.04.2023

Wargod2633 
To żeś se wybrał sklep na pierwsze zamówienie...nie ma co Podobno kultowa
A mamy tu przecież tyle pewniaków z szybciutką dostawą.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ProducentRC - 18.04.2023

kot_kreskowy  może chciał benzo w prochu po prostu


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 18.04.2023

ProducentRC 
Nie wiem co on tam chciał, ale zamawiając pierwszy raz cokolwiek i  czytając ostatnie dwie strony, miałbym poważne wątpliwości co do składania tu zamówienia.
Być może jestem trochę uprzedzony bo domyślam się kto tam paki wysyła, no ale obiektywnie rzecz biorąc, to czy nie mam racji?
Zresztą, nie mój chajs i nie moja sprawa.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ProducentRC - 18.04.2023

kot_kreskowy  masz rację też wkurwił bym sie gdyby z moim pierwszym zamówieniem były jakieś opóźnienia/zawirowania, z pewnością zraziło by mnie to do kolejnych zakupów nawet u innych v bo uraz by mi został że to nie śmiga tak jak powinno, a śmiga u ducha, Pablo i słonia wszystko, kontakt, dostawa mniej niz 48h (w przypadku Escobara do 5dni max, bo el patron ma zapierdol), i jakość, ja tylko czekam aż duch pyrazolam albo broma w prochu wprowadzi


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 18.04.2023

Dokładnie o to mi chodziło 👍
Ja tu nie sugeruję, że będzie wał, bo ten sklep tak nie działa,  lecz to, że słabo wygląda tu zarówno kontakt z klientem, support w przypadku jakichkolwiek zawirowań oraz co najważniejsze - bhp (potrafią wpadać paki), co może jeszcze doprowadzić do późniejszych potencjalnych problemów.