Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 26.04.2023

(25.04.2023, 20:10)fiodor napisał(a): kot_kreskowy , PUDZILLA  i reszta normalnych. Najgorsze, że przez takich cepów jak olancucki , już mniejsza z jakiego sklepu zamawiane, ludzie, którzy nawet nieźle dbają o bhp mają wtopy jprdl

A ty nie umiesz pisać. 

Tworzysz zdania rozwi-rozwi-rozwinietę.

Haha.

Używasz samych samych przecinków zamiast kropek...


Czemu tak osądzasz? Nie nazywaj mnie cepem, proszę.

Po prostu się pomyliłem. Ktoś od razu zareagował i ja również.

Możliwe że skoro mój post dalej wisi, to nie stworzyłem aż takiego ryzyka jak Ty mówisz.

Pozdrawiam.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 26.04.2023

olancucki kretynie(!), to są zdania złożone, a nie rozwi-rozwinięte, ty niedo-rozwi-rozwinięty człowieku, odstaw te dragi, bo po twoich ostatnich postach sprzed miesiąca ciężko stwierdzić, że piszesz je będąc świadomie trzeźwym i za 3 lata jak to zobaczysz nie będziesz czuć krzty wstydu.

offtop


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 26.04.2023

(26.04.2023, 13:24)PUDZILLA napisał(a): olancucki kretynie(!), to są zdania złożone, a nie rozwi-rozwinięte, ty niedo-rozwi-rozwinięty człowieku, odstaw te dragi, bo po twoich ostatnich postach sprzed miesiąca ciężko stwierdzić, że piszesz je będąc świadomie trzeźwym i za 3 lata jak to zobaczysz nie będziesz czuć krzty wstydu.

offtop

Przegiąłeś hamie. Już więcej się nigdy nie zaloguje na swoje konto i nie napiszę ani jednego posta. 
Nie będę się zniżał do poziomu kundla i wyzywał ludzi jak ty, więc kończę tą kłótnie.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Beeniepatu - 26.04.2023

olancucki nie unos sie, bo zupelnie nie ma po co. Jestesmy w wirtualnym swiecie, nie kazdy musi nas lubic. Do tego jak piszemy cos, to musimy akceptowac mozliwa krytyke. 'chamie' np. piszemy przez 'ch', 'Ty' powinno sie pisac wersalikiem (z duzej litery). No ale to tak naprawde nic nie zmienia - jak nie jestes kretynem, to jak mozesz sie czuc urazony tym, ze ktos Cie tak nazwie??? Wyluzuj. Nie od dzis wiadomo, ze dales sie poznac raczej jako wesolek, a nie naukowiec. Nie przez osobowosc, tylko przez pisane tresci. Nie dziw sie wiec, jak ktos zwraca Ci uwage - a jak robi to w sposob, ktory Ci nie odpowiada, to wyartykuluj to a osobe po prostu olej. To jest banalnie proste


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 26.04.2023

olancucki 
Wyluzuj galoty chłopaku. Nikt tu nie jest Ci wrogiem a raczej stara się pomóc.
Zrobiłeś babola - trudno. Wyciągnij wnioski i nie rób tego więcej.
Nie podawaj nigdy żadnych informacji o paczce. NIGDY!

Mordo, mnie też niejednokrotnie zbluzgali i widzisz abym strzelał focha?
Nie, bo nie jestem już małą dziewczynką a z pampersów już dawno wyrosłem.
Przerzucam się powoli na pieluchomajty Podobno kultowa
Ziom, weź to na klatę , przyjmij krytykę i nie popełniaj więcej takich błędów.
To proste zasady i warto ich przestrzegać, chociażby dla swojego bezpieczeństwa.
Proste? Proste.

I zamiast się unosić, lepiej napisz recki tego co dostałeś🤘
Pozdrawiam 😃


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 26.04.2023

olancucki jak tak cie(sic! Beeniepatu ) boli słowo kretyn, to tym bardziej zastanów się nad swoim zachowaniem, bo jak do mnie ktoś powie, że gówno wiem o farmakologii i działaniu SPA, to albo przyznam mu rację i się wyedukuję, albo zażądam argumentacji. Jednak w twoim(sic!) przypadku nie zamierzam ani iść na argumenty, ani nie okazywać szacunku, bo go od ciebie również nie oczekuję, mój wkład w to forum jest kilka wymiarów wyżej niż twój, czyli mam lepsze rzeczy do roboty, niż prostowanie i tłumaczenie takim kretynom, podstaw języka polskiego, oraz tego, że wpierdalasz w 3 dni paczkę z zawartością SPA, które w połączeniu dają właśnie Efekt Kajabuzy (nazwa własna). Wytrzeźwiej na miesiąc, pojedź do rodziny, na wieś najlepiej, weź pobądź trochę z naturą, wyluzuj i wróć przeczytać to co napisałeś. Sam czasem się po głowie pukam czytając posty sprzed roku, ale to oznacza, że dojrzewam i idę na przód, a ty się nie rozwijasz. 


kot_kreskowy Ciebie to roastowałem z pół roku, ale z tej całej szajki (wiesz o kim mówie) to jesteś jedyny, któremu podałbym rękę. 



KONIEC OFFTOPU


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 26.04.2023

PUDZILLA 

Nie mogę pozwolić na to żebyś mnie poniżał wyzwiskami, jakbyś sugerował że jestem mniej inteligentny czy nie normalny. Coś w tym stylu.

Skoro masz zamiar mnie nie szanować to już w ogóle nie odpowiadaj na moje posty.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Beeniepatu - 26.04.2023

olancucki przymiotniki piszemy nierozlocznie. Takze jak cos, to 'nienormalny' 😎 Zawsze mozesz dac 'ignore' na dana osobe


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 26.04.2023

olancucki a za co ja mam cie szanować, za to, że nie podchodzisz do narkotyków i rc poważnie, myślisz, że to jest kurwa zabawa? to są tragedie milionów ludzi, a ty jesteś jedną z nich, patrząc po ostatnich postach sprzed ponad 6 tygodni, ja tu spędzam średnio 3 godziny dziennie, czytam 95% postów, jak ty gościu 4 razy w tym samym temacie samemu sobie odpowiadasz, to ze mną jest coś nie tak czy z tobą? narty


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 26.04.2023

PUDZILLA 
Co tu dużo gadać, dzięki Tobie poszerzam horyzonty 🤘
A krytyka bardzo często znaczy więcej niż tysiąc dobrych słów.
Piona mordo👊


olancucki 
Ty naprawdę potrzebujesz odpocząć od dragów.
Na twoim miejscu posłuchałbym chłopaków. Naprawdę.
Nie wyobrażam sobie jak Ty funkcjonujesz w codziennym życiu.
Ty nie jesteś w stanie przyjąć, że możesz robić cokolwiek źle.
Zjedz co masz i zrób sobie detox.
Długi detox. Głowa odpocznie i wrócisz odbudowany.
Trzymaj się🖐️

#koniecofftopu