Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 26.04.2023

Od jakich dragów mam zrobić przerwę.. czy wyście oszaleli Panowie XD ja nie walę dragów..

Mam 30 lat i używam tylko funkcjonalnych fluorowanych RC do pracy i czytania książek.

Aktualnie nie zażywam żadnych SPA rekreacyjnie.

WIEC NIE WIEM OD CZEGO MAM ZROBIC PRZERWĘ JAK NIE OD FORUM, BO TYLKO ZA SWOJE POSTY ZOSTAJE DOJECHANY :p

Milo mi że odpowiadacie na moje posty. 

Pozdrawiam Was szanowny Pany!

kot_kreskowy 
Dzięki za wiadomość żebym napisał coś o paczce, ale moje zamówienie stoi w miejscu od dwóch dni.
Nie mogę się doczekać aż przyjdzie i wtedy napiszę swoją opinię produktów które przyjdą. 

Pozdrowienia!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Beeniepatu - 26.04.2023

olancucki to juz by bylo jakies 'kuzorium', jakbys byl dojezdzany za nie swoje posty 😎

A powaznie, fluorowane RC nie sa najlepszym wyborem do czytania ksiazek. Fluor jest neurotoksyna - uposledza zdolnosci poznawcze. M.in. umiejetnosc czytania


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 26.04.2023

olancucki czyli flurowane funkcjonalne RC, jak to nazywasz to nie dragi ? RC to nie dragi ? To ja z tobą więcej nie mam o czym rozmawiać.
Tak już stworzony jest świat, że żeby ktoś był bardziej inteligentny, to ktoś musi być mniej i trafiło na Ciebie  Tongue


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Beeniepatu - 26.04.2023

olancucki to juz by bylo jakies 'kuzorium', jakbys byl dojezdzany za nie swoje posty 😎

A powaznie, fluorowane RC nie sa najlepszym wyborem do czytania ksiazek. Fluor jest neurotoksyna - uposledza zdolnosci poznawcze. M.in. umiejetnosc czytania


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 26.04.2023

(26.04.2023, 19:30)Beeniepatu napisał(a): olancucki to juz by bylo jakies 'kuzorium', jakbys byl dojezdzany za nie swoje posty 😎

A powaznie, fluorowane RC nie sa najlepszym wyborem do czytania ksiazek. Fluor jest neurotoksyna - uposledza zdolnosci poznawcze. M.in. umiejetnosc czytania

Nawet tego nie wiedziałem. Dziękuję za wiadomość zwrotną i informację.

fiodor 
Przepraszam wciąż się uczę.
To jednak są dragi. Masz rację.
Zwracam honor XD


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 26.04.2023

olancucki 
O stary🤦 Ty nie rozróżniasz podstawowych rzeczy.

Ponadto napisałem w poście abyś podzielił się wrażeniami po testach.
Post to nie wiadomość, no ale ok, niech Ci będzie.

Dwie strony naszego tłumaczenia i widzę, że wszystko w piach.
Ja wysiadam z tego wagoniku 😎


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Beeniepatu - 26.04.2023

Dajcie juz olancucki spokoj. Ja widze mega postep od czasow narzekania na kaustycznosc substancji i postulatow o zaprzestanie obrotu nia 😎

Krytykujcie ale bez uprzedzen - swiatowo mowimy na to 'unconcious biases' 💪


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 26.04.2023

Beeniepatu 
Dziękuję Ci, bardzo mi miło.
Na pewno będę się zmieniał na lepsze. Dzięki.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 27.04.2023

Panowie może ktoś miał podobnie i podpowie co jest grane. A więc paczka od tego V jest w drodze juz 10 dzień we Wtorek przekroczyla granicę z Niemcami i od temtej pory cisza status sie nie zmienia ktos mial podobnie ? Miejsce docelowe to Niemcy.

Po trackingu wiem że jest od 2 dni w DE a z aplikacji PostDHL ciagle jest w drodze do DE. Cos sie zawiesiło jakis przypal ? Czy moze to normalne 😃 Czy jak ?


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 27.04.2023

Wargod2633 
Jestem pod wrażeniem Twojej stoickiej cierpliwości, bo ja już dawno bym wisiał na mailu u vendora.
I do niego też skieruj swoje pytanie, bo prawdopodobnie należy Ci się reship za utraconą pakę.