Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 18.04.2023

Ja się nigdy na nich nie zawiodłem.
Właśnie zrobiłem zamówienie a jutro je opłacam.
Pewnie doleci za 3-4 dni jak zwykle.

Ryzyk fizyk! XD


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 19.04.2023

Macie racje panowie nie zagłębiałem sie w temat na forum, przejrzalem tylko dwie pierwsze strony a nie ostatnie jak kolega trafnie zauważył SmilePod wpływem emocji i krajówki, zamowilen Smile Mój błąd, zeby bylo śmieszniej zamówiłem ekspresem a mieszkam 100 km od NL... Szybciej sam pojechał bym na zakupy. Ja jebie sam do siebie sie śmieje z tej sytuacji .I zeby nie bylo ze płaczę mam po całości na to ale nie tak sobie wyobrażałem zakupy w tym sklepie i warto sie zastanowić przed zakupem. Juz w temacie wspomniec ze rating ostto w dół.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 19.04.2023

****data**** oplacone  3-4 maila 0odp Designer-Chems  Contact people.I take only sample pack xD   predkosci duch  Niektorym by sie troche przydało.Nawet nwm czy wysla nr track./"kurier wysle"/czy walek


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 20.04.2023

Ja opłaciłem 30 minut temu i moje zamówienie u Designer-Chems już jest processed. Proszę się nie zrażać. Normalnie wysyłają zamówienia w trybie asap. Oraz dla każdego zamówienia z wysyłką z tracking kodem dostaje się kod. 
Polecam vendora.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 20.04.2023

Aż sprawdzę u siebie .

I chuja  ststus wstrzymano, a miało dzisiaj lecieć.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 20.04.2023

Wy jesteście niemożliwi. Hahaha.
Mogę wrzucić skriny potwierdzające to co napisałem.


20-04-2023, 14:13:07 zapłacone w bitomacie 
-------->
2:19:40 PM
4/20/2023 your payment Has Been confirmed


Jutro na pewno dostane tracking code, jak zwykle express.

I wtedy też napiszę posta.

 Nie rozumiem co u was nie działa. Przykro mi...

Kontakt z vendorem może być nie taki jak tego oczekujecie, bo vendor nie zawsze odpisuje od razu, może być tak że czeka się dzień, nie wiem dwa.

Płatność jest sprawdzana i potwierdzana diabelnie szybko. U mnie to było 7 minut, a nie 30 jak napisałem post wcześniej.

Nie rozumiem skąd te negatywne opinie dla Designer-Chems 

Ja zamawiam co parę tygodni i jestem mega zadowolony. Polecam każdemu!

Zasada dla expresowego zamówienia jest prosta:

1. Robisz przemyślane zamówienie żeby go nie opóźniać późniejszymi mailami o edycji treści zamówienia.

2. Opłacasz zamówienie preferowana przez Ciebie drogą. (Dla płatności BTC jest zawsze rabat).

3. Najpóźniej na drugi dzień dostajesz na privnote TRACKING CODE do UPS albo DPD jeśli wybrałeś opcję ze śledzeniem co również polecam.

Tyle z mojej strony, pozdrawiam forumowiczów!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 20.04.2023

zawsze się znajdzie ten jeden, czy dwóch, którzy staną murem za vendorem

ja swoją sytuację opisywałem wcześniej i do normalnych nie należała, zresztą ziomuś rób sam sobie research, a potem wyjeżdzaj o nieskazitelności dostawcy
zresztą sami poczytajcie najnowsze opinie...
https://pl.trustpilot.com/review/designer-chems.com?languages=all&sort=recency&stars=1&stars=3

[Obrazek: Screenshot-20230421-004417-773.png]

czy Polacy to takie gamonie i nie wiedza o istnieniu takich stron juz trustpilot, kiyoh, czy w chuj podobnych gdzie ludzie wystawiaja recenzje, czy tylko przeglądają sobie forum to albo tamto xD?

nie wiem, ale wydaje mi sie, ze kultura forum o tematyce rc w Polsce jest pod wyjatkowa pod wieloma wzgledami


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 21.04.2023

Dobra wygraliście. 
Najlepiej w ogóle nie zamawiajcie i to od nikogo. Tylko sobie zaszkodzicie itd.
Komentarz zamieściłem tylko dlatego bo dałem się sprowokować negatywnym opiniom innych użytkowników. 
I dla mnie to coś nie klarownie wyglądało.
Nie obchodzi mnie to już dłużej bo spojrzałem na problem z innej strony. 
Nie jestem fanatykiem research chemicals ani narkomanem żeby tak do tego podchodzić więc zmieniam swój ton.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 21.04.2023

olancucki 
Twój komentarz nijak ma się do rzeczywistości, a zasadność jego jest co najmniej wątpliwa.
Z twojego wpisu można wywnioskować, że ten vendor to taki zajebisty, szybkie paki i pachnące bąki, a wcale tak nie jest.
Jest natomiast zlewanie klienta, brak jakiejkolwiek odpowiedzi na maile, słabe bhp, wpadające paczki.
Czy to według Ciebie jest ok?

Także wiesz, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zawsze znajdzie się część osób, które będą miały dobre doświadczenia.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 21.04.2023

Dlaczego wogóle ten  "sklep" Jest w działach partnerskich,pewnie wyssali juz tyle hajsu.Nowy tu jestem duch  Sprawdzony    White-Elephant  Sprawdzony w reszte wierze.Ale jak mozna nie wyslac platnych sampli xDDDDDDDDDD