Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Designer-Chems.com - Temat główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Designer-Chems.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=54)
+--- Wątek: Designer-Chems.com - Temat główny (/showthread.php?tid=273)



RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 27.04.2023

No wisze kolego ale V nabrał wody w usta

I na reship nastepne pół miesiąca 😃

No jeśli utracona, to by w aplikacji nie wisiala ze w drodze chyba, sam nie wiem zbyt wiele stresu mnie to kosztuje..


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 27.04.2023

Wargod2633 
Słuchaj,ja tam nie jestem specjalistą od statusów, ale na zdrowy chłopski rozum, jeśli paka od tygodnia jest w kraju doręczenia jednak nie w twoich rękach, to dla mnie jest jasne, że zestrzelona.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 27.04.2023

Nie no nie od tygodnia., od dwóch dni

Mialem cicha nadzieję ze nie, ale pewnie masz racje. Ale chujnia pierwszy rzut i wtopa....


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 27.04.2023

Wargod2633 Nie wiem jaka firma leci paka, ale kiedyś w tej 1 z bardziej znanych pokazywało 2 kraje dalej niż była (od poludnia), a po 4 godz. Była do odbioru w PL (na północy). Natomiast ten sam trak 3 dni w jednym małym kraju, więc jeszcze bym nie panikował.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - ProducentRC - 27.04.2023

Wargod2633  ja bym wyczyścił chatę na wszelki wypadek, lepiej spać spokojnie niż później żałować że czegoś się nie zrobiło


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - fiodor - 27.04.2023

ProducentRC zgadza się, jeśli coś masz lub mieszkasz z kimś kto może coś mieć to lepiej być przygotowanym, szczególnie w takiej sytuacji, mimo że z trackami to różne błędy sa w wielu firmach


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 27.04.2023

Troche zioła i torby po ziole wszedzie na chacie leza torby po ziole nie wiem co to za mania ale gdzie nie zajrze to cos jest. No i garaż ... Ale zaraz wjazd ? Ale by sie porobiło.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - olancucki - 27.04.2023

Wargod2633 
Siemka! Moja paka też stała. Bałem się że nie przeszła skanowania przez celników na granicach. Ale już poszła. Miała być jakoś przedwczoraj ale dopiero jedzie z sortowni do mnie do KRK.
Nie wiem jak u Ciebie ale może być też tak że jeszcze wpadnie normalnie do Ciebie paczucha.
Spóźniają się po prostu te firmy też. Mi Designer-Chems napisali że czasami są opóźnienia i że to jest normalne. Następnym razem jak będę zamawiał to poproszę o wysyłkę UPS bo najszybciej mi szło.

Pozdrawiam!


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - wwojtuss - 28.04.2023

Wargod2633 na wszelki wypadek radzilbym posprzatac chate dopoki masz czas, jak ci nie dojdzie do, dajmy na to, 3-4 maja, to pisz do vendora 

powodzenia zycze


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - daberhere - 28.04.2023

U mnie ****kilka dni**** doba leci od zamowienia ***********wjechala paczuszka do pl minela moje rejony i do wwa wywalilo,ale czekamy wkoncu przyjdzie Smile